AAU Connecticut District Qualifer - 6/8/2014
                     Wilbur Cross High School, New Haven CT
                                     Results
 
 Girls 8 & Under 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1 Charles, Abigail          06 Unattached               16.18
   2 Williams, Kiylah          07 Central Ct J             17.06
   3 Defreitas, Rihanna        06 New York Sta             17.65
   4 Newman, India             06 White Plains             18.27
   5 Red, Alexis               06 Central Ct J             19.20
   6 Rhett, Kayla              07 White Plains             21.30
   7 Alexander, Anastacia      08 White Plains             21.61
 
 Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Washington, Bre           05 White Plains             15.68
   2 Mcdonald, Zoe             05 Central Ct J             16.10
   3 Downes, Aurelia           05 Central Ct J             16.39
   4 Golding, Aliya            05 Unattached               16.66
   5 Ryba, Julia               05 Sonic Track              16.98
   6 Mcdonald, Layla           05 Central Ct J             18.35
   7 Ali, Jasmin               05 Nhagtc                   21.41
 
 Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Adeyeye, Grace            04 New York Sta             16.12
   2 Williams Monroe, Ayannua  04 Nhagtc                   16.23
   3 Murchison, Tanasia        04 Central Ct J             17.36
   4 Kennedy, Ava-Louise       04 New York Sta             18.23
 
 Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hazen, Brenna             03 White Plains             17.03
 
 Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Gay, Lauren               02 White Plains             15.08
   2 Brown, Patricia           02 Nhagtc                   15.80
   3 Gay, Elyse                02 White Plains             17.00
 
 Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Woods, Kiana              01 Central Ct J             13.93
   2 Gunter, Sarae             01 Dayo Lightni             14.95
   3 Drake, Amanda             01 White Plains             15.10
 
 Girls 14 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ali, Jamilah              00 Nhagtc                   14.21
   2 Robinson, Audrey          00 Nhagtc                   14.73
   3 Jakubowski, Alexandra     00 Dayo Lightni             14.75
   4 Collier, Zherah           00 Nhagtc                   14.87
   5 Lamb, Ashley              00 Unattached               16.70
 
 Girls 15-16 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hoyt, Brianna             98 Central Ct J             13.28
   2 Miller, Cassandra         98 Central Ct J             13.87
   3 Resto, Gabriela           98 Central Ct J             14.36
   4 Drake, Ashley             99 White Plains             14.44
   5 Rochester, Ayanna         99 Blazers                  15.45
 
 Girls 8 & Under 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Charles, Abigail          06 Unattached               35.46
   2 Williams, Kiylah          07 Central Ct J             36.08
   3 Defreitas, Rihanna        06 New York Sta             38.70
   4 Red, Alexis               06 Central Ct J             44.53
   5 Alexander, Anastacia      08 White Plains             53.66
 
 Girls 9 Year Olds 200 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1 Mcdonald, Zoe             05 Central Ct J             34.05   1
   2 Washington, Bre           05 White Plains             35.45   1
   3 Downes, Aurelia           05 Central Ct J             36.16   1
   4 Golding, Aliya            05 Unattached               36.65   2
   5 McCown, Jada              05 Nhagtc                   40.57   1
   6 Mcdonald, Layla           05 Central Ct J             41.14   2
   7 Garrett, Sanai            05 Nhagtc                   41.40   1
   8 Ali, Jasmin               05 Nhagtc                   51.84   1
 
 Girls 10 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Red, Alicia               04 Central Ct J             32.27
   2 Kennedy, Ava-Louise       04 New York Sta             33.11
   3 Adeyeye, Grace            04 New York Sta             33.57
   4 Jones, Renee              04 White Plains             43.53
 
 Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Nia             03 Nhagtc                   30.03
   2 McKenzie, Lisha           03 Envy TC                  30.57
 
 Girls 12 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Gay, Lauren               02 White Plains             30.72
   2 Brown, Patricia           02 Nhagtc                   33.68
 
 Girls 13 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Crumble, Areyanna         01 Envy TC                  28.08
   2 Woods, Kiana              01 Central Ct J             28.47
   3 Jean, Jael                01 Unattached               30.47
   4 Gunter, Sarae             01 Dayo Lightni             30.99
   5 Tsuruki, Yoshika          01 Central Ct J             34.85
 
 Girls 14 Year Olds 200 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1 Washington, Kristen       00 Nhagtc                   28.62   1
   2 Ali, Jamilah              00 Nhagtc                   29.28   2
   3 Jakubowski, Alexandra     00 Dayo Lightni             29.58   1
   4 Robinson, Audrey          00 Nhagtc                   30.22   2
   5 Artis, Kiani              00 Unattached               30.52   1
   6 Collier, Zherah           00 Nhagtc                   32.78   2
   7 Boone, Saniyah            00 Blazers                  33.80   1
   8 Diaz, Gisselle            00 Central Ct J             33.87   1
 
 Girls 15-16 200 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1 Pearce, Jinjer            98 White Plains             26.05   1
   2 Miller, Cassandra         98 Central Ct J             26.74   2
   3 Hoyt, Brianna             98 Central Ct J             26.96   2
   4 Drake, Ashley             99 White Plains             29.16   1
   5 Resto, Gabriela           98 Central Ct J             29.25   1
   6 Aviles, Lauryn            99 New York Sta             29.66   1
   7 Rochester, Ayanna         99 Blazers                  31.92   2
   8 Mathews, Vera             98 Nhagtc                   32.94   1
 
 Girls 17-19 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mcpherson, Chantei        96 Central Ct J             30.00
 
 Girls 8 & Under 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Williams, Kiylah          07 Central Ct J           1:21.68
   2 Duckett, Madison          08 White Plains           1:23.04
 
 Girls 9 Year Olds 400 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1 Salazar, Juliette         05 New York Sta           1:15.20   1
   2 Downes, Aurelia           05 Central Ct J           1:16.74   1
   3 Mcdonald, Zoe             05 Central Ct J           1:17.96   2
   4 Dawson, Assata            05 Nhagtc                 1:24.18   1
   5 Golding, Aliya            05 Unattached             1:24.90   1
   6 Kizilbash, Zara           05 Nhagtc                 1:26.72   1
   7 Garrett, Sanai            05 Nhagtc                 1:27.06   1
   8 McCown, Jada              05 Nhagtc                 1:28.42   1
   9 Blackwell, Kayla          05 Unattached             1:28.67   2
 
 Girls 10 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Red, Alicia               04 Central Ct J           1:12.08
   2 Kennedy, Ava-Louise       04 New York Sta           1:15.82
   3 Murchison, Tanasia        04 Central Ct J           1:20.48
   4 Lucas, Kimberly           04 Unattached             1:23.59
   5 Jones, Renee              04 White Plains           1:35.98
 
 Girls 11 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Palmer, Abigail           03 Central Ct J           1:27.06
 
 Girls 12 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ruiz, Mary                02 Nhagtc                 1:14.94
   2 Brown, Patricia           02 Nhagtc                 1:24.67
   3 Fox, Valerie              02 Danbury Flye           1:36.26
 
 Girls 13 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Grant, Alaysia            01 Envy TC                1:03.28
   2 Seipio, Natalee           01 Dayo Lightni           1:06.19
   3 Jean, Jael                01 Unattached             1:10.52
   4 Tsuruki, Yoshika          01 Central Ct J           1:24.08
 
 Girls 14 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Washington, Kristen       00 Nhagtc                 1:04.90
   2 Ali, Jamilah              00 Nhagtc                 1:05.74
   3 Robinson, Audrey          00 Nhagtc                 1:07.76
   4 Kennedy, Eve              00 New York Sta           1:12.45
   5 Diaz, Gisselle            00 Central Ct J           1:21.07
   6 Boone, Saniyah            00 Blazers                1:32.10
 
 Girls 15-16 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Pearce, Jinjer            98 White Plains           1:01.39
   2 Hoyt, Brianna             98 Central Ct J           1:04.04
   3 Aviles, Lauryn            99 New York Sta           1:06.74
   4 Campbell, Imani           98 White Plains           1:16.35
   5 Mathews, Vera             98 Nhagtc                 1:19.51
   6 Rochester, Ayanna         99 Blazers                1:23.65
 
 Girls 17-19 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Izabel, Lauren            97 Central Ct J           1:10.00
 
 Girls 8 & Under 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Duckett, Madison          08 White Plains           3:33.07
 
 Girls 9 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Salazar, Juliette         05 New York Sta           2:56.58
   2 Davis, Don'Nay            05 Nhagtc                 3:07.39
   3 Dawson, Assata            05 Nhagtc                 3:10.30
   4 Garrett, Sanai            05 Nhagtc                 3:21.31
   5 Slippen, Isabel           05 New York Sta           3:29.44
   6 Blackwell, Kayla          05 Unattached             3:43.26
 
 Girls 10 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Red, Alicia               04 Central Ct J           3:00.83
   2 Haubrich, Anastasia       04 Unattached             3:54.14
 
 Girls 11 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Palmer, Abigail           03 Central Ct J           3:34.18
 
 Girls 12 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ruiz, Mary                02 Nhagtc                 2:50.45
   2 Rust, Anneka              02 New York Sta           2:51.10
   3 Fox, Valerie              02 Danbury Flye           3:56.52
 
 Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Grant, Alaysia            01 Envy TC                2:38.73
   2 Carboni, Christina        01 Dayo Lightni           2:54.11
   3 Scappaticci, Alyssa       01 Dayo Lightni           2:59.02
   4 Seipio, Natalee           01 Dayo Lightni           3:08.59
 
 Girls 14 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Kennedy, Eve              00 New York Sta           2:45.93
   2 Diaz, Gisselle            00 Central Ct J           3:09.82
 
 Girls 15-16 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Aviles, Lauryn            99 New York Sta           2:40.21
   2 Hernandez, Isabella       99 Central Ct J           3:08.60
 
 Girls 17-19 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Izabel, Lauren            97 Central Ct J           3:01.50
 
 Girls 9 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Davis, Don'Nay            05 Nhagtc                 5:56.94
   2 Dawson, Assata            05 Nhagtc                 6:09.02
   3 Blackwell, Kayla          05 Unattached             6:15.06
   4 Slippen, Isabel           05 New York Sta           6:54.18
   5 Kizilbash, Zara           05 Nhagtc                 7:07.89
 
 Girls 10 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Haubrich, Samantha        04 Unattached             7:30.09
 
 Girls 11 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Kizilbash, Alizeh         03 Nhagtc                 7:41.80
 
 Girls 12 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rust, Anneka              02 New York Sta           5:55.99
 
 Girls 13 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Carboni, Christina        01 Dayo Lightni           5:29.66
   2 Grant, Alaysia            01 Envy TC                5:32.52
   3 Scappaticci, Alyssa       01 Dayo Lightni           5:58.44
 
 Girls 14 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lucas, Jasmyn             00 Unattached             5:26.58
   2 Kennedy, Eve              00 New York Sta           5:49.71
 
 Girls 15-16 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hernandez, Isabella       99 Central Ct J           6:21.00
 
 Girls 17-19 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Izabel, Lauren            97 Central Ct J           6:07.10
 
 Girls 11 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Kizilbash, Alizeh         03 Nhagtc                15:00.14
 
 Girls 12 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rust, Anneka              02 New York Sta          13:44.07
 
 Girls 15-16 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hernandez, Isabella       99 Central Ct J          12:12.90
 
 Girls 11 Year Olds 80 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McKenzie, Lisha           03 Envy TC                  13.15
   2 Christie, Nia             03 Nhagtc                   13.69
   3 Hazen, Brenna             03 White Plains             17.27
 
 Girls 13 Year Olds 100 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Crumble, Areyanna         01 Envy TC                  16.45
 
 Girls 15-16 100 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Resto, Gabriela           98 Central Ct J             17.91
   2 Miller, Cassandra         98 Central Ct J             19.57
   3 Mathews, Vera             98 Nhagtc                   21.64
   4 McKee, Caroline           99 White Plains             21.95
 
 Girls 17-19 100 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McKee, Maggie             96 White Plains             17.88
   2 Fraser, Kayla             97 Central Ct J             19.00
   3 Mcpherson, Chantei        96 Central Ct J             20.00
 
 Girls 13 Year Olds 200 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Crumble, Areyanna         01 Envy TC                  30.90
 
 Girls 15-16 400 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Miller, Cassandra         98 Central Ct J           1:12.50
 
 Girls 9 Year Olds 4x100 Meter Relay
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 White Plains Future Stars  'A'                      1:19.85
 
 Girls 15-16 4x100 Meter Relay
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 White Plains Future Stars  'A'                        56.14
 
 Girls 15-16 4x400 Meter Relay
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 White Plains Future Stars  'A'                      6:07.06
 
 Girls 10 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
  -- Haubrich, Samantha        04 Unattached                  NH
 
 Girls 14 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Artis, Kiani              00 Unattached             4-01.00
 
 Girls 8 & Under Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Defreitas, Rihanna        06 New York Sta           7-05.00
   2 Red, Alexis               06 Central Ct J           5-09.50
   3 Newman, India             06 White Plains           4-03.00
 
 Girls 9 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Davis, Don'Nay            05 Nhagtc                 9-09.00
   2 Salazar, Juliette         05 New York Sta           9-05.00
   3 Washington, Bre           05 White Plains           9-03.00
   4 Ryba, Julia               05 Sonic Track            8-11.00
   5 Mcdonald, Layla           05 Central Ct J           8-06.00
 
 Girls 10 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Adeyeye, Grace            04 New York Sta          11-06.00
 
 Girls 11 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Nia             03 Nhagtc                14-01.50
   2 McKenzie, Lisha           03 Envy TC               13-09.00
   3 Palmer, Abigail           03 Central Ct J          10-03.25
   4 Hazen, Brenna             03 White Plains           8-10.00
 
 Girls 12 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Gay, Lauren               02 White Plains           9-06.00
   2 Gay, Elyse                02 White Plains           7-07.00
 
 Girls 13 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Grant, Alaysia            01 Envy TC               13-00.50
   2 Woods, Kiana              01 Central Ct J          13-00.00
   3 Gunter, Sarae             01 Dayo Lightni          11-07.00
   4 Drake, Amanda             01 White Plains          10-06.00
   5 Tsuruki, Yoshika          01 Central Ct J          10-03.00
 
 Girls 14 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Washington, Kristen       00 Nhagtc                13-10.00
   2 Jakubowski, Alexandra     00 Dayo Lightni          12-06.50
   3 Boone, Saniyah            00 Blazers               12-00.50
   4 Lamb, Ashley              00 Unattached            10-11.00
 
 Girls 15-16 Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Resto, Gabriela           98 Central Ct J          14-03.50
 
 Girls 17-19 Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Fraser, Kayla             97 Central Ct J          12-00.00
   2 Mcpherson, Chantei        96 Central Ct J          11-00.00
 
 Girls 15-16 Triple Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McKee, Caroline           99 White Plains          22-08.50
 
 Girls 17-19 Triple Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mcpherson, Chantei        96 Central Ct J          24-00.00
   2 Fraser, Kayla             97 Central Ct J          23-00.00
  -- McKee, Maggie             96 White Plains                ND
 
 Girls 9 Year Olds Shot Put 6 LBS
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McCown, Jada              05 Nhagtc                18-01.00
   2 Ali, Jasmin               05 Nhagtc                13-03.00
 
 Girls 10 Year Olds Shot Put 6 lbs
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Haubrich, Anastasia       04 Unattached            12-04.00
 
 Girls 11 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Moore, Leah               03 Unattached            22-04.00
 
 Girls 12 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cunningham, Tanisha       02 Dayo Lightni          25-01.00
 
 Girls 13 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McCown, Jalynn            01 Nhagtc                32-05.00
 
 Girls 14 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lamb, Ashley              00 Unattached            27-11.50
   2 Collier, Zherah           00 Nhagtc                27-10.00
   3 Jakubowski, Alexandra     00 Dayo Lightni          24-04.50
 
 Girls 11 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Moore, Leah               03 Unattached               50-03
 
 Girls 12 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cunningham, Tanisha       02 Dayo Lightni             44-06
 
 Girls 13 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McCown, Jalynn            01 Nhagtc                   70-10
   2 Crumble, Areyanna         01 Envy TC                  67-09
 
 Girls 14 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lamb, Ashley              00 Unattached               53-02
   2 Artis, Kiani              00 Unattached               41-09
 
 Girls 9 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ryba, Julia               05 Sonic Track              14-10
 
 Girls 10 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Haubrich, Anastasia       04 Unattached               36-08
   2 Haubrich, Samantha        04 Unattached               25-11
 
 Girls 12 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ruiz, Mary                02 Nhagtc                   41-00
   2 Cunningham, Tanisha       02 Dayo Lightni             38-00
   3 Gay, Elyse                02 White Plains          30-11.50
 
 Girls 12 Year Olds 1500 Meter Race Walk
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Fox, Valerie              02 Danbury Flye          15:34.85
 
 Boys 8 & Under 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cohall, Ethan             06 Central Ct J             16.30
   2 Chamberlain, Josiah       07 Central Ct J             16.58
   3 Whittingham, Aston        07 Central Ct J             17.04
   4 Steed, Alijah             07 Blazers                  17.71
   5 Sims, Javon               08 Blazers                  18.04
   6 Newman, Marc              08 White Plains             21.12
 
 Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hicks, Jr, Dwayne         05 Nhagtc                   15.43
   2 Long, Jaden               05 Central Ct J             15.54
   3 Davis, Quincy             05 Central Ct J             17.02
   4 Stevens, Landen           05 Central Ct J             17.03
   5 Resto, Lorenzo            05 Central Ct J             17.19
   6 Wilson, Brandan           05 Envy TC                  18.29
   7 Tinney, Clarence          05 Central Ct J             20.52
 
 Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1 Rose-Pierre, Aidan        04 Envy TC                  14.99q  2
   2 Villaluz, Luke            04 Unattached               15.04q  2
   3 Mobley, Tyson             04 Unattached               15.18q  1
   4 Robinson, Harrison        04 Nhagtc                   15.38q  1
   5 Jones, Tazik              04 Nhagtc                   16.06q  1
   6 Chamberlain, Jaden        04 Central Ct J             16.32q  1
   7 Oneal, Joshua             04 Central Ct J             17.42q  2
   8 White, Andrew             04 Central Ct J             18.11q  2
 
 Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1 Rose-Pierre, Aidan        04 Envy TC                  14.38
   2 Villaluz, Luke            04 Unattached               14.93
   3 Mobley, Tyson             04 Unattached               15.05
   4 Robinson, Harrison        04 Nhagtc                   15.35
   5 Jones, Tazik              04 Nhagtc                   16.01
   6 Chamberlain, Jaden        04 Central Ct J             16.16
   7 Oneal, Joshua             04 Central Ct J             17.77
   8 White, Andrew             04 Central Ct J             18.44
 
 Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Brown, Cole               03 Dayo Lightni             13.79
   2 Murphy, Jaiden            03 Central Ct J             14.58
   3 Cohen, Joshua             03 Unattached               15.85
   4 Houser, Quincy            03 Nhagtc                   15.98
 
 Boys 14 Year Olds 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mardin, Sean              00 Unattached               13.21
 
 Boys 15-16 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McAdams, Jayden           98 Central Ct J             12.00
 
 Boys 17-19 100 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Jasper, Corey             96 Central Ct J             12.33
   2 Marshall, Casey           97 White Plains             12.56
   3 Lipscomb, Justin          97 Central Ct J             13.09
   4 Mcewen, Izaiah            95 Central Ct J             13.90
 
 Boys 8 & Under 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cohall, Ethan             06 Central Ct J             34.11
   2 Chamberlain, Josiah       07 Central Ct J             37.87
   3 Newman, Marc              08 White Plains             53.63
 
 Boys 9 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Hicks, Jr, Dwayne         05 Nhagtc                   34.21
   2 Lasane Jr, Russell        05 Nhagtc                   34.63
   3 Stevens, Landen           05 Central Ct J             37.85
   4 Wilson, Brandan           05 Envy TC                  38.52
   5 Davis, Quincy             05 Central Ct J             38.82
   6 Tinney, Clarence          05 Central Ct J             45.26
   7 Robinson, Arion           05 Nhagtc                   47.71
 
 Boys 10 Year Olds 200 Meter Dash
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1 Rose-Pierre, Aidan        04 Envy TC                  30.79   1
   2 Robinson, Harrison        04 Nhagtc                   31.64   1
   3 Gibbs, Matthew            04 Nhagtc                   31.84   1
   4 Mobley, Tyson             04 Unattached               31.86   2
   5 Langsmyers, Zaid          04 Central Ct J             32.14   1
   6 Jones, Tazik              04 Nhagtc                   33.88   2
   7 Chamberlain, Jaden        04 Central Ct J             35.94   1
 
 Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Brown, Cole               03 Dayo Lightni             27.95
   2 Murphy, Jaiden            03 Central Ct J             29.70
   3 Houser, Quincy            03 Nhagtc                   33.30
 
 Boys 12 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Walker, Aaron             02 Central Ct J             31.09
   2 Cooper, SalomOn           02 Nhagtc                   36.41
   3 Golding, Korry            02 Unattached               39.28
 
 Boys 13 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lorick, Malachias         01 Dayo Lightni             26.48
   2 Resto, Martin             01 Central Ct J             32.04
 
 Boys 14 Year Olds 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mardin, Sean              00 Unattached               27.78
 
 Boys 15-16 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Sandling, Jimmy           98 White Plains             23.17
   2 Williams, Al Malik        98 Central Ct J             25.05
   3 Boyd-Postell, Malik       99 White Plains             25.06
   4 Brown, Isaac              99 Nhagtc                   28.22
   5 Mackay-Morgan, Christian  98 Central Ct J             30.00
   6 McAdams, Jayden           98 Central Ct J             31.00
 
 Boys 17-19 200 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Klebart, Marcus           97 Central Ct J             24.18
   2 Marshall, Casey           97 White Plains             24.34
   3 Defreitas, Nicolas        97 New York Sta             25.79
   4 Lipscomb, Justin          97 Central Ct J             26.70
 
 Boys 8 & Under 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Steed, Alijah             07 Blazers                1:25.63
   2 Whittingham, Aston        07 Central Ct J           1:25.76
   3 Smith, Justin             06 Blazers                2:04.46
 
 Boys 9 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Long, Jaden               05 Central Ct J           1:07.77
   2 Hicks, Jr, Dwayne         05 Nhagtc                 1:12.62
   3 Resto, Lorenzo            05 Central Ct J           1:22.40
   4 Lasane Jr, Russell        05 Nhagtc                 1:22.82
   5 Robinson, Arion           05 Nhagtc                 1:34.95
 
 Boys 10 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Moore Jr., Gary           04 Unattached             1:08.32
   2 Paragas, Parker           04 Nhagtc                 1:09.05
   3 Gibbs, Matthew            04 Nhagtc                 1:09.24
   4 Langsmyers, Zaid          04 Central Ct J           1:09.54
   5 Robinson, Harrison        04 Nhagtc                 1:17.28
   6 Perez, Angel              04 Nhagtc                 1:22.06
   7 Chamberlain, Jaden        04 Central Ct J           1:27.95
 
 Boys 11 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Bolden, Caleb             03 Nhagtc                 1:04.83
   2 Murphy, Jaiden            03 Central Ct J           1:14.80
   3 Murphy, Sean              03 Unattached             1:17.28
   4 Houser, Quincy            03 Nhagtc                 1:18.59
 
 Boys 12 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Morrison, Blake           02 Envy TC                1:09.44
   2 Walker, Aaron             02 Central Ct J           1:11.75
   3 Golding, Korry            02 Unattached             1:19.58
 
 Boys 13 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lorick, Malachias         01 Dayo Lightni           1:01.19
   2 Spencer, Kevin            01 Nhagtc                 1:17.15
 
 Boys 14 Year Olds 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mardin, Sean              00 Unattached             1:03.97
 
 Boys 15-16 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Sandling, Jimmy           98 White Plains             51.82
   2 Boyd-Postell, Malik       99 White Plains             56.03
   3 Brown, Isaac              99 Nhagtc                 1:01.59
   4 Mackay-Morgan, Christian  98 Central Ct J           1:03.00
   5 McAdams, Jayden           98 Central Ct J           1:04.00
 
 Boys 17-19 400 Meter Dash
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Klebart, Marcus           97 Central Ct J             53.14
   2 Marshall, Casey           97 White Plains             55.94
   3 Defreitas, Nicolas        97 New York Sta             57.64
   4 Rigby, Thomas             97 Central Ct J             58.06
   5 Fisher, Edward            97 White Plains             59.28
   6 Lipscomb, Justin          97 Central Ct J           1:02.31
 
 Boys 8 & Under 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Steed, Aaron              07 Blazers                3:08.64
   2 Mayo, Marc                07 Blazers                4:20.34
 
 Boys 9 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Long, Jaden               05 Central Ct J           2:41.80
   2 Drost, Cayden             05 Nhagtc                 3:06.66
   3 Robinson, Arion           05 Nhagtc                 4:05.45
 
 Boys 10 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Paragas, Parker           04 Nhagtc                 2:38.32
   2 Gibbs, Matthew            04 Nhagtc                 2:42.76
   3 Scappaticci, Ryan         04 Dayo Lightni           3:14.72
   4 Perez, Angel              04 Nhagtc                 3:25.22
 
 Boys 11 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Bolden, Caleb             03 Nhagtc                 2:32.60
 
 Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Morrison, Blake           02 Envy TC                2:41.46
   2 Judd, David               02 Nhagtc                 2:43.51
   3 Golding, Korry            02 Unattached             3:10.02
   4 Fox, Adam                 02 Danbury Flye           3:42.36
 
 Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Defreitas, Nolan          01 New York Sta           2:33.38
   2 Paragas, Spencer          01 Nhagtc                 2:37.97
   3 Caldwell, Ryan            01 Dayo Lightni           2:38.26
 
 Boys 14 Year Olds 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rust, Bart                00 New York Sta           2:27.27
 
 Boys 15-16 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ratte, Connor             99 Unattached             2:10.63
   2 Brown, Isaac              99 Nhagtc                 2:54.72
   3 McAdams, Jayden           98 Central Ct J           3:12.00
 
 Boys 17-19 800 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rigby, Thomas             97 Central Ct J           2:12.45
   2 Defreitas, Nicolas        97 New York Sta           2:20.95
 
 Boys 9 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Drost, Cayden             05 Nhagtc                 5:56.55
 
 Boys 10 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Paragas, Parker           04 Nhagtc                 5:02.52
   2 Scappaticci, Ryan         04 Dayo Lightni           6:07.29
   3 Perez, Angel              04 Nhagtc                 6:27.51
 
 Boys 11 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Bolden, Caleb             03 Nhagtc                 5:02.39
   2 Dawson, Azaan             03 Nhagtc                 5:04.33
 
 Boys 12 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Judd, David               02 Nhagtc                 5:41.60
   2 Morrison, Blake           02 Envy TC                5:51.17
 
 Boys 13 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Defreitas, Nolan          01 New York Sta           5:12.87
   2 Paragas, Spencer          01 Nhagtc                 5:20.42
   3 Caldwell, Ryan            01 Dayo Lightni           5:35.51
 
 Boys 14 Year Olds 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rust, Bart                00 New York Sta           4:52.81
   2 Gangi, Spencer            00 Unattached             5:18.00
   3 Nichols, Daniel           00 Dayo Lightni           5:45.71
   4 Troidle, Harrison         00 Nhagtc                 5:55.39
 
 Boys 15-16 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ratte, Connor             99 Unattached             4:31.70
 
 Boys 17-19 1500 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rigby, Thomas             97 Central Ct J           4:36.80
 
 Boys 11 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Dawson, Azaan             03 Nhagtc                10:25.12
 
 Boys 12 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Judd, David               02 Nhagtc                11:24.96
   2 Fox, Adam                 02 Danbury Flye          17:00.16
 
 Boys 13 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Defreitas, Nolan          01 New York Sta          10:55.00
   2 Paragas, Spencer          01 Nhagtc                11:14.58
   3 Caldwell, Ryan            01 Dayo Lightni          12:10.65
 
 Boys 14 Year Olds 3000 Meter Run
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rust, Bart                00 New York Sta          10:17.62
   2 Gangi, Spencer            00 Unattached            11:21.56
   3 Nichols, Daniel           00 Dayo Lightni          12:51.64
   4 Troidle, Harrison         00 Nhagtc                14:19.56
 
 Boys 11 Year Olds 80 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ryba, Samuel              03 Sonic Track              17.55
 
 Boys 13 Year Olds 100 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Zannis, Michael           01 Unattached               19.18
   2 Resto, Martin             01 Central Ct J             19.22
   3 Spencer, Kevin            01 Nhagtc                   21.95
 
 Boys 14 Year Olds 100 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Michael         00 Nhagtc                   18.46
 
 Boys 15-16 110 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Williams, Al Malik        98 Central Ct J             17.74
 
 Boys 17-19 110 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Mcewen, Izaiah            95 Central Ct J             15.90
 
 Boys 13 Year Olds 200 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 McCray, Jordan            01 Envy TC                  32.54
   2 Resto, Martin             01 Central Ct J             32.57
 
 Boys 14 Year Olds 200 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Michael         00 Nhagtc                   31.93
 
 Boys 15-16 400 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Williams, Al Malik        98 Central Ct J           1:06.80
 
 Boys 17-19 400 Meter Hurdles
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Klebart, Marcus           97 Central Ct J           1:00.71
   2 Mcewen, Izaiah            95 Central Ct J           1:01.00
 
 Boys 9 Year Olds 4x100 Meter Relay
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Blazers  'A'                                        1:14.24
 
 Boys 10 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Moore Jr., Gary           04 Unattached             4-03.00
   2 Langsmyers, Zaid          04 Central Ct J           4-01.00
 
 Boys 11 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cohen, Joshua             03 Unattached             3-08.00
   2 Robinson, Koby            03 Unattached             3-07.00
 
 Boys 12 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Walker, Aaron             02 Central Ct J           4-03.00
 
 Boys 13 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Lorick, Malachias         01 Dayo Lightni           4-07.00
   2 Zannis, Michael           01 Unattached             4-05.00
   3 McCray, Jordan            01 Envy TC                4-03.00
   4 Resto, Martin             01 Central Ct J           3-11.00
 
 Boys 14 Year Olds High Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Michael         00 Nhagtc                 4-09.00
   2 Gangi, Spencer            00 Unattached             4-07.00
 
 Boys 8 & Under Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cohall, Ethan             06 Central Ct J           9-03.00
   2 Steed, Aaron              07 Blazers                8-11.00
   3 Whittingham, Aston        07 Central Ct J           8-10.00
   4 Chamberlain, Josiah       07 Central Ct J           8-09.75
   5 Sims, Javon               08 Blazers                5-02.50
  -- Mayo, Marc                07 Blazers                   FOUL
 
 Boys 9 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Resto, Lorenzo            05 Central Ct J           9-04.00
   2 Wilson, Brandan           05 Envy TC                7-06.00
  -- Tinney, Clarence          05 Central Ct J              FOUL
  -- Stevens, Landen           05 Central Ct J              FOUL
 
 Boys 10 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Rose-Pierre, Aidan        04 Envy TC               13-04.50
   2 Villaluz, Luke            04 Unattached            12-00.00
   3 White, Andrew             04 Central Ct J           9-05.00
  -- Oneal, Joshua             04 Central Ct J              FOUL
 
 Boys 11 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ryba, Samuel              03 Sonic Track           14-05.00
   2 Cohen, Joshua             03 Unattached            12-04.50
   3 Murphy, Sean              03 Unattached            11-02.25
   4 Brown, Cole               03 Dayo Lightni           9-08.00
 
 Boys 13 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Zannis, Michael           01 Unattached            15-04.50
   2 McCray, Jordan            01 Envy TC               15-04.00
   3 Spencer, Kevin            01 Nhagtc                13-09.00
 
 Boys 14 Year Olds Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Christie, Michael         00 Nhagtc                15-06.50
   2 Mardin, Sean              00 Unattached            15-00.00
   3 Gangi, Spencer            00 Unattached            14-10.00
 
 Boys 15-16 Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Williams, Al Malik        98 Central Ct J          18-05.00
 
 Boys 17-19 Long Jump
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Jasper, Corey             96 Central Ct J          14-01.00
 
 Boys 9 Year Olds Shot Put 6 LBS
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Davis, Quincy             05 Central Ct J          19-01.00
 
 Boys 10 Year Olds Shot Put 6 LBS
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Moore Jr., Gary           04 Unattached            26-06.00
   2 White, Andrew             04 Central Ct J          21-00.00
   3 Jones, Tazik              04 Nhagtc                19-05.00
   4 Oneal, Joshua             04 Central Ct J          18-01.00
 
 Boys 11 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Robinson, Koby            03 Unattached            23-09.00
 
 Boys 12 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cooper, SalomOn           02 Nhagtc                20-00.00
 
 Boys 13 Year Olds Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Zannis, Michael           01 Unattached            33-03.00
 
 Boys 17-19 Shot Put
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Jasper, Corey             96 Central Ct J          24-00.00
 
 Boys 11 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Robinson, Koby            03 Unattached               34-00
 
 Boys 13 Year Olds Discus Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Caldwell, Ryan            01 Dayo Lightni             73-09
 
 Boys 8 & Under Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Smith, Justin             06 Blazers                  30-10
 
 Boys 9 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Drost, Cayden             05 Nhagtc                   60-01
   2 Lasane Jr, Russell        05 Nhagtc                   36-10
 
 Boys 11 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Ryba, Samuel              03 Sonic Track              56-00
 
 Boys 12 Year Olds Javelin Throw Turbo
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Cooper, SalomOn           02 Nhagtc                   71-10
 
 Boys 17-19 Javelin Throw
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Klebart, Marcus           97 Central Ct J             50-00
 
 Boys 12 Year Olds 1500 Meter Race Walk
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1 Fox, Adam                 02 Danbury Flye          14:21.90