9-10 Girls - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Kennedy, Ava-Louise       04 New York Sta        13:27.39 
  2 Bernard, Lexi                     04 South Lewis           13:29.10 
  3 Mills, Julia                          04 Tsc                           14:46.80 
  4 Herman, Esme                  04 Island Expre          14:55.70 
  5 Hustead, Julia                   03 Island Expre          15:22.50 
  6 McGann, Megan               04 Unattached            16:09.50 
  7 Comer, Una                       03 Tsc                           18:19.70 
 
9-10 Boys - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Rodriguez-King, Michael   04 Island Expre          12:16.30 
  2 O'Donnell, Owen           04 Tsc                   13:15.30 
  3 Tabbitas, Phil                04 Island Expre          13:48.70 
  4 Maurer, Drew              04 South Lewis           14:23.00 
  5 Maurer, Devan             03 South Lewis           14:54.00 
  6 Aviles, Dylan                 04 New York Sta          15:07.30 
  7 stewart, Kyzer             04 Unattached            16:04.20 
 

11-12 Girls - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Tolbert, Giovanna         01 Velocity Tra          13:03.60 
  2 Fenoff, Paris                  01 Unattached            13:23.44 
  3 Kendall, Jacqueline       02 Velocity Tra          13:40.20 
  4 Vishneowski, Kennedy      01 Unattached            13:53.80 
  5 Livingston, Lauren        01 Unattached            14:29.60 
  6 Surace, Rachel              01 Unattached            15:03.80 
  7 Freeman, Sarah            02 Island Expre          15:25.16 
  8 Delnicki, Alexandra       01 Unattached            16:50.00 
  9 O'Donnell, Megan          01 Tsc                   17:47.97 
 

11-12 Boys - 3 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Howles, Geoff             01 Kinetic Runn          11:36.90 
  2 Bakraqi, Leart            02 Unattached            12:03.50 
  3 Simpson, Alexander        02 Unattached            12:12.70 
  4 Acosta, Sean              02 Island Expre          12:25.80 
  5 Kornfeld, Andrew          01 Unattached            13:13.40 
  6 Wilkinson, Alex           02 Utica Roadru          15:11.70 
  7 Swift-henry, Adrian       02 Velocity Tra          16:11.10 
  8 Bizjak, Evan              01 Unattached            16:39.10 
 

13-14 Girls - 4 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women
  1 Cummings, Keellyn         00 Unattached           15:59.70 
  2 Kennedy, Eve                  00 New York Sta        17:17.40 
  3 Foster-Daniels, Maiya-Fa  99 Eclipsetrack        18:49.70 
  4 Nolan, Katelyn                00 Unattached            19:45.60 
  5 Comer, Fiona                  00 Tsc                            20:10.30 
 

13-14 Boys - 4 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Men
  1 Heskin, Ryan                  00 Tsc                           15:03.30 
  2 Cuthbertson, William    00 Island Expre          15:07.20 
  3 Lynch, Oadhan              00 Island Expre          15:21.50 
  4 Dillon, Charles               99 Eclipsetrack           15:22.30 
  5 Rust, Bart                        00 New York Sta        15:24.70 
  6 Moses, Chuckie             99 Jersey Heat             16:07.70 
  7 Verro, Anthony             00 Unattached            16:09.50 
  8 Albrecht, Aaron            00 Unattached            16:44.00 
  9 Boccia, Domenick         99 Island Expre          16:54.60 
 10 Demeo, Anthony         99 Island Expre          18:07.50 
 11 Whitehurst, Tyler        99 Eclipsetrack           18:26.70 
 12 Humphrey, Evan         00 Unattached            18:45.00 
 13 Taylor, Daunte             00 Island Expre          20:22.20