OLYMPIC DAY 2014 - 5/31/2014
                       GOTHAM CITY TRACK & FIELD FESTIVAL
                      MOUNT SAINT MICHAEL  BRONX  NEW YORK
                                     Results
 
 Event 1  Girls 400 Meter Hurdles 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   317 Driver, Nia            Unattached             1:03.76
   2   315 Coakley, McKenna       Unattached             1:04.38
   3    41 Johnson, Jasmyne       Eclipsetrack           1:08.86
 
 Event 2  Boys 400 Meter Hurdles 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   170 Lai Fang, Dante        Medgar Evers           1:02.05
   2   433 Washington, Jordan     Unattached             1:05.54
   3    55 Whitehurst, Tyler      Eclipsetrack           1:05.74
   4   188 Roye, Frank            Metro Eagles           1:07.00
 
 Event 3  Girls 400 Meter Hurdles 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   318 Edwards, Lisa          Unattached             1:10.60
 
 Event 4  Boys 400 Meter Hurdles 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   367 Mayers, Emanuel        Unattached               59.04
 
 Event 5  Girls 200 Meter Hurdles 13-14 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   278 Myers, Sophia          ruff kutz                28.93   1
   2   277 Myers, Phoebe          ruff kutz                30.80   1
   3    56 Crumble, Areyanna      Envy TC                  32.22   1
   4   276 McEachern, Victori     ruff kutz                32.46   2
   5   246 Inzar, Torre           Rock City St             34.35   2
   6    38 Brown, Alexandria      Eclipsetrack             35.69   2
   7   172 Bailey, Moneshae       Metro Eagles             38.79   2
 
 Event 6  Boys 200 Meter Hurdles 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   227 Greene, Isaiah         Newark Flame             27.79
   2   211 Christie, Michael      New Haven Ag             31.04
   3    54 Watkins, Jahlahnee     Eclipsetrack             31.17
   4    58 McCray, Jordan         Envy TC                  35.04
 
 Event 8  Boys 110 Meter Hurdles 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   283 Gibbons, Sidney        ruff kutz                14.53
   2    65 Caparro, Rocky         falcon tc                16.29
   3    66 fadairo, Adeniyi       falcon tc                16.45
   4   170 Lai Fang, Dante        Medgar Evers             18.62
 
 Event 9  Girls 100 Meter Hurdles 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    44 Parker, Egypt          Eclipsetrack             18.70
   2    49 Watkins, Mi-ah         Eclipsetrack             20.54
  --    64 Kola, Folasade         falcon tc                  DNF
 
 Event 11  Girls 80 Meter Hurdles 11-12 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    37 Anderson, Nyla         Eclipsetrack             13.45   1
   2   205 Christie, Nia          New Haven Ag             13.46   2
   3    57 McKenzie, Lisha        Envy TC                  13.59   1
   4   400 Phillips, Jasmyn       Zodiacs Trac             13.99   2
   5   175 Hazel, Leniah          Metro Eagles             17.53   1
  --   390 Coleman, Deja Mone     Zodiacs Trac               DNF   2
 
 Event 12  Boys 80 Meter Hurdles 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   161 Marchese, Jason        Island Expre             14.39
   2    53 Watkins, Amon-Ra       Eclipsetrack             14.69
   3   183 Jennings, Joshua       Metro Eagles             15.58
 
 Event 15  Boys 3000 Meter Run 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   376 Pena, Anthony          Unattached             9:53.78
 
 Event 16  Boys 3000 Meter Run 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   163 Moses, Chuckie         Jersey Heat           10:44.85
   2   164 Sergeant, Marcus       Jersey Heat           10:42.97
   3   141 Knight, Bertram        Harlem Child          10:50.47
 
 Event 18  Girls 3000 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   206 Davis, DeJanay         New Haven Ag          12:27.29
   2   399 Perez, Aaliyah         Zodiacs Trac          12:35.31
 
 Event 20  Boys 3000 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   223 Rust, Bart             New York Sta          10:21.61
   2   303 clark, jeremiah        trinity trac          11:22.60
   3   192 Williams, Jesai        Metro Eagles          12:01.24
 
 Event 21  Girls 400 Meter Run 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   249 Most, Lena             Rock City St           1:47.21
   2    73 Harrison, Anaya        Halls Expres           1:38.43
   3   397 Mills, Chantajah       Zodiacs Trac           1:31.04
 
 Event 22  Boys 400 Meter Run 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   302 amos, raymond          trinity trac           1:40.95
   2   284 Lawson, Kyaire         ruff kutz              1:16.14
   3   293 Samuels, Toure         Team Dynasty           1:21.26
   4   379 Robertson, Nichola     Unattached             1:26.71
   5    27 Hill, Elijah           Capital City           1:38.18
   6   266 St Paul, Detton        Rock City St           1:40.22
 
 Event 23  Girls 400 Meter Run 9-10 Years Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   337 Robinosn, Ariann       Unattached             1:14.55   1
   2   215 Kennedy, Ava-Louis     New York Sta           1:15.51   1
   3   218 Salazar, Juliette      New York Sta           1:18.04   1
   4   395 King, Desiree          Zodiacs Trac           1:18.05   1
   5   290 Martin, Zaire          Team Dynasty           1:18.75   1
   6   273 Johnson, Kayla         ruff kutz              1:19.18   2
   7   243 Barnette, Sierra       Rock City St           1:27.12   2
   8    39 Daniels, Celina        Eclipsetrack           1:30.40   2
 
 Event 24  Boys 400 Meter Run 9-10 Years Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    31 Plummer, Corey         Capital City           1:11.92   1
   2   371 Moore, Gary            Unattached             1:12.17   1
   3   191 Williams, Jaden        Metro Eagles           1:15.90   1
   4   146 Porter, N'Namdi        Harlem Child           1:16.14   2
   5    25 Gilling, Mark          Capital City           1:20.14   2
   6   305 crawford, javon        trinity trac           1:21.10   1
   7   358 Hawkins, Tayshaun      Unattached             1:31.71   2
 
 Event 25  Girls 400 Meter Run 11-12 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   125 Soumaoro, Kadija       Harlem Child           1:04.97   1
   2   288 Brown, Brianna         Team Dynasty           1:05.80   1
   3   320 Hawkins, Kayla         Unattached             1:08.04   1
   4   311 Brown, Ka'Mani         Unattached             1:08.62   2
   5    15 Gray, Amari            Capital City           1:08.74   3
   6   312 Brown, Madison         Unattached             1:09.88   1
   7   205 Christie, Nia          New Haven Ag           1:10.55   2
   8    14 Gilling, Christal      Capital City           1:10.91   2
   9   401 Powell, Jodi-Julia     Zodiacs Trac           1:13.35   3
  10   299 manly, collen          trinity trac           1:14.48   3
  11   334 Petit, Ilana           Unattached             1:15.38   3
  12   316 Derrell, Destiny       Unattached             1:15.90   2
  13   291 Samuels, Mckenzie      Team Dynasty           1:18.28   1
  14    78 Pitter, Allieberry     Halls Expres           1:19.45   4
  15    71 Cargill, Simoya        Halls Expres           1:19.88   5
  16    82 Smith, Brianna         Halls Expres           1:19.88   5
  17   175 Hazel, Leniah          Metro Eagles           1:21.32   2
  18   174 Hall, Anissa           Metro Eagles           1:25.39   5
  19    68 Abramson, Kalila       Halls Expres           1:25.78   4
  20   254 Schonenberg, Gilli     Rock City St           1:26.83   5
  21    75 Monroe, Ashley         Halls Expres           1:29.77   3
  22   281 smith, mia             ruff kutz              1:32.22   5
 
 Event 26  Boys 400 Meter Run 11-12 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    53 Watkins, Amon-Ra       Eclipsetrack           1:06.75   3
   2   185 Ramsey, Wesley         Metro Eagles           1:08.51   1
   3   425 Rogers, Michael        Zodiacs Trac           1:08.78   1
   4   415 Everett, Lavon         Zodiacs Trac           1:10.55   2
   5   341 Banks Jr., Karriem     Unattached             1:10.70   1
   6   196 Samuels, Jaden         Mhc Green Wa           1:11.63   1
   7   304 clark, jurius          trinity trac           1:13.50   2
   8   263 Most, Jaden            Rock City St           1:13.62   2
   9   187 Robinson, Kevin        Metro Eagles           1:23.14   3
  10   186 Robinson, Keith        Metro Eagles           1:24.03   2
  11    88 Boakye, Issac          Halls Expres           1:29.21   3
  12    97 Hinds, Cyjuane         Halls Expres           1:31.12   3
 
 Event 27  Girls 400 Meter Run 13-14 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    76 peoples, paris         Halls Expres             57.27   1
   2   178 Martinez, Tatianna     Metro Eagles           1:00.01   1
   3   289 Frankson, Kassidy      Team Dynasty           1:03.96   3
   4   279 Sanders, Shayla        ruff kutz              1:04.09   2
   5   296 harris-gaskins, je     trinity trac           1:04.24   1
   6   276 McEachern, Victori     ruff kutz              1:04.97   3
   7   210 Washington, Kriste     New Haven Ag           1:05.48   3
   8    70 Blackheart, Jada       Halls Expres           1:05.87   2
   9    13 Campbell, Shenequa     Capital City           1:06.67   1
  10   271 Cheatham, Maya         ruff kutz              1:09.52   4
  11    87 Wilson, Danai          Halls Expres           1:09.92   5
  12   326 Lester, Tasmine        Unattached             1:09.95   1
  13    38 Brown, Alexandria      Eclipsetrack           1:11.79   3
  14   115 Diaby, Aicha           Harlem Child           1:12.20   4
  15   410 Wright, Zaria          Zodiacs Trac           1:13.70   4
  16   242 Aulet, Ashleigh        Rock City St           1:16.24   5
  17   173 Griffin, Courtney      Metro Eagles           1:16.30   3
  18   127 Sow, Bintou            Harlem Child           1:17.50   4
  19   126 Soumarao, Miriam       Harlem Child           1:32.37   5
 
 Event 28  Boys 400 Meter Run 13-14 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   181 Barriffe, D'Andre      Metro Eagles             55.85   1
   2   421 Nias, Jailen           Zodiacs Trac             56.00   1
   3   292 Harris-Brown, Barr     Team Dynasty             59.02   1
   4   282 Brown, Tai             ruff kutz                59.38   2
   5   380 Robinson, Adriel       Unattached             1:00.31   1
   6   309 rivera, xavier         trinity trac           1:01.33   2
   7   211 Christie, Michael      New Haven Ag           1:02.09   2
   8   267 Stinfort, Tyrese       Rock City St           1:06.67   3
   9   351 Derrell, Shaun         Unattached             1:08.31   2
  10   195 Jeffers, Cole          Mhc Green Wa           1:11.21   3
  11   134 Awai, Khmari           Harlem Child           1:14.48   3
 
 Event 29  Girls 400 Meter Run 15-18
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   274 Kirkpatrick, Shani     ruff kutz                58.34   1
   2   129 Toure, Tiguida         Harlem Child           1:00.86   2
   3   391 Haseley, Beyonce'      Zodiacs Trac           1:01.60   1
   4   167 Ethridge, Kharyn       Jeuness Trac           1:02.01   2
   5   272 Feurtado, Erika        ruff kutz              1:02.53   2
   6    85 Tara, Tasheika         Halls Expres           1:04.34   1
   7    46 Sanchez, Jessica       Eclipsetrack           1:04.46   1
   8   392 Jackson, Diamond       Zodiacs Trac           1:04.47   2
   9   325 Khanna, Simran         Unattached             1:05.91   2
  10   239 Slater, Janelle        ny lyons man           1:06.00   3
  11   114 Davis, Xaire           Harlem Child           1:13.64   3
  12   238 Miller, Naidira        ny lyons man           1:19.47   3
 
 Event 30  Boys 400 Meter Run 15-18
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    51 Braimah, Abass         Eclipsetrack             52.17   1
   2    55 Whitehurst, Tyler      Eclipsetrack             53.72   3
   3     9 Purdy, Denari          Benjamin Ban             53.88   1
   4   374 Parris, Quamel         Unattached               54.36   3
   5     4 Dorvelus, Olivier      Benjamin Ban             54.70   2
   6   104 Simmons, Derrick       Halls Expres             55.97   3
   7   197 Santos, Daniel         Mhc Green Wa             56.20   3
   8   220 Defreitas, Nicolas     New York Sta             58.12   3
   9   427 Wajid, Xavier          Zodiacs Trac           1:03.65   3
 
 Event 32  Boys 400 Meter Run 19+
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   430 Hazel, Odou            Zenith Veloc             48.81   1
   2   377 Phillip, Isaiah        Unattached               49.10   1
   3   362 jobe, momodou          Unattached               49.97   1
   4   432 Robinson, Anthony      Zenith Veloc             53.28   2
   5   384 Sumbu, Abdul           Unattached               53.34   2
   6   355 Gray, Malcom           Unattached               55.63   2
  --   378 reid, dennis           Unattached                 DNF   2
 
 Event 33  Girls 800 Sprint Medley 200,100,100, 8 & Under
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Harlem Children's Zone Track C  'A'                 3:17.38
      1) 128 Sullivan-Lee, Kania         2) 121 Hudson, Nyla-Starr
      3) 110 Brown, Paige                4) 122 Sanders, Shania
 
 Event 36  Boys 800 Sprint Medley 200,100,100, 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Harlem Children's Zone Track C  'A'                 2:33.55
      1) 142 Konate, Abdullaye           2) 153 usher, kenyon
      3) 146 Porter, N'Namdi             4) 154 Williams, Zayden
 
 Event 37  Girls 800 Sprint Medley 200, 100, 10 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Unattached  'B'                                     2:11.38
   2 Harlem Children's Zone Track C  'A'                 2:20.72
      1) 125 Soumaoro, Kadija            2) 132 Williams, Lamia
      3) 119 Fogeny-Brown, Tamaya        4) 116 Diakite, Kanny
   3 Unattached  'A'                                     2:23.46
 
 Event 38  Boys 800 Sprint Medley 200, 100, 10 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Metro Eagles Track & Field  'A'                     2:16.37
      1) 183 Jennings, Joshua            2) 187 Robinson, Kevin
      3) 190 Simmonds, Nathan            4) 185 Ramsey, Wesley
 
 Event 39  Girls 800 Sprint Medley 200, 100, 10 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Eclipsetrackandfield  'A'                           2:06.33
      1) 38 Brown, Alexandria            2) 45 Rojas, Haleigh
      3) 48 Simeon, Kadreya              4) 47 Shakwi, Sanaa
   2 Rock City Striders  'A'                             2:14.42
      1) 252 Patrick, Jaida              2) 253 Russell, Khalea
      3) 250 Most, Mya                   4) 246 Inzar, Torre
 
 Event 40  Boys 800 Sprint Medley 200, 100, 10 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Capital City Track Club  'A'                        1:54.25
      1) 21 Bolden, Broox                2) 33 Smythe-Harriott, Devonte
      3) 29 Jones, Hayden                4) 19 Bell, Timothy
 
 Event 41  Girls 800 Sprint Medley 200, 100, 10 15-18
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Eclipsetrackandfield  'A'                           1:55.08
      1) 44 Parker, Egypt                2) 41 Johnson, Jasmyne
      3) 46 Sanchez, Jessica             4) 49 Watkins, Mi-ah
 
 Event 44  Boys 800 Sprint Medley 200, 100, 10 19+
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 nts  'A'                                            1:48.09
      1) 233 Salmon, David               2) 230 jones, gladstone
      3) 232 sumpter, jaylin             4) 228 allen, miguel
 
 Event 45  Girls 100 Meter Dash 8 & Under
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 2 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   398 Ogunbiyi, Stephani     Zodiacs Trac             15.92Q  4
   2   319 Hawkins, Kashya        Unattached               16.72Q  3
   3   121 Hudson, Nyla-Starr     Harlem Child             16.72Q  1
   4    12 Bennett, KeyVanna      Capital City             17.44Q  2
   5   213 Defreitas, Rihanna     New York Sta             18.05q  3
   6   324 Johnson, Arnetta       Unattached               18.09q  4
   7    42 Jones, Miangel         Eclipsetrack             18.13   1
   8   245 Germosen, Melania      Rock City St             18.69   4
   9   251 Ndiaye, Philomene      Rock City St             18.73   1
  10    79 Ramlall, Sara          Halls Expres             19.29   2
  11   394 Kelsick, Abigail       Zodiacs Trac             19.44   2
  12   249 Most, Lena             Rock City St             20.39   3
  13    73 Harrison, Anaya        Halls Expres             20.99   1
  14   255 Thomas, Ayanie         Rock City St             21.29   2
  15   110 Brown, Paige           Harlem Child             22.21   4
  16   128 Sullivan-Lee, Kani     Harlem Child             22.76   3
  17   122 Sanders, Shania        Harlem Child             24.70   3
 
 Event 45  Girls 100 Meter Dash 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   398 Ogunbiyi, Stephani     Zodiacs Trac             15.84
   2   319 Hawkins, Kashya        Unattached               16.62
   3   121 Hudson, Nyla-Starr     Harlem Child             16.64
   4    12 Bennett, KeyVanna      Capital City             17.28
   5   213 Defreitas, Rihanna     New York Sta             17.48
   6   324 Johnson, Arnetta       Unattached               18.21
 
 Event 46  Boys 100 Meter Dash 8 & Under
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 2 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   284 Lawson, Kyaire         ruff kutz                15.57Q  4
   2    32 Royal, Chase           Capital City             16.39Q  2
   3   379 Robertson, Nichola     Unattached               16.44Q  1
   4   145 Oliver Jr., Archie     Harlem Child             17.66Q  3
   5   417 Freckleton, Ryan       Zodiacs Trac             17.45q  2
   6   426 Samuels, Briscoe       Zodiacs Trac             17.47q  2
   7   368 M'Baye, Cheikh         Unattached               17.59   4
   8   198 Singleton, Jermain     Mhc Green Wa             17.80   3
   9    30 Milner-Jones, John     Capital City             18.08   3
  10   416 Freckleton, Dylan      Zodiacs Trac             19.48   1
  11   363 Johnson, Arnold        Unattached               20.98   1
  12   360 Heyward, Prince        Unattached               21.01   4
  13   302 amos, raymond          trinity trac             21.65   1
  14   160 Giri, Jordan           Island Expre             22.80   3
 
 Event 46  Boys 100 Meter Dash 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   284 Lawson, Kyaire         ruff kutz                15.31
   2    32 Royal, Chase           Capital City             16.11
   3   426 Samuels, Briscoe       Zodiacs Trac             17.09
   4   379 Robertson, Nichola     Unattached               17.10
   5   417 Freckleton, Ryan       Zodiacs Trac             17.40
   6   145 Oliver Jr., Archie     Harlem Child             17.67
 
 Event 47  Girls 100 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 1 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   402 Reaves, Adaria         Zodiacs Trac             14.24Q  2
   2    36 Weiner, Stephanie      Central Isli             15.02Q  3
   3   337 Robinosn, Ariann       Unattached               15.06Q  4
   4   131 White-Hall, Tyanza     Harlem Child             15.12Q  1
   5   258 Thomas, Tyaja          Rock City St             15.58Q  5
   6   247 McDonald, Amber        Rock City St             15.30q  3
   7   300 marshall, janelle      trinity trac             15.89   1
   8   212 Adeyeye, Grace         New York Sta             15.92   2
   9   404 Samuels, Raine         Zodiacs Trac             15.96   1
  10   208 McCown, Jada           New Haven Ag             16.98   3
  11   113 Cumberbatch, Sade      Harlem Child             17.38   4
  12   389 Boyd, Shiann           Zodiacs Trac             17.58   5
  13    74 Joyner, Rihanna        Halls Expres             18.07   4
  14    72 Cooper, Kennedy        Halls Expres             18.09   2
  15    80 Robinson, De'Nique     Halls Expres             18.38   3
  16   297 harrison, amariah      trinity trac             19.11   2
 
 Event 47  Girls 100 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   402 Reaves, Adaria         Zodiacs Trac             14.21
   2   337 Robinosn, Ariann       Unattached               14.67
   3   131 White-Hall, Tyanza     Harlem Child             15.14
   4    36 Weiner, Stephanie      Central Isli             15.18
   5   247 McDonald, Amber        Rock City St             15.88
   6   258 Thomas, Tyaja          Rock City St             16.57
 
 Event 48  Boys 100 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 1 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1    28 Jenkins, Brendan       Capital City             14.57Q  1
   2   191 Williams, Jaden        Metro Eagles             14.75Q  5
   3   184 Noble, Wesley          Metro Eagles             15.04Q  3
   4    22 Chen-Phang, Quinn      Capital City             15.38Q  2
   5   414 Edwards, Isaiah        Zodiacs Trac             16.75Q  4
   6   265 Ndiaye, Carl           Rock City St             14.99q  5
   7   413 Dawson, Jared          Zodiacs Trac             15.32   1
   8   424 Ogunbiyi, Stephen      Zodiacs Trac             15.41   2
   9   422 Nickens, Joshua        Zodiacs Trac             16.12   5
  10   260 Evans, Kanye           Rock City St             16.51   2
  11   423 Ogunbiyi, Samuel       Zodiacs Trac             16.75   4
  12   381 Scott, Patrick         Unattached               17.27   1
  13   222 Nelson, Anders         New York Sta             17.95   1
  14    61 Ruiz, Vichtor          Envy TC                  18.32   2
  15   262 Meyer, Jordan          Rock City St             18.41   4
  16   307 jones, miles           trinity trac             18.42   3
  17   266 St Paul, Detton        Rock City St             18.79   5
  18   159 Doukoure, Darius       Island Expre             18.92   3
  19   139 Hughley, Tevon         Harlem Child             19.32   3
 
 Event 48  Boys 100 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1    28 Jenkins, Brendan       Capital City             14.31
   2   191 Williams, Jaden        Metro Eagles             14.35
   3   184 Noble, Wesley          Metro Eagles             14.43
   4    22 Chen-Phang, Quinn      Capital City             15.69
 
 Event 49  Girls 100 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 2 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   320 Hawkins, Kayla         Unattached               13.98Q  3
   2   119 Fogeny-Brown, Tama     Harlem Child             14.37Q  2
   3   406 Todd, Kendra           Zodiacs Trac             14.47Q  4
   4    34 Lynch, Trinity         Central Isli             14.93Q  1
   5    16 Johnson, Nya           Capital City             14.97q  1
   6   117 Diallo, Rayehanato     Harlem Child             15.08q  4
   7   120 Gordon, Terrisha       Harlem Child             15.52   3
   8   390 Coleman, Deja Mone     Zodiacs Trac             15.90   2
   9   108 Barry, Dabel           Harlem Child             16.11   1
  10   295 akande, kemi           trinity trac             16.41   2
  11   281 smith, mia             ruff kutz                16.58   1
  12   256 Thomas, Brianna        Rock City St             17.09   3
  13   298 jones, mya             trinity trac             17.48   4
  14   248 Miller, Maddie         Rock City St             18.71   3
 
 Event 49  Girls 100 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   320 Hawkins, Kayla         Unattached               13.79
   2   119 Fogeny-Brown, Tama     Harlem Child             14.18
   3   406 Todd, Kendra           Zodiacs Trac             14.45
   4    16 Johnson, Nya           Capital City             14.93
   5    34 Lynch, Trinity         Central Isli             14.94
   6   117 Diallo, Rayehanato     Harlem Child             15.26
 
 Event 50  Boys 100 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 2 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   429 Samuels, Jordan        Zenith Veloc             13.92Q  3
   2   412 Coley, Julian          Zodiacs Trac             14.25Q  4
   3    24 Ferguson, Tahj         Capital City             14.73Q  2
   4    92 Easington, Korey       Halls Expres             15.16Q  1
   5   137 Griffin, Shadontay     Harlem Child             14.50q  3
   6   425 Rogers, Michael        Zodiacs Trac             14.60q  4
   7    91 Cooper, Micah          Halls Expres             14.76   4
   8   420 McIntosh, Kyle         Zodiacs Trac             14.81   3
   9   264 Ndiaye, Amadou         Rock City St             15.41   1
  10   263 Most, Jaden            Rock City St             15.48   4
  11    26 Hamilton, Treshawn     Capital City             16.11   1
  12   411 Ashley, Kameren        Zodiacs Trac             16.31   2
  13   106 Tyson, Taejon          Halls Expres             16.73   2
  14   100 robinson, demetris     Halls Expres             17.72   4
 
 Event 50  Boys 100 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   429 Samuels, Jordan        Zenith Veloc             13.84
   2   412 Coley, Julian          Zodiacs Trac             14.31
   3   425 Rogers, Michael        Zodiacs Trac             14.57
   4   420 McIntosh, Kyle         Zodiacs Trac             14.63
   5    92 Easington, Korey       Halls Expres             15.13
 
 Event 51  Girls 100 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 1 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   180 Wright, Iantha         Metro Eagles             12.61Q  2
   2   278 Myers, Sophia          ruff kutz                12.85Q  1
   3   179 Smalls, Serena         Metro Eagles             13.43Q  4
   4   393 Jackson, Kendall       Zodiacs Trac             13.51Q  3
   5   296 harris-gaskins, je     trinity trac             13.60Q  5
   6   280 Scatliffe, Telicia     ruff kutz                13.54q  3
   7    13 Campbell, Shenequa     Capital City             13.56   1
   8   321 Hawkins, Kianna        Unattached               13.72   5
   9   237 Lee, Shiian            ny lyons man             14.40   2
  10    45 Rojas, Haleigh         Eclipsetrack             14.44   1
  11   396 McKenzie, Rasheda      Zodiacs Trac             14.67   5
  12   193 Dent, Chaurdanay       Mhc Green Wa             14.76   2
  13   234 bryan, allison         ny lyons man             15.04   2
  14   333 Parris, Quiana         Unattached               15.08   1
  15   250 Most, Mya              Rock City St             15.42   2
  16   242 Aulet, Ashleigh        Rock City St             15.43   3
  17   253 Russell, Khalea        Rock City St             15.57   3
  18   301 pagadvan, tatiyana     trinity trac             15.59   4
  19   407 Usher, Cheyenne        Zodiacs Trac             15.60   1
  20   257 Thomas, Nieasia        Rock City St             17.41   5
 
 Event 51  Girls 100 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   180 Wright, Iantha         Metro Eagles             12.48
   2   278 Myers, Sophia          ruff kutz                12.71
   3   179 Smalls, Serena         Metro Eagles             13.24
   4   280 Scatliffe, Telicia     ruff kutz                13.51
   5   393 Jackson, Kendall       Zodiacs Trac             13.69
   6   296 harris-gaskins, je     trinity trac             13.85
 
 Event 52  Boys 100 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   421 Nias, Jailen           Zodiacs Trac             12.44Q  1
   2    33 Smythe-Harriott, D     Capital City             12.88Q  3
   3   267 Stinfort, Tyrese       Rock City St             12.98Q  2
   4    21 Bolden, Broox          Capital City             13.05q  2
   5   309 rivera, xavier         trinity trac             13.30q  3
   6   380 Robinson, Adriel       Unattached               13.48q  2
   7   343 Boock, Tyruse          Unattached               13.48   1
   8   182 Figaro, Cristian       Metro Eagles             13.96   3
   9   140 Jackson, John          Harlem Child             15.20   2
  10   158 Akinbo, Israel         Island Expre             15.26   3
  11    60 Ruiz, Richard          Envy TC                  17.68   1
 
 Event 52  Boys 100 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   421 Nias, Jailen           Zodiacs Trac             12.22
   2   267 Stinfort, Tyrese       Rock City St             12.91
   3    21 Bolden, Broox          Capital City             12.99
   4   309 rivera, xavier         trinity trac             13.16
   5   380 Robinson, Adriel       Unattached               13.27
   6    33 Smythe-Harriott, D     Capital City             13.74
 
 Event 53  Girls 100 Meter Dash 15-18
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1    46 Sanchez, Jessica       Eclipsetrack             13.03Q  2
   2   236 Harris, Aolani         ny lyons man             13.16Q  3
   3    43 Nekhet, Saut           Eclipsetrack             15.97Q  1
   4   392 Jackson, Diamond       Zodiacs Trac             13.26q  3
   5   194 Swinnie, Jailen        Mhc Green Wa             13.85q  3
   6   405 Small, Dejanae         Zodiacs Trac             14.94q  2
   7   408 Wigfall, Ashley        Zodiacs Trac             16.02   3
 
 Event 53  Girls 100 Meter Dash 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1    46 Sanchez, Jessica       Eclipsetrack             12.86
   2   236 Harris, Aolani         ny lyons man             13.04
   3   392 Jackson, Diamond       Zodiacs Trac             13.36
   4   194 Swinnie, Jailen        Mhc Green Wa             13.71
   5   405 Small, Dejanae         Zodiacs Trac             15.10
   6    43 Nekhet, Saut           Eclipsetrack             15.89
 
 Event 54  Boys 100 Meter Dash 15-18
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 3 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1    23 Doyley, Mark           Capital City             11.21Q  3
   2   283 Gibbons, Sidney        ruff kutz                11.32Q  1
   3   171 Pierre, Richardson     Medgar Evers             11.63Q  2
   4   357 griffiths, oshane      Unattached               11.32q  3
   5   308 price, travon          trinity trac             11.53q  1
   6   419 Mathis, Kevin          Zodiacs Trac             11.67q  3
   7   226 Cooper, AlRashid       Newark Flame             12.02   2
   8   150 Ross, Dante            Harlem Child             12.21   3
 
 Event 54  Boys 100 Meter Dash 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1    23 Doyley, Mark           Capital City             11.01
   2   283 Gibbons, Sidney        ruff kutz                11.20
   3   357 griffiths, oshane      Unattached               11.29
   4   308 price, travon          trinity trac             11.42
   5   171 Pierre, Richardson     Medgar Evers             11.46
   6   419 Mathis, Kevin          Zodiacs Trac             11.56
 
 Event 55  Girls 100 Meter Dash 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1     1 Marcus, Jalilissa      atoms tc                 12.65
   2   335 Reece, Ashanty         Unattached               12.90
   3   310 awidi, lillian         Unattached               13.97
 
 Event 56  Boys 100 Meter Dash 19+
 ===================================================================
 6 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 2 Best Times
     Name                    Year Team                   Prelims  H#
 ===================================================================
 Preliminaries
   1   434 Clifford, Mandela      Unattached               10.66Q  4
   2   361 howell, renard         Unattached               10.76Q  2
   3   369 Merians, Edward        Unattached               10.90Q  3
   4   342 Bascom, Jeremy         Unattached               10.91Q  1
   5   431 Redhead, Joel          Zenith Veloc             10.66q  3
   6   352 Dixon, Devarau         Unattached               11.16q  4
   7   340 Allen, Miguel          Unattached               11.27   3
   8   362 jobe, momodou          Unattached               11.29   1
   9   348 Carter, Jermaine       Unattached               11.30   2
  10   366 Marcucci, Tomas        Unattached               11.37   4
  11   347 Capers, Marquis        Unattached               11.68   3
  12   370 montrose, rodwell      Unattached               11.69   3
  13   365 Lota, Joseph           Unattached               11.72   4
  14   344 brown, dominic         Unattached               11.92   1
  15   287 washington, jelani     ruff kutz                12.16   2
  16   375 Patel, Vikas           Unattached               12.24   2
  17   356 gray, samuel           Unattached               13.98   3
 
 Event 56  Boys 100 Meter Dash 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
 Finals
   1   431 Redhead, Joel          Zenith Veloc             10.36
   2   434 Clifford, Mandela      Unattached               10.37
   3   361 howell, renard         Unattached               10.52
   4   342 Bascom, Jeremy         Unattached               10.67
   5   352 Dixon, Devarau         Unattached               11.08
 
 Event 58  Boys 1500 Meter Run 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   418 Haseley, Zackary       Zodiacs Trac           6:00.07
   2   107 Valetin, Erwind        Halls Expres           6:10.97
   3   152 Sow, Seydina           Harlem Child           6:20.42
 
 Event 59  Girls 1500 Meter Run 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   403 Rodriques, Tamera      Zodiacs Trac           6:00.72
   2   207 Davis, DonNay          New Haven Ag           6:17.15
   3   219 Slippen, Isabel        New York Sta           6:55.43
 
 Event 61  Girls 1500 Meter Run 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   217 Rust, Anneka           New York Sta           5:45.79
   2   312 Brown, Madison         Unattached             5:52.32
   3   299 manly, collen          trinity trac           5:53.85
 
 Event 62  Boys 1500 Meter Run 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    59 Morrison, Blake        Envy TC                5:39.10
 
 Event 63  Girls 1500 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   279 Sanders, Shayla        ruff kutz              5:07.05
   2   216 Kennedy, Eve           New York Sta           5:22.32
   3    48 Simeon, Kadreya        Eclipsetrack           5:30.10
   4   206 Davis, DeJanay         New Haven Ag           5:33.71
   5    70 Blackheart, Jada       Halls Expres           6:09.17
 
 Event 64  Boys 1500 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   223 Rust, Bart             New York Sta           4:45.49
   2   221 Defreitas, Nolan       New York Sta           5:07.83
   3   303 clark, jeremiah        trinity trac           5:22.06
   4    96 Hall, Allester         Halls Expres           5:22.97
 
 Event 65  Girls 1500 Meter Run 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    40 Foster-Daniels, Ma     Eclipsetrack           5:35.68
   2   114 Davis, Xaire           Harlem Child           5:52.64
 
 Event 66  Boys 1500 Meter Run 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1     8 Nathaniel, Nolan       Benjamin Ban           4:17.06
   2    11 Young, Shawn           Benjamin Ban           4:30.19
   3   141 Knight, Bertram        Harlem Child           5:01.65
   4   165 Val, Marvin            Jersey Heat            5:06.36
 
 Event 69  Girls 800 Meter Run 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   133 Worrthy-Merkel, Ja     Harlem Child           4:00.49
 
 Event 70  Boys 800 Meter Run 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   418 Haseley, Zackary       Zodiacs Trac           2:56.43
   2   293 Samuels, Toure         Team Dynasty           2:57.30
   3   107 Valetin, Erwind        Halls Expres           3:07.36
   4   268 Stinfort, Zucharie     Rock City St           4:18.73
 
 Event 71  Girls 800 Meter Run 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   273 Johnson, Kayla         ruff kutz              2:58.63
   2   403 Rodriques, Tamera      Zodiacs Trac           3:01.45
   3   218 Salazar, Juliette      New York Sta           3:03.00
   4   207 Davis, DonNay          New Haven Ag           3:15.48
   5   219 Slippen, Isabel        New York Sta           3:32.60
   6    39 Daniels, Celina        Eclipsetrack           3:36.50
 
 Event 72  Boys 800 Meter Run 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   154 Williams, Zayden       Harlem Child           3:07.36
 
 Event 73  Girls 800 Meter Run 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   313 chevannes, chelsi      Unattached             2:40.05
   2   311 Brown, Ka'Mani         Unattached             2:46.32
   3   217 Rust, Anneka           New York Sta           2:51.87
   4   175 Hazel, Leniah          Metro Eagles           2:54.98
   5   299 manly, collen          trinity trac           2:55.75
   6   322 Heyward, Genelle       Unattached             3:01.51
   7   331 Monroe, Deyani         Unattached             3:04.87
   8   116 Diakite, Kanny         Harlem Child           3:15.59
   9    68 Abramson, Kalila       Halls Expres           3:21.35
  10   123 Sanogo, Fanta          Harlem Child           3:55.02
 
 Event 74  Boys 800 Meter Run 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    59 Morrison, Blake        Envy TC                2:48.63
   2   155 Williams, Zedehiah     Harlem Child           2:50.85
   3   341 Banks Jr., Karriem     Unattached             2:52.32
   4   304 clark, jurius          trinity trac           2:57.67
   5   183 Jennings, Joshua       Metro Eagles           3:02.07
   6   185 Ramsey, Wesley         Metro Eagles           3:09.93
   7   415 Everett, Lavon         Zodiacs Trac           3:25.42
 
 Event 75  Girls 800 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   168 Means, Shalah          Jeuness Trac           2:18.89
   2   279 Sanders, Shayla        ruff kutz              2:32.73
   3   216 Kennedy, Eve           New York Sta           2:38.88
   4   399 Perez, Aaliyah         Zodiacs Trac           2:43.18
   5    48 Simeon, Kadreya        Eclipsetrack           2:47.30
   6   206 Davis, DeJanay         New Haven Ag           2:59.02
   7   173 Griffin, Courtney      Metro Eagles           3:05.18
 
 Event 76  Boys 800 Meter Run 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    96 Hall, Allester         Halls Expres           2:32.87
   2   192 Williams, Jesai        Metro Eagles           2:33.71
   3   221 Defreitas, Nolan       New York Sta           2:36.58
   4   303 clark, jeremiah        trinity trac           2:46.49
   5   134 Awai, Khmari           Harlem Child           3:00.07
   6   195 Jeffers, Cole          Mhc Green Wa           3:05.93
 
 Event 77  Girls 800 Meter Run 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   274 Kirkpatrick, Shani     ruff kutz              2:16.59
   2   167 Ethridge, Kharyn       Jeuness Trac           2:27.14
   3     2 Callum, Akia           Benjamin Ban           2:27.77
   4   272 Feurtado, Erika        ruff kutz              2:41.59
 
 Event 78  Boys 800 Meter Run 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   231 powell, phillip        nts                    1:59.82
   2   166 Willis, Kadeem         Jersey Heat            2:00.97
   3   104 Simmons, Derrick       Halls Expres           2:04.55
   4   138 Hokett, Robbie         Harlem Child           2:04.96
   5     7 Holt, Isaiah           Benjamin Ban           2:07.66
   6     6 Gill, Terik            Benjamin Ban           2:13.85
   7     5 Fetus, Nathaniel       Benjamin Ban           2:14.19
   8   220 Defreitas, Nicolas     New York Sta           2:20.87
   9   427 Wajid, Xavier          Zodiacs Trac           2:28.89
  10   162 Dias, Jade             Jersey Heat            2:36.58
 
 Event 80  Boys 800 Meter Run 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   230 jones, gladstone       nts                    2:10.73
   2   384 Sumbu, Abdul           Unattached             2:21.53
 
 Event 81  Girls 200 Meter Dash 8 & Under
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   319 Hawkins, Kashya        Unattached               37.16   1
   2    12 Bennett, KeyVanna      Capital City             37.24   1
   3   397 Mills, Chantajah       Zodiacs Trac             37.28   1
   4   398 Ogunbiyi, Stephani     Zodiacs Trac             37.55   1
   5    42 Jones, Miangel         Eclipsetrack             38.39   2
   6   213 Defreitas, Rihanna     New York Sta             39.63   2
   7    73 Harrison, Anaya        Halls Expres             43.96   3
   8   394 Kelsick, Abigail       Zodiacs Trac             45.37   3
   9    79 Ramlall, Sara          Halls Expres             45.40   3
  10   251 Ndiaye, Philomene      Rock City St             47.34   2
 
 Event 82  Boys 200 Meter Dash 8 & Under
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   284 Lawson, Kyaire         ruff kutz                32.90   1
   2    32 Royal, Chase           Capital City             36.51   1
   3   368 M'Baye, Cheikh         Unattached               38.16   2
   4   293 Samuels, Toure         Team Dynasty             39.52   1
   5   144 Monroe, Madison        Harlem Child             39.63   2
   6   151 Soumahoro, Ayouba      Harlem Child             39.65   1
   7   417 Freckleton, Ryan       Zodiacs Trac             41.16   3
   8   363 Johnson, Arnold        Unattached               42.37   3
   9   147 Robinson, Jayden       Harlem Child             44.16   3
  10   416 Freckleton, Dylan      Zodiacs Trac             45.07   3
  11   360 Heyward, Prince        Unattached               45.28   3
  12   198 Singleton, Jermain     Mhc Green Wa             46.92   2
  13   268 Stinfort, Zucharie     Rock City St             47.55   2
 
 Event 83  Girls 200 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   330 Monroe, Beyona         Unattached               29.87   1
   2   402 Reaves, Adaria         Zodiacs Trac             30.03   1
   3   337 Robinosn, Ariann       Unattached               31.92   2
   4   290 Martin, Zaire          Team Dynasty             31.96   1
   5   300 marshall, janelle      trinity trac             32.76   3
   6   212 Adeyeye, Grace         New York Sta             33.05   3
   7   404 Samuels, Raine         Zodiacs Trac             33.19   3
   8   131 White-Hall, Tyanza     Harlem Child             33.40   1
   9    17 Jones, Johniece        Capital City             33.41   2
  10   395 King, Desiree          Zodiacs Trac             34.36   2
  11    36 Weiner, Stephanie      Central Isli             35.38   2
  12   247 McDonald, Amber        Rock City St             36.24   3
  13   258 Thomas, Tyaja          Rock City St             37.40   3
  14   113 Cumberbatch, Sade      Harlem Child             38.19   2
  15    74 Joyner, Rihanna        Halls Expres             39.01   4
  16   208 McCown, Jada           New Haven Ag             39.44   4
  17    80 Robinson, De'Nique     Halls Expres             40.63   4
  18   297 harrison, amariah      trinity trac             42.00   4
  19    72 Cooper, Kennedy        Halls Expres             47.09   4
 
 Event 84  Boys 200 Meter Dash 9-10 Years Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    28 Jenkins, Brendan       Capital City             30.58   3
   2   184 Noble, Wesley          Metro Eagles             31.84   1
   3   191 Williams, Jaden        Metro Eagles             31.85   1
   4   413 Dawson, Jared          Zodiacs Trac             32.15   3
   5   146 Porter, N'Namdi        Harlem Child             32.90   2
   6   424 Ogunbiyi, Stephen      Zodiacs Trac             33.29   2
   7    22 Chen-Phang, Quinn      Capital City             33.47   2
   8    25 Gilling, Mark          Capital City             34.81   3
   9   422 Nickens, Joshua        Zodiacs Trac             36.57   3
  10   260 Evans, Kanye           Rock City St             36.58   2
  11   142 Konate, Abdullaye      Harlem Child             37.24   4
  12   423 Ogunbiyi, Samuel       Zodiacs Trac             38.81   3
  13   307 jones, miles           trinity trac             43.14   4
  14   262 Meyer, Jordan          Rock City St             48.39   4
 
 Event 85  Girls 200 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   288 Brown, Brianna         Team Dynasty             26.90   1
   2   428 Soumara, Kadija        Harlem Child             28.19   1
   3   320 Hawkins, Kayla         Unattached               29.18   1
   4   314 chevannes, Jaelyn      Unattached               30.00   3
   5   336 Rhames, Arianna Rh     Unattached               30.19   3
   6   400 Phillips, Jasmyn       Zodiacs Trac             30.31   2
   7    15 Gray, Amari            Capital City             30.36   2
   8    14 Gilling, Christal      Capital City             30.53   4
   9   406 Todd, Kendra           Zodiacs Trac             31.04   1
  10   132 Williams, Lamia        Harlem Child             31.05   3
  11    16 Johnson, Nya           Capital City             31.09   3
  12    37 Anderson, Nyla         Eclipsetrack             31.41   1
  13    78 Pitter, Allieberry     Halls Expres             31.69   6
  14    34 Lynch, Trinity         Central Isli             32.07   2
  15   120 Gordon, Terrisha       Harlem Child             33.38   3
  16   291 Samuels, Mckenzie      Team Dynasty             33.88   1
  17   108 Barry, Dabel           Harlem Child             34.41   6
  18   174 Hall, Anissa           Metro Eagles             34.68   4
  19   254 Schonenberg, Gilli     Rock City St             34.91   4
  20    71 Cargill, Simoya        Halls Expres             35.54   6
  21    75 Monroe, Ashley         Halls Expres             40.85   6
  22   248 Miller, Maddie         Rock City St             45.83   4
 
 Event 86  Boys 200 Meter Dash 11-12 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    53 Watkins, Amon-Ra       Eclipsetrack             27.95   1
   2   425 Rogers, Michael        Zodiacs Trac             29.76   1
   3   137 Griffin, Shadontay     Harlem Child             29.84   1
   4    24 Ferguson, Tahj         Capital City             30.53   2
   5   196 Samuels, Jaden         Mhc Green Wa             30.67   1
   6   429 Samuels, Jordan        Zenith Veloc             31.44   4
   7   341 Banks Jr., Karriem     Unattached               31.45   2
   8   264 Ndiaye, Amadou         Rock City St             33.40   2
   9   304 clark, jurius          trinity trac             34.83   4
  10    92 Easington, Korey       Halls Expres             34.95   3
  11    93 Eccleston, Brandon     Halls Expres             35.13   3
  12    91 Cooper, Micah          Halls Expres             36.81   4
  13   411 Ashley, Kameren        Zodiacs Trac             38.04   2
  14    88 Boakye, Issac          Halls Expres             38.59   3
  15    97 Hinds, Cyjuane         Halls Expres             39.39   4
  16   100 robinson, demetris     Halls Expres             40.53   4
 
 Event 87  Girls 200 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   180 Wright, Iantha         Metro Eagles             25.80   1
   2    76 peoples, paris         Halls Expres             25.81   1
   3   178 Martinez, Tatianna     Metro Eagles             25.91   1
   4   296 harris-gaskins, je     trinity trac             27.57   2
   5   289 Frankson, Kassidy      Team Dynasty             27.78   1
   5    13 Campbell, Shenequa     Capital City             27.78   2
   7   321 Hawkins, Kianna        Unattached               28.28   2
   8   277 Myers, Phoebe          ruff kutz                28.29   3
   9   393 Jackson, Kendall       Zodiacs Trac             28.32   2
  10   210 Washington, Kriste     New Haven Ag             28.38   4
  11   280 Scatliffe, Telicia     ruff kutz                29.13   4
  12    87 Wilson, Danai          Halls Expres             29.17   6
  13    38 Brown, Alexandria      Eclipsetrack             29.76   3
  14   396 McKenzie, Rasheda      Zodiacs Trac             29.95   5
  15   326 Lester, Tasmine        Unattached               30.19   4
  16    77 Perry, Zajet           Halls Expres             30.96   6
  17   193 Dent, Chaurdanay       Mhc Green Wa             30.99   4
  18    45 Rojas, Haleigh         Eclipsetrack             30.99   5
  19   327 Lester, Troi           Unattached               31.07   5
  20   407 Usher, Cheyenne        Zodiacs Trac             31.93   6
  21   301 pagadvan, tatiyana     trinity trac             32.06   6
  22   333 Parris, Quiana         Unattached               32.63   5
  23   172 Bailey, Moneshae       Metro Eagles             33.13   3
  24   199 Suriano, Gianna        MySprint Clu             33.66   6
 
 Event 88  Boys 200 Meter Dash 13-14 Year Olds
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   181 Barriffe, D'Andre      Metro Eagles             24.41   1
   2   292 Harris-Brown, Barr     Team Dynasty             25.45   1
   3   421 Nias, Jailen           Zodiacs Trac             25.68   2
   4    19 Bell, Timothy          Capital City             25.76   3
   5   282 Brown, Tai             ruff kutz                25.77   1
   6    29 Jones, Hayden          Capital City             26.44   3
   7   309 rivera, xavier         trinity trac             27.75   2
   8   380 Robinson, Adriel       Unattached               27.93   3
   9   189 Simmonds, Elijah       Metro Eagles             28.32   1
  10   343 Boock, Tyruse          Unattached               28.34   2
  11   182 Figaro, Cristian       Metro Eagles             29.09   1
  12   351 Derrell, Shaun         Unattached               29.11   3
  13    58 McCray, Jordan         Envy TC                  29.75   3
  14   143 Mack, Devaune          Harlem Child             32.51   3
  15   140 Jackson, John          Harlem Child             33.19   2
 
 Event 89  Girls 200 Meter Dash 15-18
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    46 Sanchez, Jessica       Eclipsetrack             26.53   1
   2   391 Haseley, Beyonce'      Zodiacs Trac             26.78   1
   3    41 Johnson, Jasmyne       Eclipsetrack             27.10   1
   4   129 Toure, Tiguida         Harlem Child             27.24   1
   5   392 Jackson, Diamond       Zodiacs Trac             27.45   2
   6   239 Slater, Janelle        ny lyons man             27.80   2
   7   194 Swinnie, Jailen        Mhc Green Wa             29.23   3
   8   405 Small, Dejanae         Zodiacs Trac             31.20   3
   9   408 Wigfall, Ashley        Zodiacs Trac             34.53   3
 
 Event 90  Boys 200 Meter Dash 15-18
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1    23 Doyley, Mark           Capital City             22.31   1
   2   357 griffiths, oshane      Unattached               22.90   3
   3    51 Braimah, Abass         Eclipsetrack             23.06   1
   4   308 price, travon          trinity trac             23.71   3
   5   374 Parris, Quamel         Unattached               24.09   3
   6    50 Bacchus, Joseph        Eclipsetrack             24.39   2
   7    55 Whitehurst, Tyler      Eclipsetrack             24.44   3
   8   150 Ross, Dante            Harlem Child             24.46   2
   9    10 Watson, Ormando        Benjamin Ban             26.10   3
  10   169 Huggins, Akim          Medgar Evers             26.86   3
 
 Event 94  Boys 4x400 Meter Relay 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Capital City Track Club  'A'                        5:26.63
      1) 28 Jenkins, Brendan             2) 31 Plummer, Corey
      3) 25 Gilling, Mark                4) 22 Chen-Phang, Quinn
 
 Event 95  Girls 4x400 Meter Relay 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Harlem Children's Zone Track C  'A'                 5:08.06
      1) 112 Clarke, Adonya              2) 125 Soumaoro, Kadija
      3) 116 Diakite, Kanny              4) 132 Williams, Lamia
 
 Event 96  Boys 4x400 Meter Relay 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Halls Express Rising Stars  'A'                     6:07.44
      1) 93 Eccleston, Brandon           2) 88 Boakye, Issac
      3) 98 Hunt, Justin                 4) 106 Tyson, Taejon
 
 Event 97  Girls 4x400 Meter Relay 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Metro Eagles Track & Field  'A'                     4:35.16
      1) 180 Wright, Iantha              2) 176 Henry, Jasmine
      3) 179 Smalls, Serena              4) 178 Martinez, Tatianna
 
 Event 98  Boys 4x400 Meter Relay 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Metro Eagles Track & Field  'A'                     4:18.33
      1) 182 Figaro, Cristian            2) 181 Barriffe, D'Andre
      3) 189 Simmonds, Elijah            4) 192 Williams, Jesai
 
 Event 102  Boys 4x400 Meter Relay 15-18
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Benjamin Banneker Academy  'A'                      3:31.72
      1) 9 Purdy, Denari                 2) 8 Nathaniel, Nolan
      3) 4 Dorvelus, Olivier             4) 11 Young, Shawn
 
 Event 111  Boys Discus Throw 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    50 Bacchus, Joseph        Eclipsetrack            40.95m
   2    67 Pocesta, Lutfi         falcon tc               35.01m
   3   306 harris-davis, gabr     trinity trac            20.41m
 
 Event 113  Girls Discus Throw 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    44 Parker, Egypt          Eclipsetrack            35.39m
   2    49 Watkins, Mi-ah         Eclipsetrack            33.18m
   3    63 Edwards-Campbell,      falcon tc               32.88m
   4   224 Baytops, Jenyce        Newark Flame            29.58m
   5   275 Lustin, Renee          ruff kutz               18.36m
 
 Event 114  Girls Discus Throw 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   339 Walker, Shani          Unattached              24.31m
 
 Event 115  Girls Discus Throw 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   209 McCown, Jalynn         New Haven Ag            19.17m
 
 Event 116  Girls Discus Throw 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   332 Moore, Leah            Unattached              13.85m
 
 Event 123  Girls High Jump 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   276 McEachern, Victori     ruff kutz                1.60m
   2   172 Bailey, Moneshae       Metro Eagles             1.17m
 
 Event 124  Girls High Jump 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   205 Christie, Nia          New Haven Ag             1.42m
 
 Event 126  Boys High Jump 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   155 Williams, Zedehiah     Harlem Child             1.47m
 
 Event 127  Girls High Jump 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    17 Jones, Johniece        Capital City             1.07m
   2   243 Barnette, Sierra       Rock City St            J1.07m
 
 Event 129  Boys High Jump 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   371 Moore, Gary            Unattached               1.32m
   2   305 crawford, javon        trinity trac             1.12m
   3   154 Williams, Zayden       Harlem Child             1.07m
 
 Event 131  Boys Long Jump 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   226 Cooper, AlRashid       Newark Flame             6.23m
   2   308 price, travon          trinity trac             5.90m
   3   383 Stuart, Zachary        Unattached               5.50m
   4   374 Parris, Quamel         Unattached               5.37m
   5   166 Willis, Kadeem         Jersey Heat              5.32m
   6   197 Santos, Daniel         Mhc Green Wa             5.15m
   7   164 Sergeant, Marcus       Jersey Heat              5.07m
   8    51 Braimah, Abass         Eclipsetrack             4.82m
   9   188 Roye, Frank            Metro Eagles             4.62m
  10   162 Dias, Jade             Jersey Heat              4.42m
  11   163 Moses, Chuckie         Jersey Heat              4.14m
  12   141 Knight, Bertram        Harlem Child             3.87m
  13   419 Mathis, Kevin          Zodiacs Trac             1.77m
  14   283 Gibbons, Sidney        ruff kutz                1.72m
  15   427 Wajid, Xavier          Zodiacs Trac             1.58m
 
 Event 133  Girls Long Jump 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   236 Harris, Aolani         ny lyons man             5.00m
   2   194 Swinnie, Jailen        Mhc Green Wa             3.97m
   3   238 Miller, Naidira        ny lyons man             3.95m
 
 Event 135  Girls Long Jump 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   278 Myers, Sophia          ruff kutz                5.32m
   2   296 harris-gaskins, je     trinity trac             4.58m
   3   321 Hawkins, Kianna        Unattached               4.47m
   4   271 Cheatham, Maya         ruff kutz                4.44m
   5   277 Myers, Phoebe          ruff kutz                4.38m
   6   210 Washington, Kriste     New Haven Ag             4.21m
   7   280 Scatliffe, Telicia     ruff kutz                3.65m
   8   234 bryan, allison         ny lyons man             3.57m
   9   410 Wright, Zaria          Zodiacs Trac             3.48m
  10   253 Russell, Khalea        Rock City St             3.18m
  --   126 Soumarao, Miriam       Harlem Child                ND
 
 Event 136  Girls Long Jump 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    37 Anderson, Nyla         Eclipsetrack             3.93m
   2    57 McKenzie, Lisha        Envy TC                  3.77m
   3    34 Lynch, Trinity         Central Isli             3.51m
   4    15 Gray, Amari            Capital City             3.13m
   5   248 Miller, Maddie         Rock City St             2.74m
  --    42 Jones, Miangel         Eclipsetrack                ND
 
 Event 137  Boys Long Jump 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   211 Christie, Michael      New Haven Ag             4.71m
   2   267 Stinfort, Tyrese       Rock City St             4.16m
   3   143 Mack, Devaune          Harlem Child             3.98m
   4   359 Hawkins, Tyjon         Unattached               3.13m
  --    54 Watkins, Jahlahnee     Eclipsetrack                ND
 
 Event 138  Boys Long Jump 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   429 Samuels, Jordan        Zenith Veloc             4.40m
   2   412 Coley, Julian          Zodiacs Trac             3.88m
   3    26 Hamilton, Treshawn     Capital City             3.12m
   4   100 robinson, demetris     Halls Expres             2.64m
 
 Event 139  Girls Long Jump 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   177 Jefferies, Abigail     Metro Eagles             3.42m
   2    36 Weiner, Stephanie      Central Isli             3.28m
   3    17 Jones, Johniece        Capital City             3.27m
   4   243 Barnette, Sierra       Rock City St             3.25m
   5   273 Johnson, Kayla         ruff kutz                3.23m
   6   207 Davis, DonNay          New Haven Ag             2.90m
  --   395 King, Desiree          Zodiacs Trac                ND
 
 Event 140  Girls Long Jump 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   247 McDonald, Amber        Rock City St             3.48m
   2   319 Hawkins, Kashya        Unattached               3.41m
   3   398 Ogunbiyi, Stephani     Zodiacs Trac             2.66m
   4   251 Ndiaye, Philomene      Rock City St             2.37m
 
 Event 141  Boys Long Jump 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   265 Ndiaye, Carl           Rock City St             3.65m
   2    31 Plummer, Corey         Capital City             3.64m
   3   184 Noble, Wesley          Metro Eagles             3.41m
   4   305 crawford, javon        trinity trac             3.15m
   5   358 Hawkins, Tayshaun      Unattached               3.10m
   6   307 jones, miles           trinity trac             2.64m
   7    61 Ruiz, Vichtor          Envy TC                  2.52m
 
 Event 142  Boys Long Jump 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   368 M'Baye, Cheikh         Unattached               2.78m
   2    27 Hill, Elijah           Capital City             1.68m
  --   198 Singleton, Jermain     Mhc Green Wa                ND
 
 Event 143  Boys Triple Jump 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   226 Cooper, AlRashid       Newark Flame            13.20m
   2    65 Caparro, Rocky         falcon tc               12.34m
 
 Event 146  Girls Triple Jump 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   214 hudson, soroya         New York Sta            11.84m
 
 Event 149  Boys Triple Jump 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   227 Greene, Isaiah         Newark Flame            11.05m
 
 Event 152  Boys Javelin Throw 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   373 Papa, Eddie            Unattached              38.86m
 
 Event 153  Girls Javelin Throw 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   275 Lustin, Renee          ruff kutz               23.80m
   2   259 Thomas, Yazmine        Rock City St            22.67m
 
 Event 155  Girls Javelin Throw 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   301 pagadvan, tatiyana     trinity trac            22.21m
   2   257 Thomas, Nieasia        Rock City St            12.98m
 
 Event 156  Girls Javelin Throw Turbo Jav 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   295 akande, kemi           trinity trac            13.29m
   2   254 Schonenberg, Gilli     Rock City St            12.03m
   3   256 Thomas, Brianna        Rock City St            11.28m
   4   298 jones, mya             trinity trac             9.38m
 
 Event 158  Boys Javelin Throw Turbo Jav 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    20 Bennett, KeChawn       Capital City            16.32m
   2    26 Hamilton, Treshawn     Capital City            11.35m
 
 Event 159  Girls Javelin Throw Turbo Jav 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   258 Thomas, Tyaja          Rock City St            10.00m
   2   300 marshall, janelle      trinity trac             8.67m
 
 Event 160  Girls Javelin Throw Turbo Jav 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    12 Bennett, KeyVanna      Capital City             9.29m
   2    18 Jones, MaKayla         Capital City             7.72m
   3   255 Thomas, Ayanie         Rock City St             6.60m
 
 Event 161  Boys Javelin Throw Turbo Jav 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   382 Shue, Benjamin         Unattached              14.12m
   2   262 Meyer, Jordan          Rock City St            11.89m
   3   266 St Paul, Detton        Rock City St            11.25m
 
 Event 162  Boys Javelin Throw Turbo Jav 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    30 Milner-Jones, John     Capital City            13.36m
   2    32 Royal, Chase           Capital City            13.23m
 
 Event 163  Boys Shot Put 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    50 Bacchus, Joseph        Eclipsetrack            11.75m
   2   306 harris-davis, gabr     trinity trac             9.87m
   3   165 Val, Marvin            Jersey Heat              7.92m
 
 Event 165  Girls Shot Put 15-18
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    44 Parker, Egypt          Eclipsetrack            11.09m
   2   224 Baytops, Jenyce        Newark Flame            10.46m
   3    49 Watkins, Mi-ah         Eclipsetrack             9.41m
   4   275 Lustin, Renee          ruff kutz                8.59m
   5   259 Thomas, Yazmine        Rock City St             7.52m
   6   114 Davis, Xaire           Harlem Child             6.43m
   7    81 robinson, diamo'ni     Halls Expres             5.49m
 
 Event 166  Girls Shot Put 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   329 McDowell, Maureen      Unattached               9.02m
   2   339 Walker, Shani          Unattached               8.99m
 
 Event 167  Girls Shot Put 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   256 Thomas, Brianna        Rock City St             7.17m
   2   332 Moore, Leah            Unattached               5.53m
   3   295 akande, kemi           trinity trac             5.20m
   4   298 jones, mya             trinity trac             4.84m
 
 Event 170  Boys Shot Put 11-12 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    20 Bennett, KeChawn       Capital City             8.62m
   2   190 Simmonds, Nathan       Metro Eagles             8.35m
   3   264 Ndiaye, Amadou         Rock City St             6.07m
 
 Event 171  Girls Shot Put 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   208 McCown, Jada           New Haven Ag             5.10m
   2   389 Boyd, Shiann           Zodiacs Trac             4.73m
   3   177 Jefferies, Abigail     Metro Eagles             4.22m
 
 Event 172  Girls Shot Put 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   255 Thomas, Ayanie         Rock City St             3.31m
 
 Event 173  Boys Shot Put 9-10 Years Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   371 Moore, Gary            Unattached               7.76m
   2   382 Shue, Benjamin         Unattached               6.52m
   3   266 St Paul, Detton        Rock City St             5.08m
   4   424 Ogunbiyi, Stephen      Zodiacs Trac             4.09m
 
 Event 174  Boys Shot Put 8 & Under
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    30 Milner-Jones, John     Capital City             4.80m
 
 Event 176  Boys 200 Meter Dash 19+
 ===================================================================
     Name                    Year Team                    Finals  H#
 ===================================================================
   1   361 howell, renard         Unattached               20.99   1
   2   431 Redhead, Joel          Zenith Veloc             21.02   3
   3   434 Clifford, Mandela      Unattached               21.80   1
   4   348 Carter, Jermaine       Unattached               22.58   3
   5   362 jobe, momodou          Unattached               22.74   1
   6   365 Lota, Joseph           Unattached               23.53   3
   7   344 brown, dominic         Unattached               23.57   3
   8   340 Allen, Miguel          Unattached               23.63   2
   9   355 Gray, Malcom           Unattached               23.81   4
  10   432 Robinson, Anthony      Zenith Veloc             24.18   2
  11   287 washington, jelani     ruff kutz                25.06   4
  12   346 burns, marcus          Unattached               26.36   4
 
 Event 177  Girls 100 Meter Hurdles 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   318 Edwards, Lisa          Unattached               17.08
 
 Event 178  Boys 110 Meter Hurdles 19+
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   354 Garcia, Esteban        Unattached               15.34
 
 Event 179  Boys 100 Meter Hurdles 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   282 Brown, Tai             ruff kutz                14.58
   2   364 Lambert, Amado         Unattached               14.59
   3   227 Greene, Isaiah         Newark Flame             14.87
 
 Event 180  Girls 100 Meter Hurdles 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1    56 Crumble, Areyanna      Envy TC                  17.02
   2   176 Henry, Jasmine         Metro Eagles             18.07
   3   246 Inzar, Torre           Rock City St             21.29
 
 Event 190  Girls Shot Put 13-14 Year Olds
 ================================================================
     Name                    Year Team                    Finals
 ================================================================
   1   209 McCown, Jalynn         New Haven Ag            10.20m
   2    47 Shakwi, Sanaa          Eclipsetrack             9.75m
   3   179 Smalls, Serena         Metro Eagles             8.77m
   4   237 Lee, Shiian            ny lyons man             8.05m
   5   301 pagadvan, tatiyana     trinity trac             7.86m
   6   111 Cisse, Mariam          Harlem Child             7.80m
   7    45 Rojas, Haleigh         Eclipsetrack             7.60m
   8   256 Thomas, Brianna        Rock City St             7.17m
   9   257 Thomas, Nieasia        Rock City St             5.72m
  10   332 Moore, Leah            Unattached               5.53m
  11   295 akande, kemi           trinity trac             5.20m
  12   298 jones, mya             trinity trac             4.84m
 
 Event 191  Boys 4x400 Meter Relay 19+
 ================================================================
     Team                                                 Finals
 ================================================================
   1 Harlem Children's Zone Track C  'A'                 3:21.34
   2 Unattached  'A'                                     3:59.59