Licensed to Metropolitan Athletics Congress - Organization License
                                                          Hy-Tek's Meet Manager
               Metropolitan Athletics Congress, Inc - 5/21/2006                
                              Youth Championship                               
                             Kaiser Park, Brooklyn                             
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash Sub Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Broughton, Shayla          8 Eny Impalas              15.50  
  2 Douglas, Chyanne           8 Venom Sports             16.20  
  3 McKinney, Alexis           8 Kenyan Runners I         16.30  
  4 Akil, Anu                  8 Metro Eagles Tra         17.20  
  5 Cintron, Lyanna            8 Rising Stars             17.30  
  6 Lebron, Mykhiyah           8 Kenyan Runners I         19.60  
  7 Andrews, Jazmine           8 Rosedale                 19.90  
  8 Pleasant, Aisha            8 Harlem Striders          27.70  
 
100 Meter Dash Sub Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Davis, Sampson             8 Harlem Striders          16.30  
  1 Selwright, Justin          8 Bronx Tigers             16.30  
  3 Donovan, Jahlik            8 Rising Stars             17.20  
  4 Grandson, Kondell          8 Venom Sports             17.90  
  5 Johnson, Ayinde            8 Rosedale                 18.20  
  6 Brown, Tai Lee             8 Kenyan Runners I         18.50  
  7 Mouzan, Dajone             8 Rising Stars             19.00  
  8 Chenault, Dakari           8 Venom Sports             20.70  
200 Meter Dash Sub Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chenault, Gabrielle        8 Rising Stars             35.10   2 
  2 Broughton, Shayla          8 Eny Impalas              35.50   2 
  3 McKinney, Alexis           8 Kenyan Runners I         36.20   2 
  4 Douglas, Chyanne           8 Venom Sports             36.90   2 
  5 Tejada, Jaida              8 Hall's Express I         41.30   2 
  6 Akil, Anu                  8 Metro Eagles Tra         42.10   2 
  7 Balgone, Jalin             8 Rosedale                 42.80   1 
  8 Wingate, Keegahree         8 Atoms                    43.90   1 
  9 Andrews, Jazmine           8 Rosedale                 44.00   1 
 10 Cintron, Lyanna            8 Rising Stars             44.10   1 
 11 Lebron, Mykhiyah           8 Kenyan Runners I         47.60   1 
 
400 Meter Dash Sub Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Little, Dannzia            8 New York Novas         1:21.10  
  2 Wingate, Keegahree         8 Atoms                  1:31.50  
  3 Tejada, Jaida              8 Hall's Express I       1:33.40  
  4 Akil, Anu                  8 Metro Eagles Tra       1:38.00  
  5 Chenault, Gabrielle        8 Rising Stars           1:40.80  
  6 Balgone, Jalin             8 Rosedale               1:43.20  
 
100 Meter Dash Bantam Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Jasmyne          10 Jeuness                  14.70q  1 
  2 Settle, Attiyya            9 Bronx Int'l              14.80q  1 
  3 Houzon, Deja              10 Atoms                    15.00q  2 
  3 Harrison, Zinobi          10 White Plains Fut         15.00q  2 
  5 Richards, Theodora         9 Bronx Int'l              15.30q  3 
  5 Morris, Jamina             9 Metropolis Track         15.30q  2 
  7 Viligance, Teliyah        10 Kenyan Runners I         15.60q  1 
  7 Jones, Yasmine            10 Jeuness                  15.60q  3 
  9 Ridley, Courtney          10 Jeuness                  15.90   2 
  9 Cameron, Janai            10 Metro Eagles Tra         15.90   1 
 11 Steward, Samiyah          10 Metro Eagles Tra         16.20   2 
 12 Washington, Zaria         10 Rising Stars             16.80   3 
 13 Ton-Ha, Tejada            10 Hall's Express I         17.00   2 
 14 Randall, Ariel            10 Eny Impalas              17.50   3 
 15 Daremola, Temilola        10 Young Explorers          17.80   3 
 16 Wise, Kyya                10 Jeuness                  18.10   2 
 17 Sewell, Enedra            10 Jeuness                  18.40   2 
 
100 Meter Dash Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Johnson, Jasmyne          10 Jeuness                  15.00  
  1 Settle, Attiyya            9 Bronx Int'l              15.00  
  3 Richards, Theodora         9 Bronx Int'l              15.10  
  3 Harrison, Zinobi          10 White Plains Fut         15.10  
  5 Jones, Yasmine            10 Jeuness                  15.20  
  6 Viligance, Teliyah        10 Kenyan Runners I         15.70  
 -- Mouzon, Deja              10 Atoms                       DQ  
 -- Morris, Jamina             9 Metropolis Track            DQ  
 
200 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Reese, Jasmine            10 Rising Stars             31.20   3 
  2 Jones, Yasmine            10 Jeuness                  31.50   3 
  3 Harrison, Zinobi          10 White Plains Fut         31.70   3 
  4 Houzon, Deja              10 Atoms                    31.90   3 
  5 Johnson, Jasmyne          10 Jeuness                  32.90   3 
  6 Jordon, Nzinga            10 Jeuness                  34.00   3 
  7 Morris, Jamina             9 Metropolis Track         34.10   1 
  8 McLeod, Rushanna           9 New York Novas           34.30   2 
  9 Duke, Anna                 9 Starlets                 35.70   2 
 10 Wilcox, Cheyanna          10 Rising Stars             35.90   2 
 10 Viligance, Teliyah        10 Kenyan Runners I         35.90   1 
 12 Ridley, Courtney          10 Jeuness                  36.20   3 
 13 Cameron, Janai            10 Metro Eagles Tra         36.60   1 
 14 Ton-Ha, Tejada            10 Hall's Express I         36.80   1 
 15 Johnson, Genteel          10 Starlets                 37.20   2 
 16 Washington, Zaria         10 Rising Stars             37.30   1 
 17 Randall, Ariel            10 Eny Impalas              37.50   2 
 18 McKenzie, Myiah           10 Metropolis Track         37.60   1 
 19 Welfare, Quanasia         10 Rising Stars             38.40   2 
 20 Chapman, Viamani          10 Metropolis Track         39.20   1 
 21 Wise, Kyya                10 Jeuness                  40.50   2 
 22 Steward, Samiyah          10 Metro Eagles Tra         42.10   1 
 23 Sewell, Enedra            10 Jeuness                  44.70   3 
 
400 Meter Dash Bantam Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Reese, Jasmine            10 Rising Stars           1:11.50   1 
  2 Johnson, Jasmyne          10 Jeuness                1:12.60   1 
  3 Anderson, Rashel          10 New York Novas         1:14.50   2 
  4 Thompson, Anasia           9 New York Novas         1:14.80   1 
  5 Settle, Attiyya            9 Bronx Int'l            1:15.10   4 
  5 Richards, Theodora         9 Bronx Int'l            1:15.10   1 
  7 Etheridge, Kharyn          9 Jeuness                1:17.80   1 
  8 Jordon, Nzinga            10 Jeuness                1:19.60   2 
  9 Blackman, Mariah           9 New York Novas         1:19.70   3 
  9 McLeod, Rushanna           9 New York Novas         1:19.70   4 
 11 Bucknight, Hanifah         9 Red Hook Strider       1:19.90   4 
 12 Fisher, Ngozi              9 Hall's Express I       1:21.50   2 
 13 Burwell, Deja              9 New York Novas         1:22.00   4 
 14 Duke, Anna                 9 Starlets               1:22.50   4 
 15 Swinton, Jasira            9 New York Novas         1:22.90   1 
 16 Jones, Kendall             9 Rising Stars           1:23.70   4 
 17 Sykes, Whitney             9 Young Explorers        1:24.30   3 
 18 Welfare, Quanasia         10 Rising Stars           1:26.60   3 
 19 Morris, Jamina             9 Metropolis Track       1:27.40   2 
 20 Johnson, Genteel          10 Starlets               1:28.40   2 
 21 Cameron, Janai            10 Metro Eagles Tra       1:31.50   2 
 22 Steward, Samiyah          10 Metro Eagles Tra       1:39.00   3 
 
800 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Kanae'             9 Juventus               2:30.10  
  2 Kirkpatrick, Shaniqua     10 Ruff Kutz              2:38.50  
  3 Johnson, Alexis           10 Rising Stars           2:56.30  
  4 Etheridge, Kharyn          9 Jeuness                2:56.70  
  5 Fisher, Ngozi              9 Hall's Express I       3:16.00  
  6 Bancroft, Sandreka        10 Ruff Kutz              3:37.30  
 
1500 Meter Run Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Kanae'             9 Juventus               5:26.20  
  2 Kirkpatrick, Shaniqua     10 Ruff Kutz              5:38.10  
 
1500 Meter Race Walk Bantam Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McKenzie, Myiah           10 Metropolis Track      11:42.80  
  2 Chapman, Viamani          10 Metropolis Track      12:03.50  
 
4x100 Meter Relay Bantam Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 New York Novas  'A'                                 1:02.40  
     1) Anderson, Rashel 10             2) Blackman, Mariah 9             
     3) Burwell, Deja 9                 4) McLeod, Rushanna 9             
  2 Rising Stars  'A'                                   1:02.90  
     1) Johnson, Alexis 10              2) Jones, Kendall 9               
     3) Reese, Jasmine 10               4) Washington, Zaria 10           
  3 Jeuness  'A'                                        1:03.00  
     1) Etheridge, Kharyn 9             2) Johnson, Jasmyne 10            
     3) Jordon, Nzinga 10               4) Jones, Yasmine 10              
 
100 Meter Dash Midget Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 McDonald, Kellie-Ann      12 Hall's Express I         12.90q  1 
  2 Townsend, Ayele           11 Star of the East         13.00q  4 
  3 Douglas, Chelsea          12 Venom Sports             13.30q  2 
  4 Philson, Lateisha         12 Ruff Kutz                13.40q  3 
  5 Coston, Genesis           12 Ruff Kutz                13.90q  2 
  5 Marcus, Jalilissa         11 Atoms                    13.90q  1 
  7 High, Patrice             12 White Plains Fut         14.10q  4 
  8 Duzant, Sawanda           11 Metro Eagles Tra         14.40q  1 
  8 Barrau, Alexis            12 Ruff Kutz                14.40q  2 
 10 Harrisingh, Mishka        11 Metropolis Track         14.70   3 
 11 Anderson, Jania           11 Star of the East         14.80   2 
 11 Chestnut, Bryanna         12 Atoms                    14.80   1 
 13 Wilson, Shaina            11 New York Novas           15.30   1 
 14 Harrison, Z'Tyla          11 White Plains Fut         15.40   4 
 15 Gayle, Shanice            11 Star of the East         15.70   4 
 16 Carrington, Tatyana       12 Metro Eagles Tra         15.90   3 
 17 Smith, Danielle           11 Ruff Kutz                16.50   3 
 18 Gayle, Asha               11 Rising Stars             17.20   2 
 -- Rowe, Sidni               12 Rising Stars                DQ   4 
 
100 Meter Dash Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Townsend, Ayele           11 Star of the East         12.80  
  2 McDonald, Kellie-Ann      12 Hall's Express I         12.90  
  3 Philson, Lateisha         12 Ruff Kutz                13.20  
  4 Barrau, Alexis            12 Ruff Kutz                13.50  
  5 Douglas, Chelsea          12 Venom Sports             13.60  
  5 Duzant, Sawanda           11 Metro Eagles Tra         13.60  
  7 Marcus, Jalilissa         11 Atoms                    13.80  
  8 Coston, Genesis           12 Ruff Kutz                14.30  
 
200 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Douglas, Chelsea          12 Venom Sports             27.00   3 
  2 Philson, Lateisha         12 Ruff Kutz                27.60   3 
  3 Claudio, Mariah           11 Starlets                 28.00   3 
  4 Shepard, Nicole           11 Unattached               28.30   3 
  5 McDonald, Kellie-Ann      12 Hall's Express I         28.50   3 
  6 Townsend, Ayele           11 Star of the East         29.10   3 
  7 Williams, Olicia          12 Starlets                 29.30   2 
  7 Claudio, Dominique        12 Starlets                 29.30   2 
  9 Coston, Genesis           12 Ruff Kutz                30.30   1 
 10 Anderson, Akayla          11 Rising Stars             30.50   1 
 11 Chestnut, Bryanna         12 Atoms                    30.60   2 
 11 McMullen, Sheniq          11 Jeuness                  30.60   1 
 13 Barrau, Alexis            12 Ruff Kutz                30.90   2 
 14 Jones, Nadia              11 Eny Impalas              31.20   2 
 15 Anderson, Jania           11 Star of the East         31.50   2 
 16 Thomas, Sade              12 Eny Impalas              32.10   1 
 17 Gayle, Shanice            11 Star of the East         32.20   1 
 18 Harrisingh, Mishka        11 Metropolis Track         32.30   3 
 19 Walker, Nia               12 New York Novas           33.10   3 
 20 Bancroft, Shaneka         11 Ruff Kutz                33.90   1 
 21 Gayle, Asha               11 Rising Stars             34.30   1 
 22 Duzant, Sawanda           11 Metro Eagles Tra         35.10   1 
 23 Carrington, Tatyana       12 Metro Eagles Tra         36.00   2 
 24 Smith, Danielle           11 Ruff Kutz                36.30   2 
 
400 Meter Dash Midget Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sterrett, Jhenee          12 Unattached             1:01.70   1 
  2 Claudio, Mariah           11 Starlets               1:02.30   1 
  3 Shepard, Nicole           11 Unattached             1:04.00   1 
  4 Harria, Sally             11 Unattached             1:06.50   1 
  5 Anderson, Akayla          11 Rising Stars           1:06.70   1 
  6 McMullen, Sheniq          11 Jeuness                1:07.80   3 
  7 Branch, Juhne             12 New York Novas         1:08.80   1 
  8 Hughey, Naomi             12 New York Novas         1:09.00   3 
  9 Beard, Imani              11 Metropolis Track       1:09.40   2 
 10 Adams, Tiffany            11 New York Novas         1:09.50   4 
 11 Thomas, Sade              12 Eny Impalas            1:09.90   4 
 12 Jones, Nadia              11 Eny Impalas            1:10.90   3 
 13 Chestnut, Bryanna         12 Atoms                  1:11.60   3 
 14 Doway, Alison             11 Starlets               1:12.10   3 
 15 Cumming, Breanna          11 New York Novas         1:12.60   3 
 16 Burns, Xander             12 New York Novas         1:14.90   4 
 17 Walker, Nia               12 New York Novas         1:15.20   2 
 18 Wilson, Shaina            11 New York Novas         1:15.80   2 
 19 Harrison, Z'Tyla          11 White Plains Fut       1:16.00   4 
 20 Lee, Ariel                11 New York Novas         1:17.20   4 
 21 McGhee, Zjabria           11 New York Novas         1:22.90   4 
 22 Duzant, Sawanda           11 Metro Eagles Tra       1:24.90   2 
 23 Carrington, Tatyana       12 Metro Eagles Tra       1:26.50   2 
 
800 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Beard, Imani              11 Metropolis Track       2:46.30  
  2 Avila, Nina Lynn          12 Rising Stars           2:48.70  
  3 McPherson, Mawrencia      11 Rosedale               3:03.80  
 
1500 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sterrett, Jhenee          12 Unattached             5:07.10  
  2 Brown, Andrea             12 Juventus               5:25.80  
  3 Pugh, Kenisha             11 Atoms                  5:34.00  
  4 Diarra, Sally             12 Unattached             5:37.60  
  5 Avila, Nina Lynn          12 Rising Stars           5:49.50  
 
3000 Meter Run Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Olicia          12 Starlets              11:28.30  
  2 Brown, Andrea             12 Juventus              11:47.90  
  3 Claudio, Dominique        12 Starlets              11:53.20  
 
1500 Meter Race Walk Midget Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Johnson, Ashley           11 Metropolis Track      11:36.20  
  2 Murphy, Sade              12 Metropolis Track      11:36.50  
 
4x100 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Atoms  'A'                                            56.10  
     1) Blackshear, kiana 11            2) Chestnut, Bryanna 12           
     3) Kendall, Kali 11                4) Marcus, Jalilissa 11           
  2 Ruff Kutz  'A'                                        56.40  
  3 Rising Stars  'A'                                     57.80  
  4 Metropolis Track Club  'A'                          1:01.00  
 
4x400 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Starlets TC  'A'                                    4:26.00  
  2 Atoms  'A'                                          4:27.80  
 
4x800 Meter Relay Midget Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Atoms  'A'                                         10:37.80  
  2 New York Novas  'A'                                11:15.00  
 
100 Meter Dash Youth Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Fountain, Whitney         14 Dynamite                 12.10q  3 
  2 Dixon, Zalika             14 Metropolis Track         12.60q  1 
  3 Francis, Chamique         13 Ruff Kutz                12.70q  2 
  4 DeVore, Talissha          13 Starlets                 13.00q  2 
  5 Devane, Ebony             13 Unattached               13.70q  2 
  6 Agostini, Angelina        13 Bronx Int'l              14.00q  2 
  7 Hakim, Khalilya           13 Rising Stars             14.10q  1 
  8 Diggs, Tylar              13 Eny Impalas              14.20q  3 
  9 White, Allison            13 Metropolis Track         14.40   2 
 10 Burrows, Antoinette       13 Eny Impalas              14.60   1 
 11 McRae, Persephanie        13 Eny Impalas              14.70   1 
 12 Banks, Tenai              13 Dragons Elite T.         15.20   3 
 13 Settle, Shamir            13 Eny Impalas              15.80   3 
 
100 Meter Dash Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Fountain, Whitney         14 Dynamite                 11.90  
  2 Dixon, Zalika             14 Metropolis Track         12.20  
  3 Francis, Chamique         13 Ruff Kutz                12.50  
  4 DeVore, Talissha          13 Starlets                 13.10  
  5 Devane, Ebony             13 Unattached               13.30  
  6 Diggs, Tylar              13 Eny Impalas              13.50  
  7 Agostini, Angelina        13 Bronx Int'l              13.80  
  8 Hakim, Khalilya           13 Rising Stars             14.10  
 
200 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fountain, Whitney         14 Dynamite                 25.20   4 
  2 Dixon, Zalika             14 Metropolis Track         26.10   4 
  3 Holland, Malekah          13 Jeuness                  26.50   4 
  4 Francis, Chamique         13 Ruff Kutz                26.80   4 
  5 Brown, Tavia              14 New York Novas           27.10   4 
  6 Kamate, Aicha             13 New York Novas           27.50   4 
  7 Julien, Belinda           13 Rising Stars             27.70   1 
  8 DeVore, Talissha          13 Starlets                 27.80   4 
  9 Clark, Shana              13 Bronx Tigers             28.20   1 
 10 Tate, Alaine              14 Metro Eagles Tra         28.30   4 
 11 Ross, Alicia              13 Jeuness                  28.60   1 
 12 Thomas, Taia              13 New York Novas           29.30   1 
 13 Hakim, Khalilya           13 Rising Stars             29.60   1 
 14 Julien, Bianca            13 Rising Stars             29.70   2 
 15 Watson, Kiera             13 Rising Stars             29.90   1 
 16 Merille, Yazmine          13 Rosedale                 30.00   2 
 17 Hough, Alice              13 Rising Stars             30.30   1 
 18 Diggs, Tylar              13 Eny Impalas              30.50   2 
 19 Littlejohn, Shantell      13 Eny Impalas              30.60   3 
 20 Aiken, Kiana              13 Eny Impalas              31.10   3 
 21 Hudson, Soroya            14 New York Starz T         31.50   3 
 22 Ridley, Dominique         13 Jeuness                  31.60   2 
 23 Burrows, Antoinette       13 Eny Impalas              31.80   2 
 24 Bank, Tenai               13 Rosedale                 32.10   2 
 
400 Meter Dash Youth Girls
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Holland, Malekah          13 Jeuness                  58.20   1 
  2 Dixon, Zalika             14 Metropolis Track         59.40   1 
  3 Francis, Chamique         13 Ruff Kutz                59.70   1 
  4 Brown, Tavia              14 New York Novas         1:00.80   1 
  5 Tate, Alaine              14 Metro Eagles Tra       1:01.20   1 
  6 Randall, Khadijah         14 Kenyan Runners I       1:02.00   1 
  7 Kamate, Aicha             13 New York Novas         1:03.30   2 
  8 Knight, Elissa            13 Jeuness                1:03.60   2 
  9 Julien, Belinda           13 Rising Stars           1:03.90   2 
 10 Koulesser, Raquel         14 New York Novas         1:04.20   2 
 11 Watson, Kiera             13 Rising Stars           1:04.50   2 
 11 Phillips, Deon            13 Awesome Power Tr       1:04.50   1 
 13 Gowins, Kimberly          14 Red Hook Strider       1:05.80   3 
 14 Jackson, Cherelle         13 Atoms                  1:06.60   2 
 15 Barnett, Prayer           13 Starlets               1:06.80   5 
 16 Clark, Shana              13 Bronx Tigers           1:07.00   3 
 17 Ross, Alicia              13 Jeuness                1:07.20   3 
 18 Julien, Bianca            13 Rising Stars           1:07.80   4 
 19 Hough, Alice              13 Rising Stars           1:08.30   3 
 20 Ridley, Dominique         13 Jeuness                1:08.70   3 
 21 Thomas, Taia              13 New York Novas         1:08.90   2 
 22 Sims, Robin               13 New York Novas         1:09.30   4 
 23 Littlejohn, Shantell      13 Eny Impalas            1:09.90   5 
 24 Smith, Amina              13 Kenyan Runners I       1:10.10   2 
 25 Merille, Yazmine          13 Rosedale               1:10.40   3 
 26 Kenerely, Toree           13 Metro Eagles Tra       1:12.30   5 
 27 Hutchinson, Chanice       13 Young Explorers        1:12.70   4 
 28 Agostini, Angelina        13 Bronx Int'l            1:14.10   4 
 29 Aiken, Kiana              13 Eny Impalas            1:14.60   5 
 30 Hynds, Keyana             13 Bronx Int'l            1:15.30   4 
 31 Phillips, Sabrina         13 New York Novas         1:18.40   4 
 32 Settle, Shamir            13 Eny Impalas            1:22.00   5 
 
800 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Phillips, Deon            13 Awesome Power Tr       2:31.70  
  2 Hawthorne, Lashonda       13 Rising Stars           2:31.80  
  3 Tate, Alaine              14 Metro Eagles Tra       2:32.60  
  4 Lebron, Sherre            13 Kenyan Runners I       2:37.30  
  5 Jackson, Cherelle         13 Atoms                  2:40.20  
  6 Javois, Gisele            13 Young Explorers        2:44.50  
  7 Barnett, Prayer           13 Starlets               2:53.50  
  8 Kenerely, Toree           13 Metro Eagles Tra       2:58.50  
  9 Merille, Yazmine          13 Rosedale               3:01.10  
 
1500 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Kasia             14 Juventus               4:53.40  
  2 St. Lawrence, Nicolette   14 New York Starz T       5:17.80  
  3 Hawthorne, Lashonda       13 Rising Stars           5:28.30  
  4 Kenerely, Toree           13 Metro Eagles Tra       6:06.20  
 
3000 Meter Run Youth Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Connelly, Christine       13 Starlets              11:03.30  
  2 Hynds, Keyana             13 Bronx Int'l           12:26.70  
 
4x800 Meter Relay Youth Girls
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Kenyan Runners Inc.  'A'                           10:28.20  
 
100 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pate, Tamekia             16 Dynamite                 12.20  
  2 White, Josalyn            16 Venom Sports             12.30  
  3 Lawson, Latisha           16 Bronx Int'l              12.60  
  4 Devone, Sherere           16 Unattached               13.00  
  5 Henry, Lauel              16 Eny Impalas              14.50  
 
200 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Pate, Tamekia             16 Dynamite                 26.09  
  2 White, Josalyn            16 Venom Sports             26.64  
  3 Ceasar, Kristyn           16 New York Novas           26.98  
  4 Goulding, Shanice         16 Jeuness                  27.98  
  5 Devone, Sherere           16 Unattached               28.22  
  6 Hakim, Kiana              16 Rising Stars             30.09  
 -- Baitar, Sherece           16 Juventus                   SCR  
 -- Neils, Shaquana           16 Rising Stars               SCR  
 
400 Meter Dash Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Goulding, Shanice         16 Jeuness                1:02.30  
  2 Lawson, Latisha           16 Bronx Int'l            1:04.30  
  3 Hakim, Kiana              16 Rising Stars           1:07.20  
 
800 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Neils, Shaquana           16 Rising Stars           2:18.20  
  2 Griffith, Makalia         16 Awesome Power Tr       2:32.50  
 
1500 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baitar, Sherece           16 Juventus               5:10.60  
  2 Neils, Shaquana           16 Rising Stars           5:17.40  
 
3000 Meter Run Intermediate Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Baitar, Sherece           16 Juventus              10:58.50  
 
100 Meter Dash Young Women
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Adaramola, Feyisara       17 Bronx Tigers             12.10q  1 
  2 Henry, Joy                17 Venom Sports             12.30q  3 
  3 Daley, Dihann             17 Awesome Power Tr         12.40q  3 
  4 Hudson, Chia              17 New York Starz T         12.50q  3 
  4 Davis, Petergay           17 Awesome Power Tr         12.50q  1 
  6 Williams, Claudine        17 Bronx Tigers             12.70q  2 
  7 Fraser, Ashley            17 Venom Sports             12.80q  2 
  8 Wood, Shahequa            17 Metropolis Track         12.90q  1 
  9 Taylor, Christine         17 Bronx Int'l              13.00   2 
 10 O.Conner, Fatima          17 Eny Impalas              13.70   1 
 11 Lourick, Lauren           17 Bronx Int'l              14.30   3 
 
100 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Adaramola, Feyisara       17 Bronx Tigers             11.90  
  2 Henry, Joy                17 Venom Sports             12.00  
  3 Daley, Dihann             17 Awesome Power Tr         12.10  
  4 Hudson, Chia              17 New York Starz T         12.20  
  5 Davis, Petergay           17 Awesome Power Tr         12.60  
  6 Williams, Claudine        17 Bronx Tigers             12.70  
  7 Fraser, Ashley            17 Venom Sports             12.90  
  8 Wood, Shahequa            17 Metropolis Track         13.10  
 
200 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Adaramola, Feyisara       17 Bronx Tigers             25.10  
  2 Henry, Joy                17 Venom Sports             25.30  
  3 Daley, Dihann             17 Awesome Power Tr         25.80  
  4 Williams, Claudine        17 Bronx Tigers             26.50  
  5 Davis, Petergay           17 Awesome Power Tr         27.00  
  6 Fraser, Ashley            17 Venom Sports             27.20  
  7 Wood, Shahequa            17 Metropolis Track         27.40  
 
400 Meter Dash Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Seasar, Kristan Marie     17 New York Novas         1:01.30  
  2 Taylor, Christine         17 Bronx Int'l            1:01.50  
  3 Waiters, Tanisha          17 Bronx Int'l            1:06.70  
 
3000 Meter Run Young Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Lavaughn           17 Juventus              10:56.50  
 
200 Meter Dash Sub Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Allie-1, Richard           8 Harlem Striders          35.10   2 
  2 Selwright, Justin          8 Bronx Tigers             37.00   2 
  3 Davis, Sampson             8 Harlem Striders          37.10   2 
  4 Javois, Keshaun            8 Young Explorers          38.90   2 
  5 Johnson, Ayinde            8 Rosedale                 39.50   2 
  6 Brown, Tai Lee             8 Kenyan Runners I         40.70   2 
  7 Mouzan, Dajone             8 Rising Stars             44.60   1 
  8 Grandson, Kondell          8 Venom Sports             47.00   1 
  9 Chenault, Dakari           8 Venom Sports             53.70   1 
 
400 Meter Dash Sub Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jordan              8 Metropolis Track       1:20.60  
  2 Howard, Travis             8 Red Hook Strider       1:27.80  
  3 Selwright, Justin          8 Bronx Tigers           1:30.90  
  4 Donovan, Jahlik            8 Rising Stars           1:38.10  
  5 Hall, Allister             8 Hall's Express I       1:38.40  
 
800 Meter Run Sub Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Smith, Jordan              8 Metropolis Track       3:05.70  
  2 Howard, Travis             8 Red Hook Strider       3:18.00  
 
100 Meter Dash Bantam Boys
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Lawrence, Jacob           10 Venom Sports             14.10q 
  2 Mincy, Israel              9 Young Explorers          14.80q 
  3 Mason, Isaiah             10 Eny Impalas              15.30q 
  4 Allie, Richard             9 Harlem Striders          15.80q 
  5 Mincy, Darnell             9 Young Explorers          16.60q 
  6 Ferguson, Austin           9 Metro Eagles Tra         17.90q 
  7 Dennis, Clive             10 Metro Eagles Tra         18.30q 
 
200 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lawrence, Jacob           10 Venom Sports             30.00   2 
  2 Mason, Isaiah             10 Eny Impalas              34.40   2 
  3 Smalls, Donovan           10 Kenyan Runners I         35.40   2 
  4 Hanson, Brandon           10 Metro Eagles Tra         35.70   1 
  5 Anderson, Avery            9 Rising Stars             39.40   2 
  6 Cintron, David            10 Rising Stars             39.50   1 
  7 Morrris, Jaaihir          10 Metropolis Track         40.00   2 
  8 Dennis, Clive             10 Metro Eagles Tra         41.70   1 
  9 Ferguson, Austin           9 Metro Eagles Tra         42.00   1 
 
400 Meter Dash Bantam Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Smalls, Donovan           10 Kenyan Runners I       1:13.60   2 
  2 Lawson, Amado             10 Ruff Kutz              1:16.40   2 
  3 Morrris, Jaaihir          10 Metropolis Track       1:17.20   1 
  4 Anderson, Avery            9 Rising Stars           1:19.30   1 
  5 Hanson, Brandon           10 Metro Eagles Tra       1:21.60   1 
  6 Anderson, Ashton           9 Rising Stars           1:21.80   2 
  7 Cintron, David            10 Rising Stars           1:24.30   1 
  8 Gittens, Jeriah            9 Kenyan Runners I       1:29.20   2 
  9 Ferguson, Austin           9 Metro Eagles Tra       1:30.50   1 
 10 Dennis, Clive             10 Metro Eagles Tra       1:30.60   1 
 
800 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brunache, Demond          10 Juventus               2:38.00  
  2 Smalls, Donovan           10 Kenyan Runners I       2:49.20  
  3 Lawson, Amado             10 Ruff Kutz              2:50.10  
  4 Hanson, Brandon           10 Metro Eagles Tra       3:46.11  
 
1500 Meter Run Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brunache, Demond          10 Juventus               5:11.60  
  2 Anderson, Ashton           9 Rising Stars           6:01.90  
  3 Friedlander, Remington    10 Metropolis Track       6:43.20  
 
1500 Meter Race Walk Bantam Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Friedlander, Remington    10 Metropolis Track      10:06.30  
  2 Morrris, Jaaihir          10 Metropolis Track      10:36.80  
 
100 Meter Dash Midget Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Stewart, Raytomar         12 New York Starz T         13.40q  1 
  2 McDowell, Romario         12 New York Novas           13.70q  1 
  3 Joof, Ousman              11 Metropolis Track         13.80q  2 
  4 Hoo, Adonieye             11 Venom Sports             14.00q  2 
  5 Crawford, Danny           11 Rosedale                 14.10q  1 
  6 Henry, Evan               12 Metropolis Track         14.40q  1 
  7 Phillips, Martin          11 New York Novas           14.60q  2 
  8 Duke, Elijah              11 Stars                    14.70q  2 
  9 Caesar, Devonte           12 Ruff Kutz                14.80   1 
 10 Merille, Derrelle         11 Rosedale                 14.90   2 
 11 Bright, Adam              11 Metro Eagles Tra         15.40   2 
 
100 Meter Dash Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Stewart, Raytomar         12 New York Starz T         12.70  
  2 McDowell, Romario         12 New York Novas           13.00  
  3 Joof, Ousman              11 Metropolis Track         13.20  
  4 Hoo, Adonieye             11 Venom Sports             13.30  
  5 Crawford, Danny           11 Rosedale                 13.70  
  6 Henry, Evan               12 Metropolis Track         13.80  
  7 Phillips, Martin          11 New York Novas           14.10  
  8 Duke, Elijah              11 Stars                    14.30  
 
200 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lawrence-1, Aaron         12 Venom Sports             26.90   1 
  2 Boone, Roger              12 Metropolis Track         28.90   1 
  3 Hoo, Adonieye             11 Venom Sports             30.80   1 
  4 Mills, Kyle               12 Metropolis Track         31.00   2 
  5 Henry, Evan               12 Metropolis Track         31.40   2 
  6 Crawford, Danny           11 Rosedale                 31.50   1 
  7 Merille, Derrelle         11 Rosedale                 31.53   2 
  8 Caesar, Devonte           12 Ruff Kutz                31.88   2 
  9 Ennis, Adam               11 New York Novas           33.50   1 
 10 Duke, Elijah              11 Stars                    34.30   2 
 11 Bright, Adam              11 Metro Eagles Tra         38.30   2 
 
400 Meter Dash Midget Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hewiit, Andre             12 Metropolis Track       1:02.50   2 
  2 Mills, Malik              11 Eny Impalas            1:07.50   2 
  3 Swinton, Naeem            11 New York Novas         1:07.60   2 
  4 Lee, Todd                 12 Kenyan Runners I       1:08.90   1 
  5 Crawford, Danny           11 Rosedale               1:11.40   1 
  6 Joof, Ousman              11 Metropolis Track       1:11.90   2 
  7 Ennis, Sean               11 New York Novas         1:13.40   2 
  8 Caesar, Devonte           12 Ruff Kutz              1:13.70   1 
  9 Merille, Derrelle         11 Rosedale               1:18.80   1 
 
800 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hewiit, Andre             12 Metropolis Track       2:33.20  
  2 Lee, Todd                 12 Kenyan Runners I       2:45.10  
  3 Mills, Kyle               12 Metropolis Track       2:48.00  
  4 Cox, Elias                11 Rosedale               4:03.80  
 
1500 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Khalil            12 Juventus               5:21.80  
  2 Mills, Kyle               12 Metropolis Track       5:37.20  
 
3000 Meter Run Midget Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taylor, Khalil            12 Juventus              11:31.90  
 
4x100 Meter Relay Midget Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Metropolis Track Club  'A'                            55.80  
 
100 Meter Dash Youth Boys
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Martin, Alex              13 Venom Sports             11.80q 
  2 Gary, Shondell            13 Bronx Tigers             12.00q 
  3 Cox, Jumana               13 Rosedale                 12.30q 
  4 Burke, Jeremy             13 Venom Sports             12.60q 
  5 Lawrence, Aaron           13 Venom Sports             13.10q 
  6 Meeks, Johathan           13 Ruff Kutz                13.30q 
  7 Troche', Nicholis         13 New York Starz T         13.50q 
  8 Ray, Malik                13 Rosedale                 14.00q 
 
200 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Gary, Shondell            13 Bronx Tigers             24.80   2 
  2 Burke, Jeremy             13 Venom Sports             25.20   2 
  3 Cox, Jumana               13 Rosedale                 25.50   2 
  4 Martin, Alex              13 Venom Sports             25.90   2 
  5 Troche', Nicholis         13 New York Starz T         27.06   1 
  6 Bernard, Matthew          13 Metro Eagles Tra         27.30   1 
  7 Taylor, Robert            14 New York Novas           28.00   1 
  8 Dukes, David              13 Starlets                 28.20   1 
  9 Meeks, Johathan           13 Ruff Kutz                28.40   1 
 10 Stewart, Shaymar          14 New York Starz T         28.60   1 
 11 Armstrong, Darrin         13 Rising Stars             29.40   1 
 12 Hasgrove, Malik           13 Venom Sports             31.40   2 
 
400 Meter Dash Youth Boys
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wood, Julian              14 Metropolis Track         53.80   3 
  2 Syikes, Malik             14 Metropolis Track         55.70   3 
  3 Duncan, Devon             14 Metro Eagles Tra         59.00   3 
  4 Ming, Matthew             14 Metro Eagles Tra         59.70   1 
  5 Cox, Jumana               13 Rosedale               1:00.50   3 
  6 Taylor, Robert            14 New York Novas         1:00.80   3 
  7 Gonzalez, Joseph          13 Rising Stars           1:02.60   1 
  8 Sealey, Alonzo            13 Kenyan Runners I       1:03.70   3 
  9 Dukes, David              13 Starlets               1:04.40   1 
 10 Jackson, Amir             13 Metropolis Track       1:05.30   1 
 11 Meeks, Johathan           13 Ruff Kutz              1:06.20   1 
 12 Bernard, Matthew          13 Metro Eagles Tra       1:08.00   1 
 13 Bell, Clayton             13 Metro Eagles Tra       1:11.00   2 
 14 Ray, Malik                13 Rosedale               1:11.70   2 
 15 Armstrong, Darrin         13 Rising Stars           1:14.00   2 
 
800 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Syikes, Malik             14 Metropolis Track       2:15.00  
  2 Wood, Julian              14 Metropolis Track       2:19.00  
  3 Duncan, Devon             14 Metro Eagles Tra       2:26.00  
  4 Sealey, Alonzo            13 Kenyan Runners I       2:26.40  
  5 Ming, Matthew             14 Metro Eagles Tra       2:31.60  
  6 Jackson, Amir             13 Metropolis Track       2:40.40  
  7 Young, Marcus             13 Unattached             2:44.40  
  8 Fisher, Kurk              13 Hall's Express I       2:50.80  
  9 Gallway, Bjorn            13 Metropolis Track       2:56.30  
 10 Bell, Clayton             13 Metro Eagles Tra       3:01.20  
 
1500 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lamour, Harold            14 Juventus               4:43.10  
  2 Hinds, Gregory            14 New York Novas         4:47.30  
  3 Griffin, Leonard          13 Juventus               4:57.50  
  4 Richardson, Terrell       13 Juventus               4:59.40  
 
3000 Meter Run Youth Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lamour, Harold            14 Juventus               9:36.50  
  2 Richardson, Terrell       13 Juventus              10:18.50  
  3 Lazhir, Sammy             14 Kenyan Runners I      10:18.80  
  4 Griffin, Leonard          13 Juventus              10:56.00  
  5 Gonzalez, Joseph          13 Rising Stars          11:55.70  
  6 Fisher, Kurk              13 Hall's Express I      12:19.43  
 
100 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ruck, Wilfred             16 Metro Eagles Tra         11.50  
  2 Taylor, Jordon            16 Rising Stars             11.70  
  3 Winslow, Dashe            16 Metropolis Track         12.00  
  4 Anderson, Andrew          16 Rising Stars             12.70  
  5 Barrau, Malcolm           16 Metropolis Track         13.00  
  6 Chadha, Koran             16 Metropolis Track         13.70  
 
200 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ruck, Wilfred             16 Metro Eagles Tra         23.95  
  2 White, Cleveland          16 Metro Eagles Tra         24.76  
  3 Taylor, Jordon            16 Rising Stars             25.89  
  4 Anderson, Andrew          16 Rising Stars             27.48  
  5 Barrau, Malcolm           16 Metropolis Track         27.73  
 
400 Meter Dash Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rollock, Fard             16 Metropolis Track         52.10  
  2 Armstrong, Derrick        16 Rising Stars             52.30  
  3 Ruck, Wilfred             16 Metro Eagles Tra         53.40  
  4 Jenkins, Fabian           16 Ruff Kutz                53.90  
  5 White, Cleveland          16 Metro Eagles Tra         54.70  
  6 Winslow, Dashe            16 Metropolis Track         57.30  
 
800 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roller, Lance             16 Stars                  1:58.50  
  2 White, Cleveland          16 Metro Eagles Tra       2:23.20  
  3 Bonner, Llyod             16 New York Starz T       2:27.60  
  4 Rollock, Fard             16 Metropolis Track       2:28.20  
 
1500 Meter Run Intermediate Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Armstrong, Derrick        16 Rising Stars           4:17.30  
 
4x400 Meter Relay Intermediate Boys
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Metro Eagles Track & Field  'A'                     3:56.20  
 
100 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fafrcclough, Exel         17 Bronx Tigers             11.20  
  2 McCain, Kenneth           17 Metro Eagles Tra         12.40  
 
200 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Devore, Tariq             17 Rising Stars             22.30  
  2 Thompson, Michael         17 Unattached               22.50  
  3 Fafrcclough, Exel         17 Bronx Tigers             24.80  
  4 McCain, Kenneth           17 Metro Eagles Tra         29.20  
 
400 Meter Dash Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Devore, Tariq             17 Rising Stars             48.90  
  2 Devore, Jamal             17 Rising Stars             50.20  
  3 Samual, Andrew            17 Metropolis Track         57.20  
 
800 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Jamar              17 Juventus               1:58.30  
  2 Nelson, Rashard           17 Unattached             2:00.90  
  3 Roberts, Chris            17 Metropolis Track       2:08.90  
  4 Falconer, Kouri           17 Metropolis Track       2:09.50  
 
1500 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rainford, Trevon          17 Juventus               4:08.60  
  2 Devore, Jamal             17 Rising Stars           4:18.30  
  3 Ricketts, Robert          17 Juventus               4:20.20  
  4 Lee, Terence              17 Juventus               4:25.10  
  5 Arnold, Jared             17 Juventus               4:31.80  
  6 Falconer, Kouri           17 Metropolis Track       4:47.30  
  7 Jones, Lavaughn           17 Juventus               4:53.10  
 
3000 Meter Run Young Men
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rainford, Trevon          17 Juventus               8:59.60  
  2 Ricketts, Robert          17 Juventus               9:19.50  
  3 Arnold, Jared             17 Juventus               9:20.40  
  4 Jones, Jamar              17 Juventus               9:48.90  
  5 Roberts, Chris            17 Metropolis Track       9:54.40