AAU National Copy                                 Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 1
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                      Event 1 Primary Girls 100 Meter Dash                    
                                                                              
              * National: 14.39 Tikya Mattiel (Newberry, FL) 1997             
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Maisha Mitchell          '92 Kansas City, MO           15.40   -1.2  2
      2 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               15.48   -1.2  1
      3 English Gardner          '92 Burlington, NJ            15.61   -2.9  3
      4 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               15.69   -3.6  4
      5 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              15.77   -2.5  5
      6 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             15.60   -1.2  2
      7 Briana McFadden          '92 Charlotte, NC             15.68   -2.9  3
      8 Shakara Jackson          '92 Florida City, FL          15.72   -1.2  1
      9 Talor Stokes             '92 Houston, TX               15.81   -2.5  5
     10 Jeronda Womack           '92 Kansas City, MO           15.83   -3.6  4
     11 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            15.62   -1.2  2
     12 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                15.80   -1.2  1
     13 Alyssa McClure           '92 Baltimore, MD             15.82   -2.5  5
     14 Aleesha Smith            '92 Jackson, MI               15.91   -3.6  4
     15 Elydia Farwell           '92 Rockdale, TX              16.12   -2.9  3
     16 Janice Roberts           '92 Charlotte, NC             15.79   -1.2  2
     17 Corrine Williams         '92 Jamaica, NY               15.99   -3.6  4
     18 Kristen Brown            '92 Columbia, MD              16.23   -2.9  3
     19 Sydney Gathright         '92 Vista, CA                 16.25   -1.2  1
     20 Mariah Smith             '92 Aurora, IL                16.49   -2.5  5
     21 Tierney Crayton          '92 Florissant, MO            15.94   -1.2  2
     22 Taylor Lloyd             '92 Freeport, NY              16.06   -1.2  2
     23 Kandace Scott            '93 Fresno, CA                16.17   -1.2  2
     24 Breonna Jenkins          '93 St. Petersburg, FL        16.39   -2.9  3
     25 Breeana Coleman          '92 Kansas City, KS           16.43   -3.6  4
     26 Taylor Butler            '92 Washington, DC            16.59   -2.5  5
     27 Imara Manning            '92 St. Petersburg, FL        16.71   -2.9  3
     28 Bridgette Mitchell       '92 Detroit, MI               16.76   -2.5  5
     29 Desiree Rogers           '92 Deltona, FL               16.86   -1.2  2
     30 Jennifer Nesbitt         '92 Bronx, NY                 16.91   -3.6  4
     31 Colleena Coleman         '92 Minneapolis, MN           16.96   -1.2  1
     32 Jaterra Bonds            '92 Gainesville, FL           17.05   -1.2  1
     33 Jenelle Todd             '92 Gainesville, FL           17.13   -1.2  1
     34 Briana Liggins           '92 Minneapolis, MN           17.20   -2.9  3
     35 Myeshia Emery            '92 St. Rose, LA              17.27   -2.9  3
     36 Latia Lynn               '92 St. Paul, MN              17.45   -2.5  5
     37 Harley Augustine         '92 Metairie, LA              17.47   -1.2  2
     38 Enjoli Harris            '92 Ama, LA                   18.33   -2.5  5
     39 Jasmin Jones             '92 Fresno, CA                18.54   -2.5  5
     40 Alexandra Bebout         '93 Visalia, CA               20.46   -3.6  4
      - Stacy-Ann Laidley        '92 Pembroke Pines, FL          DNF    NWI  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 2
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                      Event 1 Primary Girls 100 Meter Dash                    
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              15.07   -0.5  1
      2 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               15.08    NWI  2
      3 Maisha Mitchell          '92 Kansas City, MO           15.40   -0.1  3
      4 English Gardner          '92 Burlington, NJ            15.15    NWI  2
      5 Taylor Butler            '92 Washington, DC            15.30   -0.5  1
      6 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             15.44   -0.1  3
      7 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            15.37   -0.5  1
      8 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               15.44   -0.5  1
      9 Aleesha Smith            '92 Jackson, MI               15.48   -0.5  1
     10 Jeronda Womack           '92 Kansas City, MO           15.52    NWI  2
     11 Briana McFadden          '92 Charlotte, NC             15.55   -0.1  3
     12 Corrine Williams         '92 Jamaica, NY               15.60   -0.5  1
     13 Shakara Jackson          '92 Florida City, FL          15.62   -0.5  1
     14 Elydia Farwell           '92 Rockdale, TX              15.65    NWI  2
     15 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                15.71   -0.1  3
     16 Alyssa McClure           '92 Baltimore, MD             15.74   -0.1  3
     17 Janice Roberts           '92 Charlotte, NC             15.78    NWI  2
     18 Mariah Smith             '92 Aurora, IL                15.81   -0.5  1
     19 Kristen Brown            '92 Columbia, MD              15.87   -0.1  3
     20 Talor Stokes             '92 Houston, TX               15.89    NWI  2
     21 Tierney Crayton          '92 Florissant, MO            15.92    NWI  2
     22 Breeana Coleman          '92 Kansas City, KS           15.98   -0.1  3
     23 Kandace Scott            '93 Fresno, CA                16.08   -0.5  1
     24 Imara Manning            '92 St. Petersburg, FL        16.29    NWI  2
     25 Taylor Lloyd             '92 Freeport, NY              16.34    NWI  2
     26 Sydney Gathright         '92 Vista, CA                 16.36   -0.1  3
     27 Breonna Jenkins          '93 St. Petersburg, FL        16.42   -0.1  3
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              14.82    0.4 
        2 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               15.00    0.4 
        3 English Gardner          '92 Burlington, NJ            15.07    0.4 
        4 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             15.35    0.4 
        5 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            15.38    0.4 
        6 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               15.38    0.4 
        7 Taylor Butler            '92 Washington, DC            15.42    0.4 
        8 Maisha Mitchell          '92 Kansas City, MO           15.61    0.4 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 3
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                     Event 17 Primary Girls 200 Meter Dash                    
                                                                              
            * National: 30.91 Brittany Carroll (Charlotte, NC) 1999           
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 English Gardner          '92 Burlington, NJ            31.15   -1.1  3
      2 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               31.33    0.0  5
      3 Stacy-Ann Laidley        '92 Pembroke Pines, FL        31.42   -2.1  1
      4 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             31.51   -0.4  6
      5 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            31.65    0.0  4
      6 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                32.34   -1.2  2
      7 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               31.55   -0.4  6
      8 Shannon McLain           '92 Spring, TX                31.71    0.0  5
      9 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              31.84   -1.1  3
     10 Shakara Jackson          '92 Florida City, FL          32.22    0.0  4
     11 Jeronda Womack           '92 Kansas City, MO           32.58   -2.1  1
     12 Janice Roberts           '92 Charlotte, NC             32.67   -1.2  2
     13 Aleesha Smith            '92 Jackson, MI               32.04    0.0  5
     14 Kristen Brown            '92 Columbia, MD              32.62   -0.4  6
     15 Mariah Smith             '92 Aurora, IL                33.09    0.0  4
     16 Serifat Junaid           '92 Chesilhurst, NJ           33.10   -2.1  1
     17 Elydia Farwell           '92 Rockdale, TX              33.18   -1.2  2
     18 Alicia Hall              '92 Silver Spring, MD         33.21   -1.1  3
     19 Quayla Seymour           '92 Florida City, FL          32.27    0.0  5
     20 Tierney Crayton          '92 Florissant, MO            33.08   -0.4  6
     21 Kandace Scott            '93 Fresno, CA                33.32   -1.1  3
     22 Breeana Coleman          '92 Kansas City, KS           33.72   -1.2  2
     23 Taylor Lloyd             '92 Freeport, NY              33.88    0.0  4
     24 Jennifer Nesbitt         '92 Bronx, NY                 34.09   -2.1  1
     25 Chantrel Middlebrooks    '92 Florida City, FL          33.34   -1.1  3
     26 Briana McFadden          '92 Charlotte, NC             33.54    0.0  5
     27 Sydney Gathright         '92 Vista, CA                 33.62    0.0  5
     28 Corrine Williams         '92 Jamaica, NY               33.77   -1.1  3
     29 Desiree Rogers           '92 Deltona, FL               33.81   -1.2  2
     30 Ameesha Washington       '92 Richmond, CA              34.33   -2.1  1
     31 Chelsey Brown            '92 St. Petersburg, FL        34.49    0.0  5
     32 Bridgette Mitchell       '92 Detroit, MI               34.75    0.0  4
     33 Briana Liggins           '92 Minneapolis, MN           34.81   -0.4  6
     34 Latia Lynn               '92 St. Paul, MN              34.85   -1.1  3
     35 Latesha Johnson          '92 ST Petersburg, FL         35.11    0.0  4
     36 Harley Augustine         '92 Metairie, LA              37.15   -2.1  1
     37 Jaterra Bonds            '92 Gainesville, FL           37.18   -1.2  2
     38 Enjoli Harris            '92 Ama, LA                   37.55    0.0  4
     39 Jasmin Jones             '92 Fresno, CA                40.06   -1.2  2
     40 Alexandra Bebout         '93 Visalia, CA               42.89   -2.1  1
     41 Kristen Martinez         '93 Brighton, CO              46.80    0.0  5

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 4
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                     Event 17 Primary Girls 200 Meter Dash                    
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Stacy-Ann Laidley        '92 Pembroke Pines, FL        30.20 *  1.0  1
      2 English Gardner          '92 Burlington, NJ            30.95    1.4  3
      3 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            31.08    2.2  2
      4 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              31.07    1.0  1
      5 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               31.22    1.4  3
      6 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               31.55    2.2  2
      7 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                31.43    1.4  3
      8 Shannon McLain           '92 Spring, TX                31.60    2.2  2
      9 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             31.66    1.0  1
     10 Aleesha Smith            '92 Jackson, MI               31.89    1.4  3
     11 Jeronda Womack           '92 Kansas City, MO           32.03    2.2  2
     12 Alicia Hall              '92 Silver Spring, MD         32.34    1.4  3
     13 Kristen Brown            '92 Columbia, MD              32.54    2.2  2
     14 Tierney Crayton          '92 Florissant, MO            32.67    2.2  2
     15 Shakara Jackson          '92 Florida City, FL          32.75    1.0  1
     16 Briana McFadden          '92 Charlotte, NC             32.76    2.2  2
     17 Janice Roberts           '92 Charlotte, NC             32.88    1.4  3
     18 Sydney Gathright         '92 Vista, CA                 33.39    1.0  1
     19 Serifat Junaid           '92 Chesilhurst, NJ           33.53    1.0  1
     20 Mariah Smith             '92 Aurora, IL                33.55    1.0  1
     20 Breeana Coleman          '92 Kansas City, KS           33.55    1.0  1
     22 Jennifer Nesbitt         '92 Bronx, NY                 33.67    1.4  3
     23 Chantrel Middlebrooks    '92 Florida City, FL          33.90    1.4  3
     24 Elydia Farwell           '92 Rockdale, TX              33.92    2.2  2
     25 Taylor Lloyd             '92 Freeport, NY              34.11    2.2  2
     26 Kandace Scott            '93 Fresno, CA                34.32    1.0  1
      - Quayla Seymour           '92 Florida City, FL             DQ    NWI  3
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Stacy-Ann Laidley        '92 Pembroke Pines, FL        30.50 *  1.7 
        2 English Gardner          '92 Burlington, NJ            30.92    1.7 
        3 Brittney Jennings        '92 Augusta, GA               31.32    1.7 
        4 Courtney Thomas          '92 Prior Lake, MN            31.50    1.7 
        5 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               31.52    1.7 
        6 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                31.61    1.7 
        7 Shannon McLain           '92 Spring, TX                31.95    1.7 
        8 Tayler Johnson           '92 Oak Park, CA              32.12    1.7 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 5
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                     Event 33 Primary Girls 400 Meter Dash                    
                                                                              
            * National: 1:09.17 Devon Williams (Parkville, MD) 1997           
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Shanay Briscoe           '92 Ctpress, TX               1:10.96    6 
        2 Mineka Bridges           '92 Ellenwood, GA             1:12.45    6 
        3 Alyssa McClure           '92 Baltimore, MD             1:13.01    4 
        4 Anya Curtis              '92 Philadelphia, PA          1:13.18    6 
        5 Megan Wales              '92 Lompoc, CA                1:13.28    5 
        6 Kianna Ruff              '92 St. Louis, MO             1:13.33    6 
        7 Briana McFadden          '92 Charlotte, NC             1:14.00    5 
        8 Aleesha Smith            '92 Jackson, MI               1:14.05    4 
        9 Alicia Hall              '92 Silver Spring, MD         1:14.18    6 
       10 Shannon McLain           '92 Spring, TX                1:14.42    5 
       11 Kendra White             '93 St. Louis, MO             1:14.78    6 
       12 Tara Blanchard           '92 Agoura Hills, CA          1:14.81    5 
       13 Charity Ellis            '92 Houston, TX               1:16.54    5 
       14 Kieona Foster            '92 Lima, OH                  1:16.60    3 
       15 Jasmine Guy              '92 Charlotte, NC             1:16.97    4 
       16 Kandace Scott            '93 Fresno, CA                1:17.45    3 
       17 Latesha Johnson          '92 ST Petersburg, FL         1:17.73    4 
       18 Jenelle Todd             '92 Gainesville, FL           1:18.07    2 
       19 Ameesha Washington       '92 Richmond, CA              1:18.10    4 
       20 Rachel Reynolds          '92 Orlando, FL               1:18.38    3 
       21 Briana Scott             '92 Decatur, GA               1:18.54    5 
       22 Quayla Seymour           '92 Florida City, FL          1:19.34    5 
       23 Chelsey Brown            '92 St. Petersburg, FL        1:19.55    6 
       24 Jessica Jackson          '92 Prospect Park, NJ         1:20.21    3 
       25 Monique Robinson         '92 Elgin, IL                 1:20.27    6 
       26 Keyana Hynds             '92 Bronx, NY                 1:20.51    5 
       27 Tresand Blackmon         '92 Largo, FL                 1:20.65    2 
       28 Courtney Bell            '92 Wichita, KS               1:20.93    4 
       29 Briana Liggins           '92 Minneapolis, MN           1:21.21    2 
       30 Lonna Turner             '92 Gainesville, FL           1:23.34    3 
       31 Colleena Coleman         '92 Minneapolis, MN           1:24.49    2 
       32 Nicoholette Cameron      '92 Jamaica, NY               1:24.55    2 
       33 Chantrel Middlebrooks    '92 Florida City, FL          1:25.13    1 
       34 Amarrae Stevens          '92 Rochester, NY             1:25.72    3 
       35 Maggie Laborde           '92 Lake Charles, LA          1:27.75    2 
       36 Gabrielle Jackson        '92 St.Paul, MN               1:27.93    2 
       37 Brianne Salvant          '92 New Orleans, LA           1:36.72    1 
       38 Alexandra Bebout         '93 Visalia, CA               1:41.69    1 
       39 Kristen Martinez         '93 Brighton, CO              1:49.51    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 6
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                      Event 49 Primary Girls 800 Meter Run                    
                                                                              
             * National: 2:46.98 Monica Mason (Washington, DC) 1999           
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Anya Curtis              '92 Philadelphia, PA          2:45.35 *  3 
        2 Kianna Ruff              '92 St. Louis, MO             2:49.76    3 
        3 Alicia Hall              '92 Silver Spring, MD         2:49.93    3 
        4 Tara Blanchard           '92 Agoura Hills, CA          2:53.17    3 
        5 Monique Robinson         '92 Elgin, IL                 2:57.44    3 
        6 Brooke Sharp             '92 Fredonia, KS              2:57.48    3 
        7 Keyana Hynds             '92 Bronx, NY                 2:58.09    2 
        8 Rachel Reynolds          '92 Orlando, FL               2:59.32    3 
        9 Maya Williamson          '93 Killeen, TX               3:01.86    2 
       10 Ameesha Washington       '92 Richmond, CA              3:04.68    2 
       11 Kendra White             '93 St. Louis, MO             3:06.85    3 
       12 Rachel Herron            '92 Woodbine, MD              3:06.92    3 
       13 Briana Scott             '92 Decatur, GA               3:08.67    3 
       14 Coen Clark               '93 Decatur, GA               3:08.73    2 
       15 Pyper Anderson           '92 Orlando, FL               3:08.89    2 
       16 Charity Ellis            '92 Houston, TX               3:09.15    3 
       17 Colleena Coleman         '92 Minneapolis, MN           3:10.39    1 
       18 Irais Villa              '92 Elgin, IL                 3:10.63    1 
       19 Cailyn Trapani           '93 Cypress, TX               3:12.69    2 
       20 Lachelle Blakely         '93 Mableton, GA              3:15.24    2 
       21 Kaylor Murray            '94 Nashville, TN             3:16.42    2 
       22 Maggie Laborde           '92 Lake Charles, LA          3:18.05    1 
       23 Merylee Ilenas           '92 Orlando, FL               3:20.14    1 
       24 Amarrae Stevens          '92 Rochester, NY             3:21.94    2 
       25 Robin Galloso            '92 Edinburg, TX              3:23.14    2 
       26 Charcsey Gunn            '93 Elgin, IL                 3:25.64    1 
       27 Ashley Revord            '94 Frankfort, IL             3:26.09    1 
       28 Christie Decara          '92 Port St. Lucie, FL        3:26.32    1 
       29 Alexus Peterson          '92 Miami, FL                 3:30.89    1 
       30 Alexcia Barnes           '92 Laurelton, NY             3:32.35    2 
       31 Alexadra Cavallo         '93 Bayville, NJ              3:32.47    1 
       32 Kristen Martinez         '93 Brighton, CO              3:54.18    1 
       33 Brianne Salvant          '92 New Orleans, LA           4:00.20    1 
                                                                              
                       Event 121 Primary Girls Long Jump                      
                                                                              
         * National: 12'04.00" (3.76m) Alana Gray (St. Louis, MO) 1997        
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      1 Jasmine Walker         '93 St. Mary's, GA      11'07.50"    2.0  3.54m
      2 Tayler Johnson         '92 Oak Park, CA        11'04.50"    1.0  3.47m
      3 Nicole Cummings        '92 Jamaica, NY         11'01.25"    2.2  3.38m

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 7
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                 Event 121 Primary Girls Long Jump (Continued)                
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      4 Atiya Byrd             '92 Lancaster, SC       10'09.00"    1.3  3.28m
      5 T'Nay Williams         '92                     10'07.50"   -2.6  3.24m
      6 Kaitlin Powers         '92 Okc, OK             10'04.50"    0.8  3.16m
      7 Kristen Brown          '92 Columbia, MD        10'03.25"    5.0  3.13m
      8 Maddie Treasure        '93 Knoxville, TN        9'11.75"   -1.9  3.04m
      9 Shanikka Vance         '92 University Park, IL  9'11.50"    1.1  3.04m
      9 Dusharme Moore         '92 San Antonio, TX      9'11.50"    0.1  3.04m
      9 Talor Stokes           '92 Houston, TX          9'11.50"   -1.2  3.04m
     12 Imara Manning          '92 St. Petersburg, FL   9'11.25"   -2.1  3.03m
     12 Jaterra Bonds          '92 Gainesville, FL      9'11.25"    1.1  3.03m
     14 Myeshia Emery          '92 St. Rose, LA         9'09.50"    0.5  2.98m
     15 Latesha Johnson        '92 ST Petersburg, FL    9'09.25"   -0.5  2.98m
     16 Condia Smith           '92 Bloomington, IL      9'07.25"   -1.7  2.93m
     17 Kitty Kistler          '92 Walkersvile, MD      9'06.50"   -0.7  2.91m
     17 Ciara Shackleford      '92 Bowie, MD            9'06.50"    0.0  2.91m
     19 Enjoli Harris          '92 Ama, LA              9'02.75"    2.5  2.81m
     20 Jordan Merendino       '92 Bay City, TX         9'02.25"    0.7  2.80m
     21 Breanna Calhoun        '91 Gainesville, FL      8'09.75"    0.5  2.69m
     21 Danielle Wishart       '92 Knoxville, TN        8'09.75"    1.6  2.69m
     23 Laura Storrs           '92 Midland, MI          8'05.50"    0.0  2.58m
     24 Meishia McDonald       '92 Raymore, MO          8'03.75"    0.7  2.53m
     25 Breonna Jenkins        '93 St. Petersburg, FL   8'03.50"    0.6  2.53m
     26 Harley Augustine       '92 Metairie, LA         8'02.00"   -0.5  2.49m
     27 Shanice Cooper         '93 Fort Walton Beach,   7'10.00"    2.3  2.39m
     28 Soroya Hudson          '92 Jamaica, NY          7'06.75"    1.4  2.31m
     29 Malise Collins         '92 Ocean Springs, MS    7'05.25"   -0.2  2.27m
     30 Kayla Wiese            '92 Washburn, ND         7'03.25"    0.3  2.22m
     31 Elizabeth Saldana      '92 Louisville, KY       7'02.25"   -1.7  2.19m
     32 Umekie Debose          '92 Gainesville, FL      7'00.75"   -2.0  2.15m
     33 Jasmin Jones           '92 Fresno, CA           6'07.50"   -6.8  2.02m
     34 Jasmine Moore          '93 Queens Village, NY   6'06.25"    1.4  1.99m
     35 Megan Myers            '92 Huron, SD            6'00.25"   -1.0  1.84m
      - Shannon McLain         '92 Spring, TX               FOUL    NWI       
                                                                              
                     Event 167 Primary Girls Shot Put 6 lbs                   
                                                                              
      * National: 17'11.75" (5.48m) Daphne Flournoy (Gainesville, FL) 1999    
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 Chelsea Curry          '92 Hendersonville, TN  17'04.25"   5.29m   
         2 Abby Hamblin           '92 Hugoton, KS         16'02.00"   4.93m   
         3 Curstan Dye            '92 St. Peters, MO      15'02.75"   4.64m   
         4 Jean Deason            '92 Floresville, TX     14'02.50"   4.33m   
         5 Dominique McLean       '92 Jamaica, NY         14'00.75"   4.29m   

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 8
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
               Event 167 Primary Girls Shot Put 6 lbs (Continued)             
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         6 Amarrae Stevens        '92 Rochester, NY       13'04.50"   4.08m   
         7 Erin Scott             '93 St. Louis, MO       13'02.00"   4.01m   
         8 Aireal Calhoun         '92 Ellenwood, GA       13'01.50"   4.00m   
         9 Karis Watson           '92 Rock Hill, SC       13'00.50"   3.98m   
        10 Luevan Paige           '93 Carrolton, GA       12'05.50"   3.80m   
        11 Chelsea San Miguel     '93 Blanco, TX          12'00.00"   3.66m   
        12 Hayley Ross            '92 Hoisington, KS      11'02.50"   3.42m   
        13 Alysia Boles           '92 Detroit, MI         11'02.25"   3.41m   
        14 Megan Harrington       '92 Carrington, ND      10'10.50"   3.31m   
        15 Olivia Clark           '93 Lorton, VA          10'01.50"   3.09m   
        16 Bryanna Simpson        '92 Lima, OH             9'06.50"   2.91m   
        17 Shaquan Wiggins        '92 Quincy, FL           9'02.75"   2.81m   
        18 Megan Kennedy          '93 Detroit, MI          9'02.50"   2.81m   
        19 Rachel Haynie          '92                      9'01.00"   2.77m   
        20 Cozett Davis           '93 Jacksonville, FL     8'00.50"   2.45m   
        21 Regena Washington      '94 Brandon, FL          7'09.50"   2.37m   
         - Maya Williamson        '93 Killeen, TX              FOUL           
                                                                              
                    Event 3 Sub Bantam Girls 100 Meter Dash                   
                                                                              
             * National: 14.25 Jenae Anderson (Knoxville, TN) 1998            
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             14.05 * -2.1  3
      2 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               14.36   -1.7  4
      3 Jacora Gainey            '91 Winston-Salem, NC         14.41   -2.8  2
      4 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           14.81   -3.3  5
      5 Tierra Adams             '91 Florissant, MO            15.03   -2.9  1
      6 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             14.48   -2.1  3
      7 Tori Wilbert             '91 Winnetka, CA              14.65   -2.8  2
      8 Porscha Gandy            '91 Kansas City, MO           14.73   -1.7  4
      9 Victoria Lipscomb        '91 Lansing, MI               14.88   -3.3  5
     10 Stacy Duncan/Funches     '91 St. Paul, MN              15.08   -2.9  1
     11 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           14.78   -1.7  4
     12 Tochi Ahiarakwe          '91 Sicklerville, NJ          15.09   -2.1  3
     13 Charquiza Hughes         '91 San Antonio, TX           15.09   -2.9  1
     14 Cierra Murdock           '91 Greensboro, NC            15.09   -2.9  1
     15 Anjel Thompson           '91 Missouri City, TX         15.09   -3.3  5
     16 Shanyce Walker           '91 Freeport, NY              15.42   -2.8  2
     17 Erin Oliver              '91 St. Petersburg, FL        15.02   -1.7  4
     18 Gabriela Perez           '91 New York, NY              15.29   -3.3  5
     19 Ashli Adams              '91 Studio City, CA           15.39   -2.1  3
     20 Carlisa Williams         '91 Jamaica, NY               15.58   -2.8  2
     21 Tyler Hodges             '91 Florida City, FL          15.10   -2.9  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)            Page 9
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 3 Sub Bantam Girls 100 Meter Dash (Continued)             
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     22 Nii'audrey Murray        '91 Quincy, FL                15.14   -2.9  1
     23 Sherie Cole              '91 Florissant, MO            15.32   -3.3  5
     24 Ieashia Johnson          '91 Sarasota, FL              15.47   -2.1  3
     25 Christy Campbell         '91 Akron, OH                 15.54   -1.7  4
     26 Kayla Addison            '91 Southfield, MI            15.56   -3.3  5
     27 Jasmine Jackson          '91 Vero Beach, FL            15.64   -2.8  2
     28 Admeika Estem            '91 Marrero, LA               15.66   -2.9  1
     29 Brittany Holland         '91 Tulsa, OK                 15.68   -2.8  2
     30 Sharde' Henry            '91 Lake Charles, LA          15.82   -1.7  4
     31 Aleaha Miller            '91 Brandon, FL               15.85   -2.9  1
     32 Jessica Schroll          '91 Findlay, OH               15.91   -1.7  4
     33 Alexandria Bailey        '91 Dsm, IA                   15.98   -2.1  3
     34 Lajalecia Wells          '91 Hearne, TX                16.00   -2.1  3
     35 Christine Jezusko        '91 Eagan, MN                 16.11   -2.8  2
     36 Sharena Gonder           '91 Bakersfield, CA           16.15   -1.7  4
     37 Martinique Octave        '91 New Orleans, LA           16.24   -3.3  5
     38 Erika Stuckman           '91 Gainesville, FL           16.30   -2.1  3
     39 Tameka Wedderburn        '91 Paterson, NJ              18.09   -2.9  1
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Jacora Gainey            '91 Winston-Salem, NC         14.22 * -2.5  3
      2 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             14.25 * -1.4  2
      3 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               14.49   -2.2  1
      4 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             14.38   -1.4  2
      5 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           14.59   -2.5  3
      6 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           14.76   -2.2  1
      7 Tori Wilbert             '91 Winnetka, CA              14.67   -1.4  2
      8 Porscha Gandy            '91 Kansas City, MO           14.80   -2.2  1
      9 Tierra Adams             '91 Florissant, MO            14.96   -2.2  1
     10 Cierra Murdock           '91 Greensboro, NC            14.99   -2.2  1
     11 Victoria Lipscomb        '91 Lansing, MI               15.06   -2.5  3
     12 Tochi Ahiarakwe          '91 Sicklerville, NJ          15.14   -1.4  2
     13 Ieashia Johnson          '91 Sarasota, FL              15.21   -1.4  2
     14 Charquiza Hughes         '91 San Antonio, TX           15.22   -1.4  2
     15 Nii'audrey Murray        '91 Quincy, FL                15.23   -2.5  3
     16 Stacy Duncan/Funches     '91 St. Paul, MN              15.26   -2.5  3
     17 Anjel Thompson           '91 Missouri City, TX         15.29   -2.5  3
     18 Tyler Hodges             '91 Florida City, FL          15.33   -2.5  3
     19 Jasmine Jackson          '91 Vero Beach, FL            15.43   -2.5  3
     20 Erin Oliver              '91 St. Petersburg, FL        15.45   -2.2  1
     21 Gabriela Perez           '91 New York, NY              15.48   -1.4  2
     22 Ashli Adams              '91 Studio City, CA           15.62   -1.4  2
     23 Sherie Cole              '91 Florissant, MO            15.68   -2.2  1
     24 Carlisa Williams         '91 Jamaica, NY               15.69   -2.2  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 10
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 3 Sub Bantam Girls 100 Meter Dash (Continued)             
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      - Shanyce Walker           '91 Freeport, NY                 DQ    NWI  3
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             13.83 *  0.3 
        2 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               13.95 *  0.3 
        3 Jacora Gainey            '91 Winston-Salem, NC         13.96 *  0.3 
        4 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             14.01 *  0.3 
        5 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           14.17 *  0.3 
        6 Porscha Gandy            '91 Kansas City, MO           14.28    0.3 
        7 Tori Wilbert             '91 Winnetka, CA              14.32    0.3 
        8 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           14.81    0.3 
                                                                              
                    Event 19 Sub Bantam Girls 200 Meter Dash                  
                                                                              
             * National: 29.14 Cambrya Jones (Pittsburgh, PA) 1999            
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Kristian Austin          '91 Missouri City, TX         28.76 * -0.7  5
      2 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             28.84 *  0.0  4
      3 Porscha Gandy            '91 Kansas City, MO           29.26    0.5  3
      4 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               29.27   -0.2  2
      5 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           29.31   -0.5  1
      6 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             29.64    0.5  3
      7 Tierra Adams             '91 Florissant, MO            29.75   -0.2  2
      8 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           29.80   -0.5  1
      9 Asante Johnson           '91 Willingboro, NJ           30.15    0.0  4
     10 Ieashia Johnson          '91 Sarasota, FL              30.18   -0.7  5
     11 Shanyce Walker           '91 Freeport, NY              30.21    0.0  4
     12 Erica Peake              '91 Spartanburg, SC           30.36   -0.5  1
     13 Llorel Artis             '91 Stafford, VA              30.39    0.5  3
     14 Stacy Duncan/Funches     '91 St. Paul, MN              30.66   -0.7  5
     15 Cierra Murdock           '91 Greensboro, NC            30.88   -0.2  2
     16 Briyanni Thomas          '91 Houston, TX               30.22    0.0  4
     17 Victoria Lipscomb        '91 Lansing, MI               30.41   -0.5  1
     18 Virlisa Pryor            '91 Charleston, WV            31.02    0.5  3
     19 Erin Oliver              '91 St. Petersburg, FL        31.03   -0.7  5
     20 Sherie Cole              '91 Florissant, MO            31.66   -0.2  2
     21 Ashli Adams              '91 Studio City, CA           31.44   -0.7  5
     22 Aleaha Miller            '91 Brandon, FL               31.48    0.5  3
     23 Britnee Walker           '91 Riviera Beach, FL         31.56    0.0  4
     24 Gloria Tinner            '91 Dallas, TX                31.57   -0.7  5

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 11
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 19 Sub Bantam Girls 200 Meter Dash (Continued)            
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     25 Sharde' Henry            '91 Lake Charles, LA          31.81   -0.5  1
     26 Brittany Harrell         '91 Liberty, MS               31.86   -0.5  1
     27 Kayla Addison            '91 Southfield, MI            31.93   -0.5  1
     28 Kamaria Currie           '91 St. Louis, MO             31.96    0.0  4
     29 Sharena Gonder           '91 Bakersfield, CA           32.20    0.0  4
     30 Carlisa Williams         '91 Jamaica, NY               32.53   -0.2  2
     31 Dara Edge                '91 Norwood, MA               32.55    0.5  3
     32 Alexandria Bailey        '91 Dsm, IA                   32.60   -0.7  5
     33 Labresha Jenkins         '91 St. Petersburg, FL        33.57    0.5  3
     34 Catherine Perry          '91 Eagan, MN                 33.98   -0.2  2
     35 Jill Everett             '91 Des Moines, IA            34.28   -0.5  1
     36 Sharnell White           '91 Jamaica, NY               35.50    0.5  3
     37 Aja Henry                '91 San Diego, CA             36.45   -0.2  2
     38 Marissa Nelson           '91 Visalia, CA               36.62    0.0  4
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Kristian Austin          '91 Missouri City, TX         29.08 * -2.1  2
      2 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             29.30   -2.3  1
      3 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               29.55   -2.5  3
      4 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           29.74   -2.3  1
      5 Tierra Adams             '91 Florissant, MO            29.97   -2.1  2
      6 Asante Johnson           '91 Willingboro, NJ           30.28   -2.5  3
      7 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           29.90   -2.3  1
      8 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             29.98   -2.1  2
      9 Porscha Gandy            '91 Kansas City, MO           30.43   -2.5  3
     10 Ieashia Johnson          '91 Sarasota, FL              30.70   -2.5  3
     11 Erica Peake              '91 Spartanburg, SC           30.78   -2.1  2
     12 Shanyce Walker           '91 Freeport, NY              30.91   -2.3  1
     13 Llorel Artis             '91 Stafford, VA              30.93   -2.1  2
     14 Cierra Murdock           '91 Greensboro, NC            31.02   -2.5  3
     15 Stacy Duncan/Funches     '91 St. Paul, MN              31.22   -2.3  1
     16 Erin Oliver              '91 St. Petersburg, FL        31.30   -2.1  2
     17 Victoria Lipscomb        '91 Lansing, MI               31.71   -2.3  1
     18 Brittany Harrell         '91 Liberty, MS               31.80   -2.3  1
     19 Ashli Adams              '91 Studio City, CA           31.86   -2.5  3
     20 Gloria Tinner            '91 Dallas, TX                31.86   -2.1  2
     21 Briyanni Thomas          '91 Houston, TX               32.03   -2.5  3
     22 Sharde' Henry            '91 Lake Charles, LA          32.03   -2.1  2
     23 Britnee Walker           '91 Riviera Beach, FL         32.08   -2.3  1
     24 Aleaha Miller            '91 Brandon, FL               32.16   -2.5  3
     25 Sherie Cole              '91 Florissant, MO            32.18   -2.3  1
     26 Virlisa Pryor            '91 Charleston, WV            32.41   -2.1  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 12
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                    Event 19 Sub Bantam Girls 200 Meter Dash                  
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Kristian Austin          '91 Missouri City, TX         28.51 *  0.0 
        2 Brittany Carroll         '91 Charlotte, NC             28.60 *  0.0 
        3 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               29.36    0.0 
        4 Charma Harris            '91 Ft. Meade, MD             29.60    0.0 
        5 Tierra Adams             '91 Florissant, MO            29.92    0.0 
        6 Eboni Johnson            '91 Channelview, TX           30.11    0.0 
        7 Asante Johnson           '91 Willingboro, NJ           30.69    0.0 
        8 Esi Yamoah               '91 Tallahassee, FL           31.39    0.0 
                                                                              
                    Event 35 Sub Bantam Girls 400 Meter Dash                  
                                                                              
             * National: 1:05.86 Elan Hilaire (Baltimore, MD) 1999            
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Keosha Harvey            '91 Boynton Beach, FL         1:05.70 *  5 
        2 Kristian Austin          '91 Missouri City, TX         1:06.14    5 
        3 Monica Mason             '91 Washington, DC            1:06.16    5 
        4 Tahapanes Outlaw         '91 Decatur, GA               1:09.03    5 
        5 Ieashia Johnson          '91 Sarasota, FL              1:09.96    3 
        6 Gloria Tinner            '91 Dallas, TX                1:10.17    5 
        7 Sequoya Killebrew        '91 Decatur, GA               1:10.25    3 
        8 Nicole Miller            '91 Davenport, IA             1:10.58    3 
        9 Shannon Lischwe          '91 Kirkwood, MO              1:10.75    4 
       10 Victoria Lipscomb        '91 Lansing, MI               1:10.84    4 
       11 Doris Anyanwu            '91 Beltsville, MD            1:11.24    5 
       12 Sharde' Henry            '91 Lake Charles, LA          1:11.56    4 
       13 Christy Campbell         '91 Akron, OH                 1:12.00    2 
       14 Brittany Harrell         '91 Liberty, MS               1:12.34    4 
       15 Victoria Lester          '91 Kansas City, KS           1:12.35    4 
       16 Alicia Fredrick          '91 Houston, TX               1:12.75    3 
       17 Diosha Davis             '91 Dallas, TX                1:13.06    4 
       18 Kevyn Tracy              '91 Marietta, GA              1:13.61    3 
       19 Ashli Adams              '91 Studio City, CA           1:13.81    3 
       20 Anise Dudley             '91 Charlotte, NC             1:14.73    4 
       21 Shariece Pinkston        '91 Detroit, MI               1:15.07    2 
       22 Stacy Duncan/Funches     '91 St. Paul, MN              1:15.74    2 
       23 Riasha Prier             '91 Jacksonville, FL          1:15.87    1 
       24 Britnee Walker           '91 Riviera Beach, FL         1:16.66    4 
       25 Tamaira Goodrum          '91 St. Louis, MO             1:17.67    2 
       26 Llorel Artis             '91 Stafford, VA              1:18.06    5 
       27 Quinisha Adams           '91 St. Paul, MN              1:18.74    1 
       28 Arielle Peoples          '91 Gainesville, FL           1:19.85    1 
       29 Laura Callen             '91 Louisville, KY            1:20.20    1 
       30 Dara Edge                '91 Norwood, MA               1:21.02    2 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 13
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 35 Sub Bantam Girls 400 Meter Dash (Continued)            
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       31 Marchee Hardwick         '91 Miami, FL                 1:21.75    2 
       32 Lacey Rivers             '91 Tallahassee, FL           1:24.91    1 
       33 Martinique Octave        '91 New Orleans, LA           1:25.17    1 
       34 Chelsea Kendrick         '91 Archer, FL                1:25.54    3 
                                                                              
                    Event 51 Sub Bantam Girls 800 Meter Run                   
                                                                              
          * National: 2:30.92 Quantikia Stepney, (Baltimore, MD) 1998         
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Monica Mason             '91 Washington, DC            2:36.12    3 
        2 Keosha Harvey            '91 Boynton Beach, FL         2:36.78    3 
        3 Kevyn Tracy              '91 Marietta, GA              2:40.17    3 
        4 Ashley Seymour           '91 Washington, DC            2:40.38    3 
        5 Kathleen Thompson        '91 Chesterfield, MO          2:41.12    3 
        6 Victoria Castaneda       '91 Sterling, IL              2:41.41    3 
        7 Alexis Alexander         '91 New Braunfels, TX         2:42.54    3 
        8 Monique Graham           '91 Paterson, NJ              2:45.69    3 
        9 Kelsi Billings           '91 Carrolton, GA             2:46.22    2 
       10 Kelly Pryor              '91 Jamaica, NY               2:47.45    2 
       11 Siena Mancha             '91 Eagle Pass, TX            2:47.80    3 
       12 Maurissa Shaffer         '91 Garnett, KS               2:48.20    2 
       13 Gloria Tinner            '91 Dallas, TX                2:48.39    2 
       14 Marilu Russo             '91 Westerville, OH           2:50.39    2 
       15 Shaniece Pinkston        '91 Detroit, MI               2:50.75    2 
       16 Tamaira Goodrum          '91 St. Louis, MO             2:54.88    1 
       17 Jessica Freeman          '91 Charlotte, NC             2:55.62    1 
       18 Karlecia Lucas           '91 Stone Mountain, GA        2:59.31    2 
       19 Rachel Neil              '91 Edina, MN                 2:59.82    1 
       20 Aisha Shahid             '91 Houston, TX               2:59.96    2 
       21 Melissa Monconduit       '91 New Orleans, LA           3:00.08    1 
       22 Jackie Wallace           '91 Orlando, FL               3:00.94    1 
       23 Karina Lisenbee          '91 Longwood, FL              3:02.70    1 
       24 Carson Williams          '91 Dayton, OH                3:02.93    2 
       25 Jakeshia Harrison        '91 Orlando, FL               3:07.85    1 
       26 Carnekia Burnett         '91 St. Louis, MO             3:13.02    1 
       27 Lynette Weaver           '91 Miami, FL                 3:47.25    3 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 14
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                   Event 65 Sub Bantam Girls 1,500 Meter Run                  
                                                                              
           * National: 5:17.00 Devon Williams (Philadelphia, PA) 1998         
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Victoria Castaneda       '91 Sterling, IL              5:19.04    2 
        2 Kevyn Tracy              '91 Marietta, GA              5:20.53    2 
        3 Ashley Seymour           '91 Washington, DC            5:28.80    2 
        4 Monique Graham           '91 Paterson, NJ              5:30.88    2 
        5 Kathleen Thompson        '91 Chesterfield, MO          5:31.99    2 
        6 Alexis Alexander         '91 New Braunfels, TX         5:35.55    2 
        7 Lauren Stayner           '91 South Elgin, IL           5:41.83    1 
        8 Kelsi Billings           '91 Carrolton, GA             5:43.00    1 
        9 Shaniece Pinkston        '91 Detroit, MI               5:46.20    2 
       10 Hassana Woodham          '91 Arlington, TX             5:49.75    2 
       11 Andrea Oaxaca            '91 Arlington, VA             5:50.84    2 
       12 Jade Jackson             '91 Lansing, MI               5:52.72    1 
       13 Kierreca Wilson          '91 Memphis, TN               5:57.98    2 
       14 Jessica Freeman          '91 Charlotte, NC             5:58.39    1 
       15 Jackie Wallace           '91 Orlando, FL               6:01.79    1 
       16 Brittany Thomas          '91 Tulsa, OK                 6:02.63    1 
       17 Kelly Pryor              '91 Jamaica, NY               6:03.26    2 
       18 Siena Mancha             '91 Eagle Pass, TX            6:04.21    2 
       19 Candra Miller            '91 Claflin, KS               6:06.21    1 
       20 Karina Lisenbee          '91 Longwood, FL              6:13.60    1 
       21 Jakeshia Harrison        '91 Orlando, FL               6:17.17    1 
       22 Kesli Blankenship        '91 Lowell, IN                6:20.35    1 
       23 Ashley Isham             '91 Cedar Park, TX            6:20.94    1 
       24 Adrienne Graham          '91 San Diego, CA             6:27.87    1 
       25 Melissa Gendron          '91 St. Charles, MO           6:56.10    1 
                                                                              
                      Event 143 Sub Bantam Girls High Jump                    
                                                                              
         * National: 3'10.00" (1.17m) Sheronda Ward (Mariette, GA) 1999       
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
          1 Kaitlin Suttles        '91 Houston, TX         3'10.00" * 1.17m   
          2 Janielle Rollins       '91 Ames, IA            3'10.00" * 1.17m   
          3 Laurel Vozely          '91 La Mesa, CA         3'08.00"   1.12m   
          4 Erica Sample           '91 Corpus Christi, TX  3'08.00"   1.12m   
          5 Lauren Keller          '91 Colfax, IL          3'08.00"   1.12m   
          6 Hailey Twietmeyer      '91 Cheney, KS          3'08.00"   1.12m   
          7 Daphne Flournoy        '91 Gainesville, FL     3'06.00"   1.07m   
          8 Mia Nellums            '91 Houston, TX         3'06.00"   1.07m   
          9 Precious Selmon        '91 Crystal City, MO    3'06.00"   1.07m   
          9 Melanie Hall           '91 San Diego, CA       3'06.00"   1.07m   
          9 Rachel McVey           '91 Wichita, KS         3'06.00"   1.07m   

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 15
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 143 Sub Bantam Girls High Jump (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
         12 Miana Ladson           '91 Killeen, TX         3'04.00"   1.02m   
         13 Malavika Rajeev        '91 Knoxville, TN       3'02.00"   0.97m   
                                                                              
                      Event 123 Sub Bantam Girls Long Jump                    
                                                                              
         * National: 13'01.50" (4.00m) Erica Moore (Sullivan, IN) 1997        
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      1 Tori Wilbert           '91 Winnetka, CA        13'06.50" *  2.7  4.13m
      2 Laurel Vozely          '91 La Mesa, CA         13'05.75" *  1.3  4.11m
      3 Admeika Estem          '91 Marrero, LA         12'11.75"    1.6  3.96m
      4 Kayla Grafel           '91 Utica, KS           12'09.75"    3.3  3.91m
      5 Jessica Schroll        '91 Findlay, OH         12'09.50"   -1.7  3.90m
      6 Kaitlin Suttles        '91 Houston, TX         12'07.75"    2.2  3.85m
      7 Teraesa Loggins        '91 Wichita, KS         12'06.00"    2.4  3.81m
      8 Chandace Tryon         '91 Corpus Christi, TX  11'09.25"   -0.3  3.59m
      9 Brittany Harrell       '91 Liberty, MS         11'08.75"   -0.9  3.58m
     10 Niaimani Aduma         '91 Hampton, VA         11'08.50"   -1.2  3.57m
     11 Keosha Harvey          '91 Boynton Beach, FL   11'07.50"   -3.4  3.54m
     12 Erin Oliver            '91 St. Petersburg, FL  11'07.25"    0.0  3.54m
     12 Crystal Christian      '91 Riverdale, GA       11'07.25"   -1.9  3.54m
     14 Nii'audrey Murray      '91 Quincy, FL          11'05.75"    1.2  3.50m
     15 Selina Solis           '91 Johnson City, TX    11'04.00"   -0.9  3.45m
     16 Kylie Seurer           '91 Olathe, KS          11'02.75"    0.8  3.42m
     17 Janielle Rollins       '91 Ames, IA            11'02.50"    1.1  3.42m
     18 Apryl Johnson          '91 Madison, AL         11'02.25"    0.5  3.41m
     19 Joy Davenport          '91 Gloucester, VA      10'10.75"    0.6  3.32m
     20 Priera Panescu         '91 Houston, TX         10'10.00"    2.7  3.30m
     21 Brooke Johncock        '91 Battle Creek, MI    10'09.25"    2.3  3.28m
     22 Christine Jezusko      '91 Eagan, MN           10'07.25"    1.7  3.23m
     22 Carson Williams        '91 Dayton, OH          10'07.25"    3.3  3.23m
     24 Ashley Dearing         '91 Lansing, MI         10'06.75"    2.7  3.22m
     24 Marissa Nelson         '91 Visalia, CA         10'06.75"    1.0  3.22m
     24 Shaneka Ferrell        '91 Williamsburg, VA    10'06.75"    0.1  3.22m
     27 Taylor Gerr            '91 Eagan, MN           10'06.25"   -0.9  3.21m
     28 Morgan Moore           '91 Knoxville, TN       10'05.00"   -1.0  3.18m
     29 Charlotte Casson-Gary  '91 Randolph, NJ        10'04.25"    0.4  3.16m
     30 Aja Henry              '91 San Diego, CA       10'02.25"   -3.5  3.11m
     31 Naomi Dennis           '91 Alachua, FL         10'00.00"    1.6  3.05m
     32 Shyla Burdine          '91 Wichita, KS          9'11.75"   -1.2  3.04m
     33 Taylen Jackson         '91 Wheaton, MD          9'05.75"    1.5  2.89m
     34 Sammeshia Kelly        '91 Miami, FL            9'02.75"   -0.4  2.81m
     35 Lashaunte Scott        '91 Norco, LA            9'02.25"    3.7  2.80m

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 16
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                   Event 169 Sub Bantam Girls Shot Put 6 lbs                  
                                                                              
        * National: 24'03.00" (7.39m) Wilamena Hopkins (Archer, FL) 1999      
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 LeRia Jenrette         '91 Tampa, FL           22'05.50"   6.85m   
         2 Megan Carter           '91 Woodsboro, TX       22'03.50"   6.79m   
         3 Daphne Flournoy        '91 Gainesville, FL     20'01.00"   6.12m   
         4 Taylor Edwards         '91 Sicklerville, NJ    19'08.25"   6.00m   
         5 Michelle Canales       '91 Benivedes, TX       19'02.25"   5.85m   
         6 Monique Gill           '91 Houston, TX         18'00.00"   5.49m   
         7 Lindsey Rickman        '91 Oceanside, CA       17'11.75"   5.48m   
         8 Bryanna Preston        '91 St. Louis, MO       17'08.25"   5.39m   
         9 Kai Beverly            '91 Southfield, MI      16'10.00"   5.13m   
        10 Keisha Jackson         '91 Gainesville, FL     16'08.75"   5.10m   
        11 Christina Greene       '91 St. Louis, MO       16'05.00"   5.00m   
        12 Brooke Johncock        '91 Battle Creek, MI    16'04.25"   4.98m   
        13 Subrina Konian         '91 West Hills, CA      16'03.00"   4.95m   
        14 Nandi Theodore         '91 College Park, GA    15'09.25"   4.81m   
        15 Tisha Griffin          '91 Wichita, KS         15'05.50"   4.71m   
        16 Korina Clark           '91 Lorton, VA          15'04.25"   4.68m   
        17 Diamond Bryant         '91 Louisville, KY      14'11.00"   4.55m   
        18 Jacrrah Sherman        '91 Gainesville, FL     13'09.25"   4.20m   
        19 Ariona Porter          '91 Covington, GA       13'03.50"   4.05m   
        20 Ebonie Harris          '91 Augusta, GA         12'11.00"   3.94m   
        21 Avia Fields            '91 Montgomery, AL      11'06.00"   3.51m   
        22 Kenia Stokes           '91 Jacksonville, FL    10'04.25"   3.16m   
                                                                              
                      Event 501 Sub Bantam Girls Triathlon                    
                                                                              
                * National: 782 Kyra Davis (Middletown, MD) 1997              
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= =====     
           1 Brittany Harrell         '91 Liberty, MS               919 *     
           2 Laurel Vozely            '91 La Mesa, CA               853 *     
           3 Rashell Buchanan         '91 Chattanooga, TN           848 *     
           4 Miana Ladson             '91 Killeen, TX               806 *     
           5 Priera Panescu           '91 Houston, TX               797 *     
           6 Kaitlin Suttles          '91 Houston, TX               696       
           7 Maurissa Shaffer         '91 Garnett, KS               654       
           8 Daphne Flournoy          '91 Gainesville, FL           636       
           9 Jasmine Jackson          '91 Vero Beach, FL            597       
          10 Iesha Nichols            '91 Jonesboro, GA             519       
          11 Carson Williams          '91 Dayton, OH                518       
          12 Kimbreana Jones          '91 Charlotte, NC             510       
          13 Precious Selmon          '91 Crystal City, MO          494       
          14 Lauren Keller            '91 Colfax, IL                474       

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 17
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 501 Sub Bantam Girls Triathlon (Continued)              
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= =====     
          15 Mia Nellums              '91 Houston, TX               459       
          16 LaShundra Murphy         '91 Hampton, GA               415       
          17 Marissa Nelson           '91 Visalia, CA               302       
          18 Korina Clark             '91 Lorton, VA                290       
          19 Jasmine Whitehead        '91 Quincy, FL                239       
          20 Shaniqua Jackson         '91 Quincy, FL                189       
          21 Melissa Gendron          '91 St. Charles, MO           108       
          22 Amber Hill               '91 Quincy, FL                 95       
          23 Lindsay Baker            '91 Tallahassee, FL            71       
                                                                              
                Event 89 Sub Bantam Girls 1,500 Meter Race Walk               
                                                                              
              * National: 9:15.95 Hannah Lucio (Danville, VA) 1999            
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
         1 Jeanette Avitia          '91 Pharr, TX                 10:20.22    
         2 Naomi Dennis             '91 Alachua, FL               10:30.89    
         3 Kathleen Barras          '91 Rio Grande City, TX       10:31.08    
         4 Alexis Wilson            '91 Atlanta, GA               11:42.08    
         5 Lucy Infeld              '92 University Heights, OH    12:04.58    
         6 Christian Jones          '91 Bradenton, FL             12:08.21    
         7 Rhea Beckett             '91 Dayton, OH                12:21.31    
         8 Avia Fields              '91 Montgomery, AL            15:42.57    
         - Ieshia Campbell          '91 Raleigh, NC                     DQ    
                                                                              
                      Event 5 Bantam Girls 100 Meter Dash                     
                                                                              
           * National: 13.13 Aleisha Lattimer (Panama City, FL) 1989          
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              13.94   -2.4  6
      2 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             14.14   -1.5  1
      3 Toi Pleasants            '90 Winston-Salem, NC         14.22   -2.6  2
      4 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          14.23   -3.3  3
      5 Nyosha Bryant            '90 Charlotte, NC             14.42   -4.6  5
      6 Cara Jones               '90 West Hills, CA            15.10   -2.7  4
      7 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               14.30   -2.4  6
      8 Latoria Denson           '90 Quincy, FL                14.41   -1.5  1
      9 Tishawna Santana         '90 Philadelphia, PA          14.53   -3.3  3
     10 Shanell Jackson          '90 Houston, TX               14.61   -4.6  5
     11 Brittney McDavid         '90 Ft. Pierce, FL            14.97   -2.6  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 18
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 5 Bantam Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     12 Anisha Cotton            '90 Battle Creek, MI          15.11   -2.7  4
     13 Geneen Dore              '90 Lawton, OK                14.51   -2.4  6
     14 Taja Burke               '90 Canoga Park, CA           14.53   -1.5  1
     15 Sarah Mitchell           '90 Wellington, KS            14.85   -4.6  5
     16 Breana Curry             '90 Southfield, MI            14.91   -3.3  3
     17 Samantha Haynes          '90 Harlingen, TX             14.99   -2.6  2
     18 Magen Del Pino           '90 Fresno, CA                15.25   -2.7  4
     19 Breeanca Fleming         '90 Spring Valley, CA         14.57   -1.5  1
     20 Brittany Franklin        '90 Kansas City, MO           14.77   -2.4  6
     21 Cherelle Wright          '90 Riviera Beach, FL         14.97   -4.6  5
     22 Ashley Hendrix           '90 Jamaica, NY               15.14   -2.6  2
     23 Debra Okafor             '90 Bolingbrook, IL           15.23   -3.3  3
     24 Liberty Samuels          '90 Valrico, FL               15.92   -2.7  4
     25 Tanisha Wells            '90 Cheverty, MD              14.83   -1.5  1
     26 Olliesha Talton          '90 Dsm, IA                   14.85   -2.4  6
     27 Katisa Murphy            '90 St. Louis, MO             14.88   -1.5  1
     28 Latasha Wilson           '90 Yorktown, VA              15.14   -4.6  5
     29 Desiree Edge             '90 Norwood, MA               15.24   -2.4  6
     30 Kitria Stewart           '90 Baltimore, MD             15.37   -2.6  2
     31 Ashley Lumas             '90 Marrero, LA               15.48   -2.6  2
     32 Kristyn Mari Ceasar      '90 Jaimaca, NY               15.50   -4.6  5
     33 Eshara Greenaway         '90 Westwego, LA              15.52   -3.3  3
     34 Tiffany Turner           '90 Shaker Heigts, OH         15.76   -2.6  2
     35 Katelyn Dias             '90 Visalia, CA               15.97   -2.7  4
     36 Danielle Hudak           '90 Kendall PK, NJ            16.09   -4.6  5
     37 Dari Henry               '90 New Orleans, LA           16.34   -2.7  4
     38 Breana Turner            '90 Marrero, LA               16.35   -3.3  3
      - Lutisha Bowen            '90 Louisville, KY              DNF    NWI  1
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          13.89   -1.4  2
      2 Nyosha Bryant            '90 Charlotte, NC             13.95   -3.2  3
      3 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              13.97   -2.5  1
      4 Toi Pleasants            '90 Winston-Salem, NC         14.05   -1.4  2
      5 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             14.19   -3.2  3
      6 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               14.29   -2.5  1
      7 Shanell Jackson          '90 Houston, TX               14.27   -1.4  2
      8 Geneen Dore              '90 Lawton, OK                14.35   -2.5  1
      9 Sarah Mitchell           '90 Wellington, KS            14.58   -1.4  2
     10 Tishawna Santana         '90 Philadelphia, PA          14.59   -1.4  2
     11 Cherelle Wright          '90 Riviera Beach, FL         14.60   -1.4  2
     12 Latoria Denson           '90 Quincy, FL                14.64   -3.2  3
     13 Taja Burke               '90 Canoga Park, CA           14.72   -3.2  3
     14 Breeanca Fleming         '90 Spring Valley, CA         14.74   -2.5  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 19
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 5 Bantam Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     15 Brittany Franklin        '90 Kansas City, MO           14.79   -3.2  3
     16 Debra Okafor             '90 Bolingbrook, IL           14.85   -3.2  3
     17 Samantha Haynes          '90 Harlingen, TX             14.94   -3.2  3
     18 Tanisha Wells            '90 Cheverty, MD              14.97   -2.5  1
     19 Brittney McDavid         '90 Ft. Pierce, FL            14.98   -3.2  3
     20 Olliesha Talton          '90 Dsm, IA                   15.04   -3.2  3
     21 Magen Del Pino           '90 Fresno, CA                15.05   -2.5  1
     22 Ashley Hendrix           '90 Jamaica, NY               15.06   -1.4  2
     23 Cara Jones               '90 West Hills, CA            15.13   -2.5  1
     24 Breana Curry             '90 Southfield, MI            15.17   -1.4  2
     25 Anisha Cotton            '90 Battle Creek, MI          15.24   -2.5  1
     26 Liberty Samuels          '90 Valrico, FL               15.51   -2.5  1
     27 Katisa Murphy            '90 St. Louis, MO             15.65   -1.4  2
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              13.40    0.0 
        2 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          13.46    0.0 
        3 Nyosha Bryant            '90 Charlotte, NC             13.62    0.0 
        4 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             13.80    0.0 
        5 Toi Pleasants            '90 Winston-Salem, NC         13.82    0.0 
        6 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               13.87    0.0 
        7 Shanell Jackson          '90 Houston, TX               14.00    0.0 
        8 Geneen Dore              '90 Lawton, OK                14.08    0.0 
                                                                              
                      Event 21 Bantam Girls 200 Meter Dash                    
                                                                              
            * National: 27.24 Aleisha Latimer (Panama City, FL) 1989          
            * National: 27.24 Britney Streeter (Miami, FL)      1998          
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          28.08   -0.4  6
      2 Marian Tawanisia         '90 Rockdale, TX              28.77   -3.7  2
      3 Elan Hilaire             '90 Baltimore, MD             28.77   -3.4  1
      4 Antonette Farmer         '90 Winston-Salem, NC         28.87   -1.1  5
      5 Kristin Crawford         '90 Prospect Park, NJ         28.92   -0.9  4
      6 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              29.24   -3.4  3
      7 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               28.84   -3.7  2
      8 Brianna Brown            '90 Clearwater, FL            29.33   -0.4  6
      9 LaSwann Brown            '90 Augusta, GA               29.40   -3.4  3
     10 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             29.55   -0.9  4
     11 Alysha Cook              '90 Harrisburg, PA            29.81   -3.4  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 20
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 21 Bantam Girls 200 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     12 Quaniqua Jones           '90 Newport News, VA          29.83   -1.1  5
     13 Breana Curry             '90 Southfield, MI            29.49   -3.4  3
     14 Lauren Brown             '90 ST Louis, MO              29.60   -3.7  2
     15 Myniqua Cotton           '90 Bear, DE                  30.03   -1.1  5
     16 Jamaica Collins          '90 Fort Worth, TX            30.04   -3.4  1
     17 Breeanca Fleming         '90 Spring Valley, CA         30.11   -0.4  6
     18 Ivori Reed               '90 St. Petersburg, FL        30.40   -0.9  4
     19 Cherelle Wright          '90 Riviera Beach, FL         30.00   -3.7  2
     20 Brittany Franklin        '90 Kansas City, MO           30.60   -3.4  3
     21 Lauren Rickman           '90 Oceanside, CA             30.67   -0.9  4
     22 Olliesha Talton          '90 Dsm, IA                   30.69   -3.4  1
     23 Desiree Edge             '90 Norwood, MA               30.73   -0.4  6
     24 Ashley Hendrix           '90 Jamaica, NY               30.75   -1.1  5
     25 Kimberly Haberman        '90 Hayes, KS                 30.94   -3.4  1
     26 Eshara Greenaway         '90 Westwego, LA              30.98   -0.4  6
     27 Ashia White              '90 St. Petersburg, FL        31.02   -3.7  2
     28 Champagne Watkins        '90 Oceanside, CA             31.04   -3.7  2
     29 Magen Del Pino           '90 Fresno, CA                31.11   -3.4  3
     30 Kristyn Mari Ceasar      '90 Jaimaca, NY               31.21   -3.4  1
     31 Larrie Williams          '90 Little Rock, AR           31.24   -3.4  3
     32 Brittany Valazquez       '90 Marrero, LA               31.39   -1.1  5
     33 Brittney McDavid         '90 Ft. Pierce, FL            31.50   -0.9  4
     34 Aneice Glover            '90 Detroit, MI               31.67   -0.4  6
     35 Alyssa Storrs            '90 Midland, MI               31.95   -3.7  2
     36 Katelyn Dias             '90 Visalia, CA               32.20   -3.4  1
     37 Dari Henry               '90 New Orleans, LA           32.65   -0.4  6
     37 Shalice Mosby            '90 Des Moines, IA            32.65   -3.7  2
     39 Jewelisa Thompson        '90 Shaker Heights, OH        33.55   -0.9  4
     40 Ashlee Cook              '90 Merrillville, IN          34.05   -0.9  4
     41 Kendra Osborne           '90 Ft. Lupton, CO            36.38   -3.4  1
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Elan Hilaire             '90 Baltimore, MD             28.17   -4.4  2
      2 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          28.21   -3.3  1
      3 Kristin Crawford         '90 Prospect Park, NJ         28.59   -2.4  3
      4 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              28.40   -3.3  1
      5 Marian Tawanisia         '90 Rockdale, TX              28.71   -2.4  3
      6 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             28.89   -4.4  2
      7 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               28.76   -3.3  1
      8 Brianna Brown            '90 Clearwater, FL            28.85   -2.4  3
      9 Antonette Farmer         '90 Winston-Salem, NC         28.90   -4.4  2
     10 Lauren Brown             '90 ST Louis, MO              29.39   -2.4  3
     11 Quaniqua Jones           '90 Newport News, VA          29.70   -3.3  1
     12 Jamaica Collins          '90 Fort Worth, TX            29.90   -4.4  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 21
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 21 Bantam Girls 200 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     13 LaSwann Brown            '90 Augusta, GA               30.16   -4.4  2
     14 Alysha Cook              '90 Harrisburg, PA            30.24   -2.4  3
     15 Ivori Reed               '90 St. Petersburg, FL        30.50   -3.3  1
     16 Breeanca Fleming         '90 Spring Valley, CA         30.93   -2.4  3
     17 Lauren Rickman           '90 Oceanside, CA             30.95   -4.4  2
     18 Eshara Greenaway         '90 Westwego, LA              30.96   -2.4  3
     19 Kimberly Haberman        '90 Hayes, KS                 31.00   -3.3  1
     20 Desiree Edge             '90 Norwood, MA               31.08   -2.4  3
     21 Brittany Franklin        '90 Kansas City, MO           31.11   -2.4  3
     22 Olliesha Talton          '90 Dsm, IA                   31.62   -4.4  2
     23 Breana Curry             '90 Southfield, MI            32.04   -3.3  1
     24 Ashia White              '90 St. Petersburg, FL        32.38   -4.4  2
     25 Ashley Hendrix           '90 Jamaica, NY               32.38   -3.3  1
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Elan Hilaire             '90 Baltimore, MD             27.14 * -0.1 
        2 D'Ambour Lewis           '90 Sherman Oaks, CA          27.80   -0.1 
        3 Ashley Fleming           '90 Marietta, GA              28.17   -0.1 
        4 Destiney Pratt           '90 Houston, TX               28.37   -0.1 
        5 Marian Tawanisia         '90 Rockdale, TX              28.40   -0.1 
        6 Kristin Crawford         '90 Prospect Park, NJ         28.55   -0.1 
        7 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             28.77   -0.1 
        8 Brianna Brown            '90 Clearwater, FL            29.08   -0.1 
                                                                              
                      Event 37 Bantam Girls 400 Meter Dash                    
                                                                              
           * National: 1:00.82 Monique Henderson (San Diego, CA) 1993         
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Elan Hilaire             '90 Baltimore, MD             1:01.64    5 
        2 Kristin Crawford         '90 Prospect Park, NJ         1:03.73    5 
        3 Paige Mixson             '90 Irmo, SC                  1:04.39    5 
        4 Larisa Blakely           '90 Mableton, GA              1:05.38    5 
        5 Lindsey Blake            '90 Oren Hill, MD             1:05.41    5 
        6 Janice Wedderburn        '90 Houston, TX               1:05.45    5 
        7 Deanna Froneberger       '90 Charlotte, NC             1:05.55    4 
        8 Jantelle McNeil          '90 St. Louis, MO             1:05.68    5 
        9 Rachel Kropf             '90 St. Charles, MO           1:06.01    4 
       10 Crystal Kesler           '90 Knoxville, TN             1:06.14    4 
       11 Myniqua Cotton           '90 Bear, DE                  1:06.40    5 
       12 Breana Curry             '90 Southfield, MI            1:06.93    3 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 22
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 37 Bantam Girls 400 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       13 Quaniqua Jones           '90 Newport News, VA          1:07.14    4 
       14 Keara Davis              '90 St. Louis, MO             1:07.84    3 
       15 Lauren Rickman           '90 Oceanside, CA             1:08.17    4 
       16 Charmaine Bell           '90 Dsm, IA                   1:08.55    3 
       17 Whitney White            '90 Lansing, MI               1:08.61    3 
       18 Samantha Haynes          '90 Harlingen, TX             1:09.77    4 
       19 Champagne Watkins        '90 Oceanside, CA             1:10.14    2 
       20 Robin Loughry            '90 Pinellas Park, FL         1:10.43    2 
       21 Tennille Taylor          '90 San Diego, CA             1:10.56    1 
       22 Ashley Ferrell           '90 Spring Valley, CA         1:10.84    2 
       23 Lea Weber                '90 New Port Richie, FL       1:10.91    2 
       24 Allegra Pratt            '90 Fort Worth, TX            1:11.31    4 
       25 Elissa Gill              '90 Visalia, CA               1:11.37    2 
       26 Brittney McDavid         '90 Ft. Pierce, FL            1:11.85    1 
       27 Ivori Reed               '90 St. Petersburg, FL        1:12.03    3 
       28 Mia Holmes               '90 New Orleans, LA           1:12.36    1 
       29 Shanice McLELLAN         '90 Lima, OH                  1:12.39    3 
       30 Ashley Ramsay            '90 Jamaica, NY               1:12.79    3 
       31 Jaquel Gray              '90 St. Petersburg, FL        1:13.21    1 
       32 Desirey Morris           '90 Fresno, CA                1:13.60    5 
       33 Aneice Glover            '90 Detroit, MI               1:14.10    2 
       34 Jamia Hutto              '90 Orlando, FL               1:15.33    2 
       35 Dari Henry               '90 New Orleans, LA           1:17.67    1 
       36 Dorshay Walker           '90 Bettendorf, IA            1:21.18    1 
       37 Susan Sonnier            '90 Scott, LA                 1:27.65    1 
                                                                              
                      Event 53 Bantam Girls 800 Meter Run                     
                                                                              
              * National: 2:24.05 Shalynn Carr (La Verne, CA) 1986            
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Heather Martel           '90 Houston, TX               2:27.96    3 
        2 Larisa Blakely           '90 Mableton, GA              2:29.77    3 
        3 Jantelle McNeil          '90 St. Louis, MO             2:31.52    3 
        4 Deanna Froneberger       '90 Charlotte, NC             2:32.30    3 
        5 Paige Mixson             '90 Irmo, SC                  2:35.74    2 
        6 Whitney Meacham          '90 Upper Marlboro, MD        2:36.77    3 
        7 Elizabeth Tewolde        '90 Elgin, IL                 2:37.44    3 
        8 Katherine Mendiola       '90 Edinburg, TX              2:37.44    3 
        9 Rachel Kropf             '90 St. Charles, MO           2:38.00    3 
       10 Briana Jackucewicz       '90 Farmingdale, NJ           2:40.15    2 
       11 Brittany Richmond        '90 Balto, MD                 2:40.86    3 
       12 Whitney White            '90 Lansing, MI               2:42.46    2 
       13 Ashley Ferrell           '90 Spring Valley, CA         2:42.76    2 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 23
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 53 Bantam Girls 800 Meter Run (Continued)               
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       14 Simone Durden            '90 Archer, FL                2:44.42    2 
       15 Qamaria Amatul-Wadud     '90 Springfield, MA           2:44.46    1 
       16 Mia Holmes               '90 New Orleans, LA           2:47.55    1 
       17 Quiona Beason            '90 Paterson, NJ              2:47.64    2 
       18 Meka Patterson           '90 Missouri City, TX         2:48.12    2 
       19 Caitlin Schob            '90 Fresno, CA                2:48.84    2 
       20 Lizzetti Noriega         '90 Eagle Pass, TX            2:49.47    2 
       21 Miki Cruz                '90 Fresno, CA                2:49.63    2 
       22 Ramzee Fondren           '90 Detroit, MI               2:49.78    3 
       23 Dreanna Wallace          '90 Orlando, FL               2:50.43    1 
       24 Marshey Brown            '90 Fresno, CA                2:53.03    1 
       25 Endia Spann              '90 Denver, CO                2:54.60    1 
       26 Myniqua Cotton           '90 Bear, DE                  2:58.57    3 
       27 Jaquel Gray              '90 St. Petersburg, FL        2:59.89    2 
       28 Jamia Hutto              '90 Orlando, FL               3:00.10    2 
       29 Sierra Podschun          '90 Maitland, FL              3:00.70    1 
       30 Brittany McCan           '90 Altamonte Springs, FL     3:00.73    1 
       31 Ann Byers                '90 Fort Walton Beach, FL     3:01.82    1 
       32 Kendra Johnson           '90 Miami, FL                 3:02.56    1 
                                                                              
                     Event 67 Bantam Girls 1,500 Meter Run                    
                                                                              
          * National: 5:01.26 Heather Burroughs (Kansas City, MO) 1986        
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Heather Martel           '90 Houston, TX               5:09.67    2 
        2 Dominique Lockhart       '90 Washington, DC            5:12.86    2 
        3 Briana Jackucewicz       '90 Farmingdale, NJ           5:20.09    1 
        4 Katherine Mendiola       '90 Edinburg, TX              5:21.09    2 
        5 Deanna Froneberger       '90 Charlotte, NC             5:23.39    2 
        6 Aurora Scott             '90 Portsmouth, VA            5:23.63    2 
        7 Whitney Meacham          '90 Upper Marlboro, MD        5:31.67    2 
        8 Elizabeth Tewolde        '90 Elgin, IL                 5:34.90    2 
        9 Qamaria Amatul-Wadud     '90 Springfield, MA           5:35.17    2 
       10 Keilly Ulery             '90 Bradenton, FL             5:36.06    2 
       11 Dreanna Wallace          '90 Orlando, FL               5:37.18    2 
       12 Lashayna Robertson       '90 Ardmore, OK               5:37.18    2 
       13 Amanda Cavallo           '90 Bayville, NJ              5:37.87    2 
       14 Miki Cruz                '90 Fresno, CA                5:41.55    1 
       15 Kellyn Smith             '90 Kansas City, MO           5:44.49    1 
       16 Janna Mitsos             '90 Mokena, IL                5:46.33    1 
       17 Emily Infeld             '90 University Heights, OH    5:46.85    1 
       18 Caitlin Schob            '90 Fresno, CA                5:47.34    1 
       19 Rachel Latham            '90 Elgin, IL                 5:49.97    2 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 24
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
               Event 67 Bantam Girls 1,500 Meter Run (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       20 Endia Spann              '90 Denver, CO                5:54.48    1 
       21 Lauren Campbell          '90 Pikesville, MD            5:57.18    2 
       22 Danielle Matula          '90 Victoria, TX              6:02.66    1 
       23 Austi Barnett            '90 Kansas City, KS           6:09.18    1 
       24 Tabitha Davenport        '90 Altamonte Springs, FL     6:13.72    1 
       25 Wendy Cohen              '90 Valencia, CA              6:18.86    1 
       26 Brittany McCan           '90 Altamonte Springs, FL     6:27.31    1 
       27 Ann Byers                '90 Fort Walton Beach, FL     6:43.79    1 
       28 Sierra Podschun          '90 Maitland, FL              6:43.83    1 
        - Halsey Fowler            '90 Houston, TX                   DNF    2 
                                                                              
                    Event 195 Bantam Girls 4x100 Meter Relay                  
                                                                              
             * National: 53.96 Lighting TC (Missouri City, TX) 1996           
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                 1  TCR       Tri-City Relays             53.61 *  2          
                 2  CFTC      Charlotte Flight TC         55.86    4          
                 3  24KT      Twenty-Four Carat           56.37    3          
                 4  5WIL      Willingboro T.C.            57.05    1          
                 5  RK        Royal Knights               58.25    5          
                 6  LTC       Lightning Track Club        57.14    4          
                 7  SONI      Sonics Track Club           58.05    3          
                 8  AS        Austin Striders             58.43    5          
                 9  FREG      Fresno Golden Spikes        58.63    5          
                10  SOUT      Southern Striders           58.67    2          
                10  RED       DC Redwings Track Club      58.67    3          
                12  NTS       North Tulsa Striders        58.72    3          
                13  CFTC "B"  Charlotte Flight TC         58.78    4          
                14  5CAM      Cambria Youth Assoc         58.93    1          
                15  KRK       Kirkwood                    59.03    2          
                16  PP        Press Park                  59.20    5          
                17  LBTC      Lightning Bolt Tc, Inc.     59.23    1          
                18  HOTC      City of Homestead           59.47    1          
                19  FAST      Fast Forward Track Club     59.59    4          
                20  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac    59.85    5          
                21  RPTC      Running Panthers TC       1:00.34    3          
                22  GAST      Gainesville Striders      1:00.83    3          
                23  ASUN      Aurora Sundowners         1:00.89    2          
                24  FPTC      Flying Pigs Track Club    1:01.56    2          
                25  BRTR      Brandon Tracksters        1:01.91    5          
                26  MSLT      Miami Scott Lake          1:01.92    1          
                27  OKEX      Okaloosa Express          1:02.22    1          
                28  VIS       Visalia Pal               1:03.41    4          

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 25
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 195 Bantam Girls 4x100 Meter Relay (Continued)            
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                29  MOTO      Motor City Striders       1:04.98    4          
                30  STCS      St. Charles Striders      1:05.52    3          
                 -  DMAY      Des Moines Area Youth         DNF    4          
                 -  PALE      Palestine Track Club           DQ    1          
                 -  CIEX "B"  Central Iowa Excaliburs        DQ    2          
                 -  NOSX      New Orleans Stars Express      DQ    3          
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                
               =====  =================================== =======             
                   1  TCR       Tri-City Relays           53.73 *             
                   2  CFTC      Charlotte Flight TC       55.24               
                   3  24KT      Twenty-Four Carat         55.91               
                   4  5WIL      Willingboro T.C.          57.11               
                   5  LTC       Lightning Track Club      57.40               
                   6  SONI      Sonics Track Club         57.65               
                   7  RK        Royal Knights             58.52               
                   8  AS        Austin Striders           58.62               
                                                                              
                    Event 205 Bantam Girls 4x400 Meter Relay                  
                                                                              
           * National: 4:23.24 Fast Action TC (Los Angeles, CA) 1993          
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Thursday 08/03/00               
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                 1  RED       DC Redwings Track Club    4:31.76    1          
                 2  SOUT      Southern Striders         4:38.82    3          
                 3  TREX      Track Express             4:44.43    2          
                 4  FREG      Fresno Golden Spikes      4:45.05    4          
                 5  5WIL      Willingboro T.C.          4:37.27    1          
                 6  MMM       Mira Mesa Missiles        4:38.43    1          
                 7  VTC       Visions Track Club        4:45.33    2          
                 8  CFTC      Charlotte Flight TC       4:45.39    1          
                 9  HOTC      City of Homestead         4:47.16    3          
                10  TRAN      Transy East Track Club    4:48.31    4          
                11  LBTC      Lightning Bolt Tc, Inc.   4:52.07    4          
                12  5CAM      Cambria Youth Assoc       4:52.43    2          
                13  BLU       St Louis Blues            4:56.24    4          
                14  RK        Royal Knights             4:56.68    2          
                15  BCR       Blues City Runners        4:57.36    2          
                16  ELGN      Elgin Sharks Track Club   5:00.35    3          
                17  MCPA      Motor City Pal            5:00.70    2          
                18  NOVA      Nova Track Club           5:00.74    2          
                19  SONI      Sonics Track Club         5:02.49    4          

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 26
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 205 Bantam Girls 4x400 Meter Relay (Continued)            
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Thursday 08/03/00               
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                20  RPTC      Running Panthers TC       5:04.01    3          
                21  GID  "B"  Gideonites Track Club     5:04.07    1          
                22  KRK       Kirkwood                  5:04.80    3          
                23  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac  5:05.12    2          
                24  MSLT      Miami Scott Lake          5:06.71    3          
                25  EXP       St Louis Express          5:07.81    3          
                26  NOSX      New Orleans Stars Express 5:08.61    4          
                27  CARD      Cardinals Track Club      5:08.71    3          
                28  THTC      Texas Heat Track Club     5:10.09    3          
                29  CIEX      Central Iowa Excaliburs   5:11.09    1          
                30  ASUN      Aurora Sundowners         5:12.50    1          
                31  GAST      Gainesville Striders      6:16.08    2          
                32  MSLT "B"  Miami Scott Lake          6:29.00    4          
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
              PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
              =====  =================================== =========            
                  1  RED       DC Redwings Track Club    4:26.07              
                  2  SOUT      Southern Striders         4:34.61              
                  3  TREX      Track Express             4:38.00              
                  4  CFTC      Charlotte Flight TC       4:40.87              
                  5  5WIL      Willingboro T.C.          4:41.16              
                  6  MMM       Mira Mesa Missiles        4:43.50              
                  7  VTC       Visions Track Club        4:48.85              
                  8  FREG      Fresno Golden Spikes      4:57.10              
                                                                              
                        Event 145 Bantam Girls High Jump                      
                                                                              
      * National: 4'06.00" (1.37m) D. Wimberly (GA), A. Beaudet (KS) 1997     
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
          1 Christie Leverette     '90 Marietta, GA        4'02.00"   1.27m   
          2 Rachel Kropf           '90 St. Charles, MO     4'02.00"   1.27m   
          3 Heather Himmelwright   '90 Pratt, KS           4'00.00"   1.22m   
          4 Sarah Drennan          '90 New Port Richie, FL 4'00.00"   1.22m   
          5 Ellen Wortham          '90 Maryville, TN       4'00.00"   1.22m   
          6 Jade Erwin             '90 Pea Ridge, AR       3'10.00"   1.17m   
          7 Breana Turner          '90 Marrero, LA         3'08.00"   1.12m   
          8 Jessica Ramthun        '90 Holland, TX         3'06.00"   1.07m   
          8 Brittany McCan         '90 Altamonte Springs,  3'06.00"   1.07m   
          8 Kelsey Aley            '90 New Port Richie, FL 3'06.00"   1.07m   
         11 Brianna Anglin         '90 Taylor, TX          3'06.00"   1.07m   
         12 Christine Broadaway    '90 Houston, TX         3'06.00"   1.07m   

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 27
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                  Event 145 Bantam Girls High Jump (Continued)                
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
         13 Simone Durden          '90 Archer, FL          3'06.00"   1.07m   
         14 Deonda Short           '90 Temple Hill, MD     3'06.00"   1.07m   
         15 Brianna Sullivan       '90 West Lake Village,  3'06.00"   1.07m   
         16 Tiffany Turner         '90 Shaker Heigts, OH   3'04.00"   1.02m   
         17 Kelsi Wilson           '90 N. Wales, PA        3'04.00"   1.02m   
         18 Margaret Leichner      '90 Franklin, TN        3'04.00"   1.02m   
                                                                              
                        Event 125 Bantam Girls Long Jump                      
                                                                              
           * National: 14'11.50" (4.56m) Latanya Wynn (Vass, NC) 1977         
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      1 Brianna Brown          '90 Clearwater, FL      15'00.25" *  2.2  4.58m
      2 Jamaica Collins        '90 Fort Worth, TX      14'03.50"    9.0  4.36m
      3 Sarah Mitchell         '90 Wellington, KS      14'01.00"    0.7  4.29m
      4 Ashley Fleming         '90 Marietta, GA        13'09.50"    1.8  4.20m
      5 Alyssa Storrs          '90 Midland, MI         13'05.75"    1.5  4.11m
      6 Sharontee Williams     '90 Tallahassee, FL     13'00.75"    0.0  3.98m
      7 Jantelle McNeil        '90 St. Louis, MO       13'00.25"    0.5  3.97m
      8 Lauran Kent            '90 Lima, OH            12'09.25"    0.5  3.89m
      9 Ashley Bethune         '90 Charlotte, NC       12'07.00"    2.6  3.84m
     10 Camille Jones          '90 Marietta, GA        12'05.25"   -0.2  3.79m
     11 Lea Weber              '90 New Port Richie, FL 12'04.25"    1.0  3.77m
     12 Bianca Rodriguez       '90 Elsa, TX            12'04.00"    1.6  3.76m
     12 Brittany Valazquez     '90 Marrero, LA         12'04.00"    1.5  3.76m
     14 Tishawna Santana       '90 Philadelphia, PA    12'03.50"    0.9  3.75m
     15 Ellen Wortham          '90 Maryville, TN       12'03.25"    1.0  3.74m
     16 Elizabeth Chollet      '90 Aurora, IL          12'02.25"    3.5  3.71m
     17 Nikki Stewart          '90 Houston, TX         12'00.25"    0.0  3.66m
     17 Jaclyn Lopez           '90 Mission, TX         12'00.25"    0.5  3.66m
     19 Jennifer Wachtman      '90 St. Louis, MO       11'09.50"    3.0  3.59m
     20 Anisha Cotton          '90 Battle Creek, MI    11'08.50"    1.0  3.57m
     21 Jocelyn Stinson        '90 Fresno, CA          11'08.25"   -0.1  3.56m
     21 Jordan Strack          '90 Gainesville, FL     11'08.25"    1.7  3.56m
     23 Sarah Drennan          '90 New Port Richie, FL 11'07.75"    1.1  3.55m
     24 Jade Erwin             '90 Pea Ridge, AR       11'07.00"    0.9  3.53m
     25 Delvona Johnson        '90 Oxon Hill, MD       11'06.00"    0.2  3.51m
     26 Kasey Rivers           '90 Tallahassee, FL     11'01.00"    1.2  3.38m
     27 Zakiya Bush            '90 Baltimore, MD       11'00.75"    1.5  3.37m
     27 Ashley Lumas           '90 Marrero, LA         11'00.75"    2.0  3.37m
     29 Geranda Williams       '90 Waldorf, MD         11'00.25"    1.1  3.36m
     30 Jamia Hutto            '90 Orlando, FL         10'10.25"    2.0  3.31m
     31 Margaret Powell        '90 San Diego, CA       10'10.00"    1.0  3.30m
     32 Cassandra Blaisdell    '90 Pawcatuck, CT       10'03.75"    1.7  3.14m

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 28
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                  Event 125 Bantam Girls Long Jump (Continued)                
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
     33 Jewelisa Thompson      '90 Shaker Heights, OH  10'03.50"    1.4  3.14m
     34 Mia Holmes             '90 New Orleans, LA     10'01.75"    1.4  3.09m
     35 Kendra Osborne         '90 Ft. Lupton, CO       9'10.75"    1.7  3.02m
     36 Jacque Gehlen          '90 Eagan, MN            9'09.75"    0.0  2.99m
      - Olevia Phannix         '90 Moreno Valley, CA        FOUL    NWI       
                                                                              
                     Event 171 Bantam Girls Shot Put 6 lbs                    
                                                                              
      * National: 30'07.50" (9.33m) Courtney Barnett (Kingsport, TN) 1999     
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 Angie Herron           '90 Refugio, TX         27'09.00"   8.46m   
         2 Wilamena Hopkins       '90 Archer, FL          27'01.75"   8.27m   
         3 Jenna Koch             '90 Lindsborg, KS       26'07.25"   8.11m   
         4 Christie Leverette     '90 Marietta, GA        25'05.50"   7.76m   
         5 Emily Phinisee         '90 Gary, IN            25'05.00"   7.75m   
         6 Jara Baker             '90 Tallahassee, FL     23'03.50"   7.10m   
         7 Lauren Caldwell        '90 East Spencer, NC    23'02.50"   7.07m   
         8 Kayla Mauch            '90 Portland, TX        23'02.00"   7.06m   
         9 Margret Rubio          '90 Laredo, TX          22'11.75"   7.00m   
        10 Britney Byrd           '90 Fort Belvor, VA     22'02.50"   6.77m   
        11 Halima Ramsey          '90 Riverdale, GA       21'10.00"   6.65m   
        12 Peta-Gay Laidley       '90 Pembroke Pines, FL  21'05.75"   6.55m   
        13 Kia Bizzle             '90 Philadelphia, PA    21'03.00"   6.48m   
        14 Tiffani Floyd          '90 Orlando, FL         20'08.75"   6.32m   
        15 Kayla Belton           '90 Sicklerville, NJ    20'07.75"   6.29m   
        16 Jelani Kelly           '90 St. Louis, MO       20'04.25"   6.20m   
        17 Debrittanie Thomas     '90 Montgomery, AL      19'06.00"   5.94m   
        18 Tiffany Turner         '90 Shaker Heigts, OH   19'04.75"   5.91m   
        19 Raven Scott            '90 Boutte, LA          18'07.50"   5.68m   
        20 Desirae Stevens        '90 Rochester, NY       18'05.25"   5.62m   
        21 Dasha Jackson          '90 Prospect Park, NJ   15'06.50"   4.74m   
        22 Amy Byers              '90 Fort Walton Beach,  13'03.25"   4.04m   
         - Joy Rolfe              '90 Detroit, MI              FOUL           

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 29
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                        Event 503 Bantam Girls Triathlon                      
                                                                              
            * National: 1314 Shana Johnson (Upper Marlboro, MD) 1997          
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= ======    
           1 Christie Leverette       '90 Marietta, GA              1402 *    
           2 Rachel Kropf             '90 St. Charles, MO           1398 *    
           3 Kenyatta Judge           '90 Fayetteville, GA          1168      
           4 Lauren Rickman           '90 Oceanside, CA             1074      
           5 Jade Erwin               '90 Pea Ridge, AR             1020      
           6 Destiney Pratt           '90 Houston, TX                994      
           7 Christine Broadaway      '90 Houston, TX                988      
           8 Delvona Johnson          '90 Oxon Hill, MD              987      
           9 Antonette Farmer         '90 Winston-Salem, NC          947      
          10 Desirey Morris           '90 Fresno, CA                 939      
          11 Caitlin Schob            '90 Fresno, CA                 925      
          12 Aneice Glover            '90 Detroit, MI                889      
          13 Simone Durden            '90 Archer, FL                 809      
          14 Jessica Ramthun          '90 Holland, TX                741      
          15 Jocelyn Stinson          '90 Fresno, CA                 735      
          16 Bianca Sharp             '90 Cleveland, TN              716      
          17 Tiffany Turner           '90 Shaker Heigts, OH          702      
          18 Leah Lewis               '90 Spring, TX                 698      
          19 Soncerea Crowder         '90 Wichita, KS                676      
          20 Deonda Short             '90 Temple Hill, MD            630      
          21 Brianna Sullivan         '90 West Lake Village, CA      553      
          22 Sierra Podschun          '90 Maitland, FL               550      
          23 Brittany McCan           '90 Altamonte Springs, FL      485      
          24 Christine Myers          '90 Valrico, FL                453      
          25 Latoria Shaw             '90 Quincy, FL                 358      
                                                                              
                  Event 91 Bantam Girls 1,500 Meter Race Walk                 
                                                                              
             * National: 7:59.10 Naomi Sepulveda (Rialto, CA) 1986            
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
         1 Allison Snochowski       '90 Fairlawn, NJ               8:06.57    
         2 Wendy Cohen              '90 Valencia, CA               8:21.80    
         3 Corina Ortiz             '90 McAllen, TX                8:43.29    
         4 Hannah Lucio             '90 Danville, VA               8:50.07    
         5 Ericka McCammon          '90 Severn, MD                 9:42.87    
         6 Rachel Stark             '90 Millersville, MD           9:53.70    
         7 Allyse Morel             '90 Elgin, IL                 10:04.07    
         8 Denise Rocha             '90 Weslaco, TX               10:11.29    
         9 Emily Infeld             '90 University Heights, OH    10:12.88    
        10 Desiree O'Gwin           '90 Millington, TN            10:25.15    
        11 Christine Myers          '90 Valrico, FL               10:31.69    

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 30
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
            Event 91 Bantam Girls 1,500 Meter Race Walk (Continued)           
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
        12 LaDeidre McKenzie        '90 Ft. Meade, MD             10:42.31    
        13 Kandis Stubblefield      '90 Hempstead, TX             10:46.99    
        14 Rachelle Burton          '90 Tallahassee, FL           10:47.21    
        15 Lorraine James           '90 Memphis, TN               10:48.37    
        16 Emily Phinisee           '90 Gary, IN                  10:51.97    
        17 Titiana Smith            '90 Bronx, NY                 10:58.56    
        18 Susan Sonnier            '90 Scott, LA                 11:02.06    
        19 Kodie McCollum           '90 Fall River, KS            11:10.26    
        20 Jessica Robinson         '90 Cleveland, TN             11:15.36    
        21 Cariana Saldivar         '90 Mission, TX               12:02.62    
        22 Ashley Blackwell         '90 Gary, IN                  14:27.56    
         - Halima Ramsey            '90 Riverdale, GA                   DQ    
                                                                              
                    Event 7 Sub Midget Girls 100 Meter Dash                   
                                                                              
            * National: 12.90 Natasha Hastings (Uniondale, NY) 1997           
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        13.07   -1.2  5
      2 Rhysheka Whitemore       '89 Avondale Est, GA          13.29   -2.4  3
      3 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          13.33   -1.0  4
      4 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        13.41   -2.2  1
      5 Sharay Hale              '89 Detroit, MI               13.74   -3.2  2
      6 Omarra Gilmore           '89 Jasper, TX                13.33   -1.2  5
      7 Jenae Anderson           '89 Knoxville, TN             13.44   -1.0  4
      8 Brittany Taylor          '89 Upper Malboro, MD         13.45   -2.4  3
      9 Jeree Dukes              '89 Detroit, MI               13.84   -2.2  1
     10 Michangela Curry         '89 Orlando, FL               13.88   -3.2  2
     11 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  13.53   -1.2  5
     12 Jaquelle Spencer         '89 St. Louis, MO             13.80   -1.0  4
     13 Keyria Callaway          '89 Detroit, MI               13.80   -1.0  4
     14 Clarenchell Tate         '89 Philadelphia, PA          13.88   -2.2  1
     15 Millicent Woodruff       '89 Winston-Salem, NC         14.00   -2.4  3
     16 DeAubrey Johnson         '89 St. Paul, MN              14.05   -3.2  2
     17 Ladoreal Thompson        '89 Sweeny, TX                14.02   -2.2  1
     18 Lauren Corbitt           '89 Tulsa, OK                 14.11   -1.2  5
     19 Allante Garrett          '89 Wichita, KS               14.11   -1.2  5
     20 Karlania Thomas          '89 Broussard, LA             14.25   -2.4  3
     21 Kersten Thorgaard        '89 Ames, IA                  14.33   -3.2  2
     22 Quina Fortune            '89 New Orleans, LA           14.11   -1.0  4
     23 Alexis Williams          '89 Daytona Beach, FL         14.18   -1.2  5
     24 Dionne Joseph            '89 Marrero, LA               14.20   -1.0  4
     25 Marissa Richardson       '89 Gainesville, FL           14.38   -2.2  1
     26 Tiara Anderson           '89 Gainesville, FL           14.54   -3.2  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 31
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 7 Sub Midget Girls 100 Meter Dash (Continued)             
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     27 Valerie Ferguson         '89 Dsm, IA                   14.56   -1.2  5
     28 Marquel Kidd             '89 Oceanside, CA             14.57   -2.4  3
     29 Brittany Stewart         '89 Bakersfield, CA           14.61   -3.2  2
     30 Lataysha Gillett         '89 Van Nuys, CA              14.64   -2.2  1
     31 Jovonna Gaines           '89 Jamaica, NY               14.66   -2.4  3
     32 Ronquisha Kendrick       '89 Holly Hill, FL            14.74   -2.2  1
     33 Taylor Nichols           '89 Bakersfield, CA           15.05   -3.2  2
     34 Latavia Matthews         '89 Sarasota, FL              15.15   -1.0  4
     35 Michelle Gist            '89 Brooklyn, NY              16.20   -3.2  2
     36 Jovani Bentley           '89 San Diego, CA             17.43   -3.2  2
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        13.07   -1.6  2
      2 Rhysheka Whitemore       '89 Avondale Est, GA          13.34   -1.8  3
      3 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        13.48   -2.8  1
      4 Omarra Gilmore           '89 Jasper, TX                13.33   -1.6  2
      5 Brittany Taylor          '89 Upper Malboro, MD         13.37   -1.8  3
      6 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          13.69   -2.8  1
      7 Sharay Hale              '89 Detroit, MI               13.51   -1.8  3
      8 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  13.69   -1.8  3
      9 Jaquelle Spencer         '89 St. Louis, MO             13.83   -1.6  2
     10 Keyria Callaway          '89 Detroit, MI               13.84   -1.6  2
     11 Jeree Dukes              '89 Detroit, MI               13.97   -2.8  1
     12 Michangela Curry         '89 Orlando, FL               14.00   -2.8  1
     13 Ladoreal Thompson        '89 Sweeny, TX                14.07   -1.8  3
     14 Millicent Woodruff       '89 Winston-Salem, NC         14.16   -2.8  1
     15 Lauren Corbitt           '89 Tulsa, OK                 14.19   -1.6  2
     16 Karlania Thomas          '89 Broussard, LA             14.24   -1.8  3
     17 DeAubrey Johnson         '89 St. Paul, MN              14.27   -2.8  1
     18 Marissa Richardson       '89 Gainesville, FL           14.42   -1.6  2
     19 Dionne Joseph            '89 Marrero, LA               14.49   -1.6  2
     20 Clarenchell Tate         '89 Philadelphia, PA          14.51   -1.8  3
     21 Alexis Williams          '89 Daytona Beach, FL         14.61   -1.8  3
     22 Quina Fortune            '89 New Orleans, LA           14.66   -2.8  1
     23 Valerie Ferguson         '89 Dsm, IA                   14.78   -2.8  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 32
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                    Event 7 Sub Midget Girls 100 Meter Dash                   
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        12.97   -0.8 
        2 Omarra Gilmore           '89 Jasper, TX                13.15   -0.8 
        3 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        13.16   -0.8 
        4 Brittany Taylor          '89 Upper Malboro, MD         13.25   -0.8 
        5 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          13.35   -0.8 
        6 Sharay Hale              '89 Detroit, MI               13.42   -0.8 
        7 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  13.51   -0.8 
                                                                              
                    Event 23 Sub Midget Girls 200 Meter Dash                  
                                                                              
            * National: 26.38 Natasha Hastings (Uniondale, NY) 1997           
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Rhysheka Whitemore       '89 Avondale Est, GA          26.51   -0.4  1
      2 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  26.69    0.6  5
      3 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        26.83   -0.3  4
      4 Joanna Atkins            '89 Decatur, GA               27.02    0.7  3
      5 Essynce Roberts          '89 Hampton, VA               27.63    0.1  2
      6 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        26.88    0.6  5
      7 Sharay Hale              '89 Detroit, MI               27.20   -0.3  4
      8 Michangela Curry         '89 Orlando, FL               27.29   -0.4  1
      9 Jaquelle Spencer         '89 St. Louis, MO             27.81    0.1  2
     10 Jeree Dukes              '89 Detroit, MI               27.99    0.7  3
     11 Jenae Anderson           '89 Knoxville, TN             27.13    0.6  5
     12 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          27.31   -0.4  1
     13 Quina Fortune            '89 New Orleans, LA           28.22    0.7  3
     14 Zanette Davis            '89 San Antonio, TX           28.47   -0.3  4
     15 Javan Gill               '89 Houston, TX               28.58    0.1  2
     16 Lauren Corbitt           '89 Tulsa, OK                 27.86    0.6  5
     17 DeAubrey Johnson         '89 St. Paul, MN              28.33    0.7  3
     18 Alexandra Hooker         '89 Katy, TX                  28.60   -0.3  4
     19 Brittiany Hicks          '89 Bakersfield, CA           29.00   -0.4  1
     20 Signe Mueller            '89 Iowa City', IA            29.17    0.1  2
     21 Karlania Thomas          '89 Broussard, LA             27.96    0.6  5
     22 Michelle Devaughn        '89 Baltimore, MD             28.38    0.7  3
     23 Kersten Thorgaard        '89 Ames, IA                  28.97    0.7  3
     24 Dionne Joseph            '89 Marrero, LA               29.01   -0.3  4
     25 Alexis Williams          '89 Daytona Beach, FL         29.10   -0.3  4
     26 Tiara Anderson           '89 Gainesville, FL           29.16   -0.4  1
     27 Kiara Johnson            '89 Orlando, FL               29.22    0.7  3
     28 Channon Haywood          '89 St. Louis, MO             29.28    0.7  3
     29 Valerie Ferguson         '89 Dsm, IA                   29.35   -0.4  1
     30 Symone O'Connor          '89 Somerset, NJ              29.43    0.1  2
     31 Marquel Kidd             '89 Oceanside, CA             29.55    0.6  5

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 33
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 23 Sub Midget Girls 200 Meter Dash (Continued)            
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     31 Itira Perdue             '89 West Palm Beach, FL       29.55    0.7  3
     33 Marissa Richardson       '89 Gainesville, FL           29.63   -0.4  1
     34 Lataysha Gillett         '89 Van Nuys, CA              29.93   -0.4  1
     35 Brittany Stewart         '89 Bakersfield, CA           30.14   -0.3  4
     36 Amber Pina               '89 Tampa, FL                 30.34   -0.3  4
     37 Alicia Statum            '89 New Orleans, LA           30.97    0.1  2
     38 Tierra Chavis            '89 Brooklyn, NY              31.92    0.6  5
     39 Michelle Gist            '89 Brooklyn, NY              32.23    0.1  2
     40 Elizabeth Rodriguez      '89 Vista, CA                 34.19   -0.4  1
      - Teinesha Mitchell        '89 Virginia Beach, VA          DNF    NWI  2
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Joanna Atkins            '89 Decatur, GA               26.67   -2.6  3
      2 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  27.50   -2.8  1
      3 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        27.59   -3.3  2
      4 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        26.92   -2.6  3
      5 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          27.79   -3.3  2
      6 Essynce Roberts          '89 Hampton, VA               27.94   -2.8  1
      7 Michangela Curry         '89 Orlando, FL               27.98   -2.8  1
      8 Sharay Hale              '89 Detroit, MI               28.15   -3.3  2
      9 Javan Gill               '89 Houston, TX               28.53   -2.6  3
     10 Michelle Devaughn        '89 Baltimore, MD             28.62   -2.6  3
     11 Lauren Corbitt           '89 Tulsa, OK                 28.70   -2.6  3
     12 Jeree Dukes              '89 Detroit, MI               28.77   -2.6  3
     13 Zanette Davis            '89 San Antonio, TX           28.79   -2.8  1
     14 Tiara Anderson           '89 Gainesville, FL           29.20   -2.8  1
     15 Jaquelle Spencer         '89 St. Louis, MO             29.26   -2.6  3
     16 DeAubrey Johnson         '89 St. Paul, MN              29.26   -2.8  1
     17 Signe Mueller            '89 Iowa City', IA            29.27   -2.8  1
     18 Kersten Thorgaard        '89 Ames, IA                  29.30   -2.8  1
     19 Quina Fortune            '89 New Orleans, LA           29.68   -3.3  2
     20 Dionne Joseph            '89 Marrero, LA               29.80   -3.3  2
     21 Brittiany Hicks          '89 Bakersfield, CA           29.86   -3.3  2
     22 Kiara Johnson            '89 Orlando, FL               30.04   -2.6  3
     23 Alexis Williams          '89 Daytona Beach, FL         30.36   -3.3  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 34
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                    Event 23 Sub Midget Girls 200 Meter Dash                  
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Joanna Atkins            '89 Decatur, GA               26.56   -2.0 
        2 Javonda Newbold          '89 Powder Springs, GA        26.81   -2.0 
        3 Kiara Allen              '89 Virginia Beach, VA        27.13   -2.0 
        4 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  27.72   -2.0 
        5 Michangela Curry         '89 Orlando, FL               27.91   -2.0 
        6 Daniella Griffin         '89 Jacksonville, FL          27.92   -2.0 
        7 Essynce Roberts          '89 Hampton, VA               28.00   -2.0 
                                                                              
                    Event 39 Sub Midget Girls 400 Meter Dash                  
                                                                              
            * National: 59.59 Natasha Hastings (Uniondale, NY) 1997           
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Joanna Atkins            '89 Decatur, GA                 59.54 *  5 
        2 Kyanna Thomas            '89 Fresno, CA                  59.56 *  5 
        3 Quantikia Stepney        '89 Baltimore, MD             1:01.39    5 
        4 Shavae Mills             '89 Lima, OH                  1:02.86    2 
        5 Dayna Hill               '89 Fresno, CA                1:03.23    3 
        6 Essynce Roberts          '89 Hampton, VA               1:03.36    5 
        7 Vanderlyn Watts          '89 Marietta, GA              1:03.41    4 
        8 Naja Hilton              '89 Paterson, NJ              1:03.85    4 
        9 Alexandra Hooker         '89 Katy, TX                  1:03.97    4 
       10 Melissa Brown            '89 New Orleans, LA           1:04.48    3 
       11 Shalyn McMichael         '89 Columbia, SC              1:04.97    3 
       12 Patrecia Daniley         '89 Orlando, FL               1:05.25    5 
       13 Quina Fortune            '89 New Orleans, LA           1:05.33    2 
       14 Virgila Phillips         '89 Oviedo, FL                1:05.47    3 
       15 Ayana Adams              '89                           1:05.48    5 
       16 Kabreka White            '89 Winter Garden, FL         1:05.49    5 
       17 April Williams           '89 Dallas, TX                1:05.66    4 
       18 Myrketa Gibson           '89 New Orleans, LA           1:06.12    1 
       19 Yvonna Hines             '89 Greensboro, NC            1:06.63    4 
       20 Trendalynn Austin        '89 Spring, TX                1:06.69    1 
       21 Trecia Owens             '89 Chula Vista, CA           1:07.00    2 
       22 Javan Gill               '89 Houston, TX               1:07.10    3 
       23 Shaniqua Williams        '89 Silver Springs, MD        1:07.66    4 
       24 Tierra Chavis            '89 Brooklyn, NY              1:07.67    2 
       25 Laurie Bell              '89 ST Louis, MO              1:07.82    5 
       26 Brittiany Hicks          '89 Bakersfield, CA           1:07.99    2 
       27 Symone O'Connor          '89 Somerset, NJ              1:08.21    3 
       28 Chernelle Bruce          '89 Wichita, KS               1:08.64    3 
       29 Jenae Todd               '89 Gainesville, FL           1:09.15    2 
       30 Jasmine Brown            '89 Bronx, NY                 1:09.86    3 
       31 Faith Lucas              '89 Detroit, MI               1:10.00    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 35
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 39 Sub Midget Girls 400 Meter Dash (Continued)            
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       32 Itira Perdue             '89 West Palm Beach, FL       1:14.02    1 
       33 Chiara Robinson          '89 Miami, FL                 1:16.77    1 
       34 Asia Graham              '89 San Diego, CA             1:19.20    1 
       35 Dylisa Veal              '89 New Orleans, LA           1:26.35    1 
                                                                              
                    Event 55 Sub Midget Girls 800 Meter Run                   
                                                                              
           * National: 2:26.80 Christianni Walton (Ardmore, PA) 1997          
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Quantikia Stepney        '89 Baltimore, MD             2:19.27 *  4 
        2 Laurie Bell              '89 ST Louis, MO              2:28.53    4 
        3 Naja Hilton              '89 Paterson, NJ              2:28.89    3 
        4 Brooke Russell           '89 Santa Clarita, CA         2:32.92    4 
        5 Layne Moore              '89 Emporia, KS               2:33.46    3 
        6 Alexandra Hooker         '89 Katy, TX                  2:34.70    4 
        7 Tiffany Hannah           '89 Fresno, CA                2:35.21    4 
        8 Patrecia Daniley         '89 Orlando, FL               2:36.61    3 
        9 Kelly McEldrew           '89 Gwynedd, PA               2:36.78    4 
       10 Virgila Phillips         '89 Oviedo, FL                2:37.41    3 
       11 Alexis Milan             '89 Corpus Christi, TX        2:37.71    3 
       12 Aiyda Ghahramani         '89 Rolla, MO                 2:38.15    2 
       13 Georgia Davis            '89 Fresno, CA                2:39.21    3 
       14 Christy Severance        '89 Simi Valley, CA           2:39.55    4 
       15 Eisha Jackson            '89 Homestead, FL             2:39.72    3 
       16 Desirie Skeete           '89 Westbury, NY              2:40.75    2 
       17 Brittney Youngblood      '89 Hephzibah, GA             2:42.01    2 
       18 Patty Dela Santos        '89 Eagle Pass, TX            2:42.90    4 
       19 Arielle Anderson         '89 Gary, IN                  2:43.74    1 
       20 Willanda Marks           '89 Decatur, GA               2:44.32    2 
       21 Jaci Casillas-Brown      '89 Valencia, CA              2:45.24    2 
       22 Ashley Fraser            '89 Bronx, NY                 2:47.88    2 
       23 Jenae Todd               '89 Gainesville, FL           2:47.96    2 
       24 Sharde Carter            '89 Fresno, CA                2:47.97    4 
       25 Melinda Decara           '89 Port St. Lucie, FL        2:48.53    1 
       26 Shakira McCall           '89 Marietta, GA              2:49.74    2 
       27 Jamie Brooks             '89 Bessemer, AL              2:50.09    3 
       28 Chelsea Ellis            '89 Port ST Lucie, FL         2:50.97    2 
       29 Kelley Good              '89 Russellville, AR          2:52.03    2 
       30 Katie Brown              '89 Aurora, CO                2:53.36    1 
       31 Lekasha Brown            '89 Lansing, MI               2:54.92    1 
       32 Melody Ash               '89 New Orleans, LA           2:57.27    1 
       33 Gracie Weintraub         '89 Bradenton, FL             2:59.31    1 
       34 Diona Hastie-Mitchell    '89 Detroit, MI               2:59.56    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 36
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 55 Sub Midget Girls 800 Meter Run (Continued)             
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       35 Caitlin Canton           '89 St. Paul, MN              3:03.68    1 
       36 Valmorria Smith          '89 West Palm Beach, FL       3:04.67    1 
       37 Dylisa Veal              '89 New Orleans, LA           3:32.44    1 
        - Jasmine Brown            '89 Bronx, NY                     DNF    3 
                                                                              
                   Event 69 Sub Midget Girls 1,500 Meter Run                  
                                                                              
          * National: 5:00.69 Almirah Cottman (Philadelphia, PA) 1997         
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Laurie Bell              '89 ST Louis, MO              4:59.32 *  2 
        2 Layne Moore              '89 Emporia, KS               5:08.48    2 
        3 Stephanie McLean         '89 Willingboro, NJ           5:17.14    2 
        4 Tiffany Hannah           '89 Fresno, CA                5:17.86    2 
        5 Kelly McEldrew           '89 Gwynedd, PA               5:18.10    2 
        6 Patrecia Daniley         '89 Orlando, FL               5:20.05    2 
        7 Virgila Phillips         '89 Oviedo, FL                5:22.67    2 
        8 Katie Krueger            '89 East Dundee, IL           5:24.29    1 
        9 Georgia Davis            '89 Fresno, CA                5:29.42    1 
       10 Patty Dela Santos        '89 Eagle Pass, TX            5:31.15    2 
       11 Alexis Milan             '89 Corpus Christi, TX        5:31.30    2 
       12 Christy Severance        '89 Simi Valley, CA           5:32.46    2 
       13 Jaci Casillas-Brown      '89 Valencia, CA              5:32.78    2 
       14 Brittany Jackson         '89 Philadelphia, PA          5:33.87    2 
       15 Brittany Everett         '89 Columbia, MD              5:38.41    2 
       16 Alana Jones              '89 Arlington, TX             5:38.56    1 
       17 Brittney Youngblood      '89 Hephzibah, GA             5:41.25    2 
       18 Aiyda Ghahramani         '89 Rolla, MO                 5:41.97    1 
       19 Tiffany Osorio           '89 Somerset, NJ              5:42.98    1 
       20 Chiara Robinson          '89 Miami, FL                 5:45.74    1 
       21 Nikki Wickham            '89 Manhattan, KS             5:46.23    1 
       22 Reshai Reeves            '89                           5:46.48    2 
       23 Shereta Butler           '89 Memphis, TN               5:52.76    2 
       24 Tanisha Waiters          '89 Bronx, NY                 5:53.81    2 
       25 Stella Santos            '89 Union, NJ                 5:56.09    1 
       26 Claire Donahue           '89 Lenoir City, TN           5:58.33    2 
       27 Jessica Santana          '89 Elgin, IL                 5:58.60    1 
       28 Kelsie Gassen            '89 Luling, LA                6:05.22    1 
       29 Katie Brown              '89 Aurora, CO                6:06.26    2 
       30 Dianna Galloso           '89 Edinburg, TX              6:06.38    1 
       31 Gracie Weintraub         '89 Bradenton, FL             6:08.35    1 
       32 Melinda Decara           '89 Port St. Lucie, FL        6:08.46    1 
       33 Brooke Russell           '89 Santa Clarita, CA         6:16.81    2 
       34 Ashley Lucas             '89 Elgin, IL                 6:18.33    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 37
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
             Event 69 Sub Midget Girls 1,500 Meter Run (Continued)            
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       35 Caitlin Canton           '89 St. Paul, MN              6:19.25    1 
       36 Stephanie Martinez       '89 Brighton, CO              6:35.05    1 
       37 Nicole Rutledge          '89 Effingham, IL             6:41.23    1 
       38 Stevie Uribe             '89 Gainesville, FL           6:52.57    1 
                                                                              
                   Event 79 Sub Midget Girls 3,000 Meter Run                  
                                                                              
           * National: 10:44.89 Brittnee Bynoe (Willingboro, NJ) 1999         
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
         1 Brooke Russell           '89 Santa Clarita, CA         10:57.81    
         2 Alexis Milan             '89 Corpus Christi, TX        11:24.42    
         3 Katie Krueger            '89 East Dundee, IL           11:41.65    
         4 Tanisha Waiters          '89 Bronx, NY                 11:52.61    
         5 Brittany Jackson         '89 Philadelphia, PA          12:02.75    
         6 Jaci Casillas-Brown      '89 Valencia, CA              12:08.58    
         7 Meghan Mitchell          '89 Marlton, NJ               12:18.00    
         8 Nikki Wickham            '89 Manhattan, KS             12:19.08    
         9 Chiara Robinson          '89 Miami, FL                 12:24.29    
        10 Jessica Santana          '89 Elgin, IL                 12:34.84    
        11 Chelsea Clark            '89 Lower Gwynedd, PA         12:35.96    
        12 Stella Santos            '89 Union, NJ                 12:47.42    
        13 Megan Oftedal            '89 Palm Beach Gardens, FL    12:58.25    
        14 Ashley Lucas             '89 Elgin, IL                 13:17.63    
        15 Sara Orendorff           '89 McDonough, GA             13:22.90    
        16 Kelsie Gassen            '89 Luling, LA                13:33.92    
        17 Ashley Thigpen           '89 Silsbee, TX               13:39.01    
        18 Julie Viragh             '89 MC Lean, VA               13:44.60    
        19 Stevie Uribe             '89 Gainesville, FL           13:48.84    
        20 Stephanie Martinez       '89 Brighton, CO              13:53.07    
        21 Kelsey Dunn              '89 Daytona Beach, FL         13:58.52    
        22 Lauren Trapani           '89 Houston, TX               14:17.35    
        23 Alex Backes              '89 Houston, TX               14:35.66    
                                                                              
              Event 105 Sub Midget Girls 80 Meter Low Hurdles 30"             
                                                                              
             * National: 13.34 Iman Johnson (South Orange, NJ) 1999           
                                                                              
                  Preliminaries - Results  - Wednesday 08/02/00               
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 April Williams           '89 Dallas, TX                13.33 * -1.2  2
      2 Taryn Wentz              '89 Charlotte, NC             14.33   -2.1  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 38
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
        Event 105 Sub Midget Girls 80 Meter Low Hurdles 30" (Continued)       
                                                                              
                  Preliminaries - Results  - Wednesday 08/02/00               
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      3 Moneisha Green           '89 Savannah, GA              14.35   -0.1  3
      4 Chia Hudson              '89 Jamaica, NY               14.44   -0.1  3
      5 Kanesha Hicks            '89 Pine Bluff, AR            14.61   -2.1  1
      6 Tashana Johnson          '89 Baltimore, MD             14.64   -2.1  1
      7 Alexis Buchanan          '89 Dsm, IA                   14.66   -0.1  3
      8 Jade Randle              '89 Seguin, TX                14.77   -0.1  3
      9 Laurel Murphy            '89 Dsm, IA                   15.05   -1.2  2
     10 Kabreka White            '89 Winter Garden, FL         15.21   -1.2  2
     11 Nicole Robinson          '89 Columbia, MD              15.50   -1.2  2
     12 Brittany Borman          '89 Desoto, MO                15.95   -0.1  3
     13 Nicole Wallace           '89 Charlotte, NC             16.19   -0.1  3
     14 Marquel Kidd             '89 Oceanside, CA             16.21   -2.1  1
     15 Danielle Williams        '89 Killeen, TX               16.33   -1.2  2
     16 Tonika Johnson           '89 Cleveland Heights, OH     16.49   -2.1  1
     17 Egypt Dukes              '89 Detroit, MI               16.90   -0.1  3
     18 Keiristin Harrison       '89 Woodstock, MD             17.13   -2.1  1
     19 Anoinette Pryor          '89 Jamaica, NY               17.41   -2.1  1
     20 Jordyn Becker            '89 Great Bend, KS            17.42   -2.1  1
     21 Rachel Travis            '89 St. Peters, MO            17.49   -1.2  2
     22 Kirstin Miller           '89 Stafford, TX              18.26   -1.2  2
     23 Belinda Adams            '89 Canoga Park, CA           18.28   -2.1  1
     24 Morgan Shellenberger     '89 New Port Richie, FL       18.32   -0.1  3
     25 Shawn Montgomery         '89 New Orleans, LA           18.61   -1.2  2
     26 Melody Ash               '89 New Orleans, LA           18.93   -1.2  2
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 April Williams           '89 Dallas, TX                13.13 * -0.9 
        2 Moneisha Green           '89 Savannah, GA              14.35   -0.9 
        3 Kanesha Hicks            '89 Pine Bluff, AR            14.36   -0.9 
        4 Jade Randle              '89 Seguin, TX                14.37   -0.9 
        5 Tashana Johnson          '89 Baltimore, MD             14.37   -0.9 
        6 Chia Hudson              '89 Jamaica, NY               14.38   -0.9 
        7 Alexis Buchanan          '89 Dsm, IA                   14.46   -0.9 
        8 Taryn Wentz              '89 Charlotte, NC             14.58   -0.9 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 39
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                      Event 147 Sub Midget Girls High Jump                    
                                                                              
        * National: 4'08.00" (1.42m) Philipa Davies (Brentwood, TN) 1998      
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
          1 Montana West           '89 Palmdale, CA        4'06.00"   1.37m   
          2 Jade Randle            '89 Seguin, TX          4'06.00"   1.37m   
          3 Corinne Pisciotta      '89 Marlton, NJ         4'06.00"   1.37m   
          4 Brittiany Hicks        '89 Bakersfield, CA     4'04.00"   1.32m   
          5 Trecia Owens           '89 Chula Vista, CA     4'04.00"   1.32m   
          6 Lauren Richardson      '89 Dunnellon, FL       4'04.00"   1.32m   
          7 Candace Griffin        '89 Frederick, MD       4'02.00"   1.27m   
          8 Mindy Monconduit       '89 New Orleans, LA     4'02.00"   1.27m   
          8 Tonika Johnson         '89 Cleveland Heights,  4'02.00"   1.27m   
         10 Brittany Borman        '89 Desoto, MO          4'02.00"   1.27m   
         11 Ashton Bishop          '89 Gate City, VA       4'02.00"   1.27m   
         11 Emily Wingrove         '89 Hayes, VA           4'02.00"   1.27m   
         13 Sharita Goldwire       '89 Savannah, GA        4'02.00"   1.27m   
         14 Heidi Martini-Stoica   '89 College Station, TX 4'02.00"   1.27m   
         15 Eleseba Tanksley       '89 Houston, TX         4'00.00"   1.22m   
         15 Denisha Haywood        '89 Baltimore, MD       4'00.00"   1.22m   
         17 Carolyn Treasure       '89 Knoxville, TN       4'00.00"   1.22m   
         18 Rachel Travis          '89 St. Peters, MO      4'00.00"   1.22m   
         19 Stephanie Fleres       '89 New Port Richey, FL 3'08.00"   1.12m   
         20 Serena Warner          '89 Laurelton, NY       3'08.00"   1.12m   
         21 Jovani Bentley         '89 San Diego, CA       3'08.00"   1.12m   
         22 Chloe Mitchell         '89 Richton Park, IL    3'04.00"   1.02m   
         23 Keia Garrett           '89 Lantana, FL         3'04.00"   1.02m   
                                                                              
                      Event 127 Sub Midget Girls Long Jump                    
                                                                              
         * National: 15'06.00" (4.72m) Erica Moore (Sullivan, IN) 1999        
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      1 Taryn Wentz            '89 Charlotte, NC       16'04.25" *  1.7  4.98m
      2 Cherish Giles          '89 Glenwood, IL        15'07.00" *  1.8  4.75m
      3 Kersten Thorgaard      '89 Ames, IA            15'06.75" *  1.8  4.74m
      4 Alexis Williams        '89 Daytona Beach, FL   15'00.00"    2.7  4.57m
      5 Clarenchell Tate       '89 Philadelphia, PA    14'11.50"    0.2  4.56m
      6 Melissa Brown          '89 New Orleans, LA     14'10.00"    2.2  4.52m
      7 Alexandria Clark       '89 Decatur, GA         14'07.75"    2.3  4.46m
      8 Omarra Gilmore         '89 Jasper, TX          14'07.50"    3.0  4.46m
      9 Shawn Montgomery       '89 New Orleans, LA     14'03.75"    2.2  4.36m
     10 Rachel Tindol          '89 Jones, AL           14'03.50"    1.4  4.36m
     11 Jaquelle Spencer       '89 St. Louis, MO       14'03.25"    2.4  4.35m
     12 Karlania Thomas        '89 Broussard, LA       14'00.50"    2.3  4.28m
     13 Mallory Green          '89 Belleville, MO      13'11.00"    0.8  4.24m

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 40
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 127 Sub Midget Girls Long Jump (Continued)              
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
     14 Taylor Nichols         '89 Bakersfield, CA     13'10.25"    1.8  4.22m
     15 Ashten Sheppard        '89 Greenville, TX      13'07.75"    1.0  4.16m
     15 Alicia Statum          '89 New Orleans, LA     13'07.75"    2.6  4.16m
     17 Alana Gray             '89 Blackjack, MO       13'06.25"    2.9  4.12m
     18 Candace Griffin        '89 Frederick, MD       13'04.25"    0.8  4.07m
     19 Bianca Blair           '89 Knoxville, TN       13'02.75"    2.1  4.03m
     20 Bianca Robinson        '89 Philadelphia, PA    13'00.25"    1.9  3.97m
     21 Montana West           '89 Palmdale, CA        12'10.50"    0.0  3.92m
     22 Tonika Johnson         '89 Cleveland Heights,  12'10.25"    1.2  3.92m
     23 Brittney Bennett       '89 San Antonio, TX     12'07.75"    0.6  3.85m
     24 Janikka Vance          '89 University Park, IL 12'07.00"    1.4  3.84m
     25 Desiree Caton          '89 Palm Bay, FL        12'04.75"    1.6  3.78m
     26 Leah Watkins           '89 Huntsville, TX      12'01.75"    1.4  3.70m
     27 Saqenda Dallas         '89 Philadelphia, PA    12'00.75"    3.1  3.68m
     28 Jovonna Gaines         '89 Jamaica, NY         12'00.25"    1.9  3.66m
     29 Chia Hudson            '89 Jamaica, NY         11'11.75"    2.2  3.65m
     29 Jessica Graham         '89 Tallahassee, FL     11'11.75"    0.2  3.65m
     31 Tenisha Dixon          '89 New Port RichEY, FL 11'05.50"    0.4  3.49m
     32 Valerie Mozena         '89 Iowa City, IA       10'11.25"    0.1  3.33m
     33 Ebonnie Baptiste       '89 Palm Bay, FL        10'07.00"    0.0  3.23m
     34 Cheryl Garner          '89 Quincy, FL          10'02.25"    0.9  3.11m
     35 Bianca Dixon           '89 Gainesville, FL      9'11.25"    0.5  3.03m
     36 Valmorria Smith        '89 West Palm Beach, FL  9'07.75"    1.6  2.94m
     37 Asia Graham            '89 San Diego, CA        9'03.75"    1.5  2.84m
     38 Serena Warner          '89 Laurelton, NY        9'00.75"    1.0  2.76m
                                                                              
                   Event 173 Sub Midget Girls Shot Put 6 lbs                  
                                                                              
        * National: 33'11.50" (10.35m) Mallory Adams (Refugio, TX) 1997       
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 CJ (Maree) Navarro     '89 Mesa, AZ            36'00.25" * 10.98m  
         2 Courtney Barnett       '89 Kingsport, TN       35'01.00" * 10.69m  
         3 Davita Miles           '89 Washington, DC      30'05.00"   9.27m   
         4 Sharel Bowens          '89 Frederick, MD       29'10.00"   9.09m   
         5 Erin Amrein            '89 Hays, KS            28'03.00"   8.61m   
         6 Savannah Ellis         '89 Wichita, KS         28'01.00"   8.56m   
         7 Egypt Dukes            '89 Detroit, MI         26'07.50"   8.12m   
         8 Michaela McGriff       '89 Winston-Salem, CN   26'06.00"   8.08m   
         9 Tiffany Casey          '89 San Diego, CA       25'06.75"   7.79m   
        10 Chevonda Brown         '89 Jacksonville, FL    25'01.50"   7.66m   
        11 Gerlencia Robinson     '89 San Antonio, TX     25'01.00"   7.65m   
        12 Janelle Nesbitt        '89 Bronx, NY           24'10.50"   7.58m   
        13 Krystal George         '89 Greensboro, NC      24'08.00"   7.52m   

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 41
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
             Event 173 Sub Midget Girls Shot Put 6 lbs (Continued)            
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
        14 Tenisha Dixon          '89 New Port RichEY, FL 24'07.25"   7.50m   
        15 Larye Walker           '89 Birmingham, AL      24'07.00"   7.49m   
        16 Jounique Thomas        '89 Des Moines, IA      24'05.50"   7.45m   
        17 Graceanna Petrash      '89 Huntsville, TX      24'02.00"   7.37m   
        18 Eleseba Tanksley       '89 Houston, TX         24'01.00"   7.34m   
        19 Monique Frye           '89 St. Paul, MN        22'04.50"   6.82m   
        20 Saidah Grant           '89 Tampa, FL           21'05.75"   6.55m   
        21 Mica Brown             '89 Danville, IL        20'08.75"   6.32m   
        22 Michelle Fite          '89 Fort Walton Beach,  20'01.00"   6.12m   
        23 Ronquisha Kendrick     '89 Holly Hill, FL      18'10.25"   5.75m   
        24 Janell Thomas          '89 Detroit, MI         18'08.00"   5.69m   
        25 Catherine Sibrey       '89 Gainesville, FL     15'10.75"   4.85m   
        26 Elizabeth Rodriguez    '89 Vista, CA           15'09.50"   4.81m   
        27 Jade Milnes            '89 Vista, CA           13'08.00"   4.17m   
                                                                              
                 Event 157 Sub Midget Girls Discus Throw 1.0 kg               
                                                                              
       * National: 88'10.00" (27.08m) Amy Bilmanis (Hughesville, MD) 1998     
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 CJ (Maree) Navarro     '89 Mesa, AZ            79'10.50"   24.35m  
         2 Courtney Barnett       '89 Kingsport, TN       76'00.00"   23.16m  
         3 Kateland Hojnacki      '89 Portage, IN         75'04.50"   22.97m  
         4 Mikaela McGriff        '89                     68'01.00"   20.75m  
         5 Savannah Ellis         '89 Wichita, KS         66'00.50"   20.13m  
         6 Jordan Blakeney        '89 Charlotte, NC       65'03.00"   19.89m  
         7 Sharel Bowens          '89 Frederick, MD       64'10.00"   19.76m  
         8 Jounique Thomas        '89 Des Moines, IA      60'08.00"   18.49m  
         9 Graceanna Petrash      '89 Huntsville, TX      59'02.00"   18.03m  
        10 Davita Miles           '89 Washington, DC      58'00.00"   17.68m  
        11 Arlyssa Gonzalez       '89 San Benito, TX      57'03.50"   17.46m  
        12 Mica Brown             '89 Danville, IL        56'00.50"   17.08m  
        13 Erin Amrein            '89 Hays, KS            55'09.00"   16.99m  
        14 Stephanie Weber        '89 Hays, KS            55'00.00"   16.76m  
        15 Rachel Graves          '89 Waco, TX            54'10.50"   16.73m  
        16 Akea Glenn             '89 Holly Springs, NC   54'07.00"   16.64m  
        17 Cairo Martin           '89 St. Petersburg, FL  54'06.00"   16.61m  
        18 Alissa Montalvo        '89 Rio Grande City, TX 49'01.50"   14.97m  
        19 Jeryliscia Bain        '89                     47'07.00"   14.50m  
        20 Dashawnda Middlebrooks '89                     47'03.50"   14.41m  
        21 Michelle Fite          '89 Fort Walton Beach,  46'09.50"   14.26m  
        22 Talonda Johnson        '89 Jacksonville, FL    46'08.00"   14.22m  
        23 Brittany Borman        '89 Desoto, MO          45'06.50"   13.88m  
        24 Shana Hill             '89 Baltimore, MD       44'06.50"   13.58m  

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 42
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
           Event 157 Sub Midget Girls Discus Throw 1.0 kg (Continued)         
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
        25 Belinda Adams          '89 Canoga Park, CA     41'05.00"   12.62m  
        26 Elizabeth Rodriguez    '89 Vista, CA           38'01.00"   11.61m  
        27 Nicole Rutledge        '89 Effingham, IL       35'02.50"   10.73m  
        28 Jade Milnes            '89 Vista, CA           33'04.50"   10.17m  
        29 Amanda Woytalewicz     '89 Brandon, FL         29'04.00"   8.94m   
        30 Whitney Davis          '89 Detroit, MI         26'06.50"   8.09m   
        31 Lakeeta Parker         '89 St. Petersburg, FL  18'00.00"   5.49m   
         - Tiffany Casey          '89 San Diego, CA            FOUL           
                                                                              
                 Event 505 Sub Midget Girls Outdoor Pentathlon                
                                                                              
               * National: 2614 Tiffany Chavis (Smyrna, GA) 1999              
                                                                              
                       Finals - Results  - Sunday 07/30/00                    
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= ======    
           1 Kyanna Thomas            '89 Fresno, CA                2504      
           2 Taryn Wentz              '89 Charlotte, NC             2457      
           3 Dayna Hill               '89 Fresno, CA                2321      
           4 Brittany Borman          '89 Desoto, MO                2061      
           5 Jade Randle              '89 Seguin, TX                2040      
           6 Egypt Dukes              '89 Detroit, MI               1969      
           7 Ashton Bishop            '89 Gate City, VA             1892      
           8 Jasmine Scott            '89 Chattanooga, TN           1874      
           9 Denisha Haywood          '89 Baltimore, MD             1750      
          10 Tashana Johnson          '89 Baltimore, MD             1747      
          11 Vanessa Rivera           '89 Vista, CA                 1734      
          12 Corinne Pisciotta        '89 Marlton, NJ               1722      
          13 Rachel Travis            '89 St. Peters, MO            1701      
          14 Lauren Kemph             '89 St. Louis, MO             1619      
          15 Tonika Johnson           '89 Cleveland Heights, OH     1542      
          16 Cortney Traylor          '89 Fredonia, KS              1531      
          17 Brittney Kasper          '89 Kingsland, TX             1501      
          18 Valmorria Smith          '89 West Palm Beach, FL       1500      
          19 Sharde Carter            '89 Fresno, CA                1441      
          20 Fredia Love              '89 Winston-Salem, NC         1237      
          21 Belinda Adams            '89 Canoga Park, CA           1206      
          21 Chiara Robinson          '89 Miami, FL                 1206      
          23 Kirstin Miller           '89 Stafford, TX              1099      
          24 Malika Fahmi             '89 Dallas, TX                1038      
          25 Markianne Swigert        '89 Imperial, MO               882      
          26 Cassandra Thalman        '89 Denville, NJ               727      

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 43
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 93 Sub Midget Girls 1,500 Meter Race Walk               
                                                                              
            * National: 8:30.74 Kristena Herrera (Houston, TX) 1998           
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
         1 Chelsea Clark            '89 Lower Gwynedd, PA          8:30.07 *  
         2 Cassandra Rodriguez      '89 Rio Grande, TX             8:46.38    
         3 Amanda Barras            '89 Rio Grande, TX             8:46.71    
         4 Reshai Reeves            '89                            8:52.92    
         5 Rachel Travis            '89 St. Peters, MO             8:54.69    
         6 Ruby Perez               '89 Weslaco, TX                9:02.18    
         7 Adriana Pena             '89 Weslaco, TX                9:06.32    
         8 Amanda Huff              '89 Morganfield, KY            9:15.43    
         9 Franci Conwell           '89 Great Bend, KS             9:30.67    
        10 Anna Moylan              '89 St. Charles, MO           10:03.13    
        11 Amber Clontz             '89 Pratt, KS                 10:07.05    
        12 Devin Philson            '89 Spartanburg, SC           10:14.42    
        13 Laurisa Cotton           '89 Ft. Meade, MD             10:28.11    
        14 Laurice Spratley         '89 Jamaica, NY               10:41.76    
        15 Raven Bledsoe            '89 Memphis, TN               10:59.13    
        16 Cairo Martin             '89 St. Petersburg, FL        11:06.21    
        17 Lakeeta Parker           '89 St. Petersburg, FL        11:28.66    
        18 Antonia Williams         '89 Baltimore, MD             11:29.71    
        19 Keia Garrett             '89 Lantana, FL               11:37.43    
        20 Jennifer Odom            '89 Hampton, VA               11:56.25    
        21 Tiffany Casey            '89 San Diego, CA             13:10.04    
         - Angela Marquard          '89 Hampton, IA                    DNF    
         - Evita Sanders            '89 Tampa, FL                       DQ    
                                                                              
                      Event 9 Midget Girls 100 Meter Dash                     
                                                                              
              * National: 12.02 Alisha Williams (Dallas, TX) 1996             
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         12.77   -2.0  1
      2 Elizabeth Adeoti         '88 Houston, TX               12.94   -4.1  2
      3 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          13.20   -3.5  3
      4 Shakarie Dauley          '88 Miami, FL                 13.39   -2.9  6
      5 Tawana Wilson            '88 Yorktown, VA              13.46   -2.0  5
      6 Jessica Cooper           '88 Bakersfield, CA           13.65   -2.1  4
      7 Omega Crook              '88 Decatur, GA               13.65   -2.1  4
      8 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           13.45   -3.5  3
      9 Renah Howell             '88 Newhall, CA               13.48   -2.0  5
     10 Floree Myers             '88 Bronx, NY                 13.48   -2.0  1
     11 DeAna Carson             '88 Moreno Valley, CA         13.48   -2.0  1
     12 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             13.51   -4.1  2
     13 Alexis Beecham           '88 St.Paul, MN               13.60   -2.9  6

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 44
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 9 Midget Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     14 Whitney Slade            '88 West Babylon, NY          13.49   -3.5  3
     15 Aleta Horne              '88 Mpls, MN                  13.52   -2.0  5
     16 Shamira Zellars          '88 Philadelphia, PA          13.68   -4.1  2
     17 Katherine Hayes          '88 Denver, CO                13.87   -2.1  4
     18 Terri Thomas             '88 Detroit, MI               14.09   -2.9  6
     19 Kelli George             '88 Greensboro, NC            13.67   -3.5  3
     20 Deena Hoke               '88 St. Louis, MO             13.73   -2.0  1
     21 Mecca Lee                '88 Kansas City, MO           13.74   -2.0  5
     22 Tanara Henson            '88 Greenville, TX            13.76   -4.1  2
     23 Lynette Fitts            '88 Fairburn, GA              13.95   -2.1  4
     24 Shayre Mosby             '88 Dsm, IA                   14.28   -2.9  6
     25 Cinnamon Johnson         '88 Tallahassee, FL           13.71   -3.5  3
     26 Ebony Smith              '88 Jamaica, NY               13.76   -2.0  1
     27 Sade Harris              '88 Baltimore, MD             13.79   -4.1  2
     28 Marissa Whitter          '88 Gainesville, FL           13.93   -3.5  3
     29 Carnita Whimper          '88 Pine Bluff, AR            13.99   -3.5  3
     30 Chanell Wright           '88 Detroit, MI               14.01   -2.1  4
     31 Sarita McBride           '88 Seffner, FL               14.02   -2.1  4
     32 Leslie McClelland        '88 St. Louis, MO             14.06   -4.1  2
     33 Asia Davy                '88 Sicklerville, NJ          14.08   -2.0  1
     34 Tracey Rivers            '88 Tallahassee, FL           14.09   -2.1  4
     35 Jennifer Woodley         '88 Bloomington, MN           14.17   -2.0  5
     36 Brittany Culver          '88 Fanwood, NJ               14.19   -2.1  4
     37 Lesly Hale               '88 Detroit, MI               14.27   -2.1  4
     38 Tedra Jones              '88 Tallahassee, FL           14.45   -2.9  6
     39 Tasha Mizel              '88 Richmond, CA              14.46   -4.1  2
     40 Teresa Tyler             '88 Detroit, MI               14.51   -3.5  3
     41 Raylon Robinson          '88 New Orleans, LA           14.95   -2.0  1
     42 Janell Davis             '88 New Orleans, LA           15.09   -3.5  3
     43 La'Joia Dammons          '88 New Orleans, LA           15.10   -2.0  1
     44 Ashley Wiese             '88 Washburn, ND              15.11   -2.0  5
     45 Sasha Eddings            '88 Fresno, CA                15.19   -4.1  2
     46 Nakita Kimble            '88 Charleston, MS            15.43   -4.1  2
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Elizabeth Adeoti         '88 Houston, TX               12.67   -1.6  1
      2 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         12.90   -1.4  3
      3 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          13.09   -2.3  2
      4 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           13.22   -1.6  1
      5 Shakarie Dauley          '88 Miami, FL                 13.25   -2.3  2
      6 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             13.41   -1.4  3
      7 Whitney Slade            '88 West Babylon, NY          13.35   -1.6  1
      8 Kelli George             '88 Greensboro, NC            13.45   -1.4  3
      9 Floree Myers             '88 Bronx, NY                 13.45   -2.3  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 45
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 9 Midget Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     10 Shamira Zellars          '88 Philadelphia, PA          13.46   -2.3  2
     11 Tawana Wilson            '88 Yorktown, VA              13.46   -1.6  1
     12 Cinnamon Johnson         '88 Tallahassee, FL           13.47   -1.4  3
     13 Renah Howell             '88 Newhall, CA               13.50   -2.3  2
     14 Omega Crook              '88 Decatur, GA               13.52   -1.4  3
     15 Lynette Fitts            '88 Fairburn, GA              13.56   -1.6  1
     16 Tanara Henson            '88 Greenville, TX            13.59   -2.3  2
     17 Aleta Horne              '88 Mpls, MN                  13.62   -2.3  2
     18 Alexis Beecham           '88 St.Paul, MN               13.63   -1.4  3
     19 Ebony Smith              '88 Jamaica, NY               13.68   -1.6  1
     20 Deena Hoke               '88 St. Louis, MO             13.75   -1.6  1
     21 Mecca Lee                '88 Kansas City, MO           13.91   -2.3  2
     22 Terri Thomas             '88 Detroit, MI               13.92   -1.4  3
     23 Katherine Hayes          '88 Denver, CO                13.98   -1.6  1
     24 Sade Harris              '88 Baltimore, MD             14.01   -2.3  2
     25 DeAna Carson             '88 Moreno Valley, CA         14.03   -1.6  1
     26 Shayre Mosby             '88 Dsm, IA                   14.40   -1.4  3
      - Jessica Cooper           '88 Bakersfield, CA             DNF    NWI  3
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         12.39    1.3 
        2 Elizabeth Adeoti         '88 Houston, TX               12.62    1.3 
        3 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          12.68    1.3 
        4 Shakarie Dauley          '88 Miami, FL                 12.92    1.3 
        5 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           12.95    1.3 
        6 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             13.06    1.3 
        7 Kelli George             '88 Greensboro, NC            13.08    1.3 
        8 Whitney Slade            '88 West Babylon, NY          13.10    1.3 
                                                                              
                      Event 25 Midget Girls 200 Meter Dash                    
                                                                              
              * National: 25.26 Alisha Williams (Dallas, TX) 1996             
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         25.65    1.4  6
      2 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          26.05   -0.4  5
      3 Tenisha Cortes           '88 Philadelphia, PA          26.54   -0.6  1
      4 Ciara Willis             '88 Stone Mountain, GA        26.57   -0.3  2
      5 Charlena Tillett         '88 Baltimore, MD             26.80   -0.2  3
      6 Katherine Hayes          '88 Denver, CO                27.16   -0.8  4
      7 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           26.24    1.4  6

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 46
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 25 Midget Girls 200 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      8 Janay Hardwick           '88 Miami, FL                 26.60   -0.6  1
      9 Avaniece King            '88 Daytona Beach, FL         26.73   -0.3  2
     10 Kelli George             '88 Greensboro, NC            26.83   -0.4  5
     11 Jessica Cooper           '88 Bakersfield, CA           27.14   -0.2  3
     12 Ciara Smith              '88 Austin, TX                27.33   -0.8  4
     13 Lejoy Walker             '88 Stone Mountain, GA        26.62    1.4  6
     14 Ashley Williams          '88 Williamsburg, VA          27.00   -0.3  2
     15 Alexis Beecham           '88 St.Paul, MN               27.30   -0.2  3
     16 Takesha Ferguson         '88 Martinez, CA              27.50   -0.4  5
     17 Jalecia Green            '88 Jacksonville, FL          27.76   -0.8  4
     18 Constance King           '88 Bakersfield, CA           27.89   -0.6  1
     19 Tanara Henson            '88 Greenville, TX            27.12    1.4  6
     20 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             27.34   -0.3  2
     21 Brandi Robinson          '88 Freeport, NY              27.55   -0.4  5
     22 Devin Tyler              '88 St. Louis, MO             27.89   -0.8  4
     23 Amber Norman             '88 Tallahassee, FL           28.06   -0.6  1
     24 Ebony Smith              '88 Jamaica, NY               28.25   -0.2  3
     25 Whitney Slade            '88 West Babylon, NY          27.30    1.4  6
     26 Deena Hoke               '88 St. Louis, MO             27.57   -0.4  5
     27 Chanell Wright           '88 Detroit, MI               27.68    1.4  6
     28 Ashley Bell              '88 Wichita, KS               27.71    1.4  6
     29 Cambrea Roberson         '88 Okc, OK                   27.87   -0.3  2
     30 Aleta Horne              '88 Mpls, MN                  28.12   -0.3  2
     31 Clare Zutz               '88 Mpls, MN                  28.21   -0.6  1
     32 Terri Thomas             '88 Detroit, MI               28.30   -0.2  3
     33 Marissa Whitter          '88 Gainesville, FL           28.31   -0.2  3
     34 Ashley Springfield       '88 Mpls, MN                  28.38   -0.2  3
     35 Denise Baker             '88 Katy, TX                  28.52   -0.8  4
     36 Sarita McBride           '88 Seffner, FL               28.62   -0.8  4
     37 DeAna Carson             '88 Moreno Valley, CA         28.75   -0.4  5
     38 Lacey Botkin             '88 Danville, IL              28.89   -0.4  5
     39 Shameka Owens            '88 Highland Park, MI         29.41   -0.3  2
     40 Janell Davis             '88 New Orleans, LA           29.58    1.4  6
     41 La'Joia Dammons          '88 New Orleans, LA           30.28   -0.6  1
     42 Sasha Eddings            '88 Fresno, CA                31.23   -0.6  1
     43 Ranjon Robinson          '88 New Orleans, LA           31.24   -0.4  5
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         25.72   -0.1  2
      2 Janay Hardwick           '88 Miami, FL                 26.38   -1.4  3
      3 Ciara Willis             '88 Stone Mountain, GA        26.79   -2.3  1
      4 Charlena Tillett         '88 Baltimore, MD             26.50   -1.4  3
      5 Lejoy Walker             '88 Stone Mountain, GA        26.61   -0.1  2
      6 Tenisha Cortes           '88 Philadelphia, PA          27.08   -2.3  1

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 47
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 25 Midget Girls 200 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      7 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          26.61   -1.4  3
      8 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           26.69   -0.1  2
      9 Ashley Williams          '88 Williamsburg, VA          26.92   -1.4  3
     10 Avaniece King            '88 Daytona Beach, FL         27.23   -2.3  1
     11 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             27.41   -1.4  3
     12 Kelli George             '88 Greensboro, NC            27.54   -2.3  1
     13 Katherine Hayes          '88 Denver, CO                27.63   -0.1  2
     14 Ciara Smith              '88 Austin, TX                27.69   -0.1  2
     15 Alexis Beecham           '88 St.Paul, MN               27.73   -2.3  1
     16 Devin Tyler              '88 St. Louis, MO             27.78   -2.3  1
     17 Jalecia Green            '88 Jacksonville, FL          27.95   -1.4  3
     18 Brandi Robinson          '88 Freeport, NY              28.09   -2.3  1
     19 Ebony Smith              '88 Jamaica, NY               28.16   -0.1  2
     20 Takesha Ferguson         '88 Martinez, CA              28.27   -2.3  1
     21 Deena Hoke               '88 St. Louis, MO             28.32   -1.4  3
     22 Constance King           '88 Bakersfield, CA           28.34   -0.1  2
     23 Whitney Slade            '88 West Babylon, NY          28.34   -0.1  2
     24 Amber Norman             '88 Tallahassee, FL           28.45   -1.4  3
     25 Chanell Wright           '88 Detroit, MI               28.65   -2.3  1
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Elizabeth Olear          '88 Granada Hills, CA         25.57   -0.2 
        2 Ciara Willis             '88 Stone Mountain, GA        25.81   -0.2 
        3 Scottesha Miller         '88 Datona Beach, FL          26.38   -0.2 
        4 Janay Hardwick           '88 Miami, FL                 26.42   -0.2 
        5 Charlena Tillett         '88 Baltimore, MD             26.45   -0.2 
        6 Lejoy Walker             '88 Stone Mountain, GA        26.46   -0.2 
        7 Tenisha Cortes           '88 Philadelphia, PA          26.48   -0.2 
        8 LaQuinta Gardner         '88 Tallahassee, FL           27.16   -0.2 
                                                                              
                      Event 41 Midget Girls 400 Meter Dash                    
                                                                              
               * National: 56.54 Aisha Margain (Oakland, CA) 1993             
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Brandi Cross             '88 Missouri City, TX           55.11 *  5 
        2 Ciara Willis             '88 Stone Mountain, GA          58.00    5 
        3 Lejoy Walker             '88 Stone Mountain, GA          58.36    5 
        4 Ashley Williams          '88 Williamsburg, VA            58.99    5 
        5 Avaniece King            '88 Daytona Beach, FL           59.40    5 
        6 Erika Cook               '88 Willingboro, NJ             59.47    4 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 48
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 41 Midget Girls 400 Meter Dash (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        7 Whitney Hooper           '88 Houston, TX                 59.85    3 
        8 Deja Davis               '88 Biola, CA                 1:00.33    3 
        9 Shakarie Dauley          '88 Miami, FL                 1:01.99    5 
       10 Ashley Bell              '88 Wichita, KS               1:02.09    5 
       11 Erica Morris             '88 Orlando, FL               1:02.23    4 
       12 Renna Berry              '88 Normal, IL                1:02.60    3 
       13 Brandi Robinson          '88 Freeport, NY              1:02.75    2 
       13 Dominique Davis          '88 San Diego, CA             1:02.75    4 
       15 Talesa Kinnebrew         '88 Knoxville, TN             1:02.90    4 
       16 Auja Pughsley            '88 Sam Diego, CA             1:02.92    4 
       17 Cinnamon Johnson         '88 Tallahassee, FL           1:02.95    5 
       18 Jarryd Mushatt-Valrie    '88 Stafford, VA              1:02.96    4 
       19 Antoinette Arrington     '88                           1:03.06    3 
       20 Jennifer Godfrey         '88 Melbourn, FL              1:03.15    3 
       21 Constance King           '88 Bakersfield, CA           1:03.30    3 
       22 Whitney McCloskey        '88 Mpls, MN                  1:03.53    4 
       23 Nakisha Bogle            '88 Laurelton, NY             1:03.90    3 
       24 Jenniel Dowers           '88 Ozone Park, NY            1:04.26    3 
       25 Kathryn Williams         '88 Port Orange, FL           1:04.96    2 
       26 Jasmine Cotten           '88 Fayetteville, WV          1:05.54    2 
       27 Janie James              '88 El Cajon, CA              1:05.89    2 
       28 Elizabeth Harvin         '88 Southfield, MI            1:06.07    2 
       29 Tianna Grant             '88 St. Louis, MO             1:06.31    1 
       30 Rosemarie Spracklin      '88 Virginia Beach, FL        1:06.95    4 
       31 Caley Onek               '88 Lebo, KS                  1:07.50    2 
       32 Jennifer Woodley         '88 Bloomington, MN           1:07.64    1 
       33 Janell Davis             '88 New Orleans, LA           1:07.82    1 
       34 Jalecia Green            '88 Jacksonville, FL          1:08.01    3 
       35 Kathleen St. Mark        '88 Miami, FL                 1:10.53    4 
       36 Brittanie Phelps         '88 Mpls, MN                  1:12.01    1 
       37 Anaya Mathieu            '88 New Orleans, LA           1:13.58    1 
       38 Danielle Busby           '88 Southfield, MI            1:13.62    2 
       39 Amber Lewis              '88 New Orleans, LA           1:13.72    1 
       40 Christina Edwards        '88 Denville, NJ              1:14.17    1 
                                                                              
                      Event 57 Midget Girls 800 Meter Run                     
                                                                              
            * National: 2:16.83 Evelyn Dwyer (Philadelphia, PA) 1996          
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Latavia Thomas           '88 Philadelphia, PA          2:22.28    3 
        2 Taylor Scott             '88 Wildwood, MO              2:27.22    3 
        3 Keona Pardlow            '88 Washington, DC            2:29.19    3 
        4 Ibtihaj Amatul-Wadud     '88 Springfield, MA           2:29.76    3 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 49
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 57 Midget Girls 800 Meter Run (Continued)               
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        5 Jasmine Cotten           '88 Fayetteville, WV          2:30.19    1 
        6 Jennifer Godfrey         '88 Melbourn, FL              2:30.50    3 
        7 Avaniece King            '88 Daytona Beach, FL         2:31.16    3 
        8 Erica Morris             '88 Orlando, FL               2:32.40    3 
        9 Chelsea Twietmeyer       '88 Cheney, KS                2:33.73    2 
       10 Tiffany Chavis           '88 Marietta, GA              2:36.31    2 
       11 Kristin Meyers           '88 New Orleans, LA           2:36.69    1 
       12 Janie James              '88 El Cajon, CA              2:36.88    1 
       13 Felicia Soza             '88 Mathis, TX                2:38.54    2 
       14 Ebony Rodman             '88 Bronx, NY                 2:39.20    2 
       15 Kendra Littlejohn        '88 Blackjack, MO             2:40.30    2 
       16 Ahna Lewis               '88 Morgantown, WV            2:41.04    1 
       17 Andrea Schafner          '88 Arlington, TX             2:41.48    1 
       18 Dominique Ross           '88 Augusta, GA               2:42.12    2 
       19 Leslee Smith             '88 Houston, TX               2:42.23    2 
       20 Katie Nelson             '88 Normal, IL                2:44.18    2 
       21 Alyssa Prioleau          '88 Marietta, GA              2:44.27    2 
       22 Jessica Gurley           '88 Lake Charles, LA          2:45.13    1 
       23 Jenna Mellen             '88 Clearwater, KS            2:45.71    2 
       24 Jessica Robinson         '88 St. Petersburg, FL        2:45.97    3 
       25 Chantay McCullum         '88 St. Petersburg, FL        2:47.85    2 
       26 Sasha Eddings            '88 Fresno, CA                2:51.85    1 
       27 Katarina Caraway         '88 Iowa, LA                  2:58.67    1 
       28 Sashia Williams          '88 Jacksonville, FL          3:00.37    3 
       29 Danielle Jones           '88 Dorchestor, MA            3:03.06    1 
       30 Lily Wirsing-Beale       '88 San Diego, CA             3:03.96    1 
       31 Jamie Howell             '88 Orlando, FL               3:09.88    3 
                                                                              
                     Event 71 Midget Girls 1,500 Meter Run                    
                                                                              
         * National: 4:45.00 Heather Burroughs (Overland Park, KS) 1988       
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Jessica Locke            '88 Santa Clarita, CA         4:55.12    2 
        2 Nancy Nieto              '88 South Elgin, IL           4:56.10    2 
        3 Taylor Scott             '88 Wildwood, MO              5:03.33    2 
        4 Ibtihaj Amatul-Wadud     '88 Springfield, MA           5:06.38    2 
        5 Brenda Cohen             '88 Valencia, CA              5:06.38    2 
        6 Jennifer Ennis           '88 Succasunna, NJ            5:06.77    2 
        7 Courtney Granger         '88 Valencia, CA              5:07.23    2 
        8 Chelsea Twietmeyer       '88 Cheney, KS                5:17.87    2 
        9 Jeanine Walsh            '88 Philadelphia, PA          5:18.44    2 
       10 Jessica Morrow           '88 Memphis, TN               5:21.62    1 
       11 Dominique Ross           '88 Augusta, GA               5:23.35    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 50
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
               Event 71 Midget Girls 1,500 Meter Run (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Tuesday 08/01/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       12 Jennifer Redman          '88 Washington, DC            5:24.03    2 
       13 Jacqueline Hubers        '88 East Dundee, IL           5:25.92    2 
       14 Janie James              '88 El Cajon, CA              5:26.58    1 
       15 Sheneya Beason           '88 Paterson, NJ              5:29.82    2 
       16 Jessica Gurley           '88 Lake Charles, LA          5:29.90    1 
       17 Vanessa Acevado          '88 Rio Grande, TX            5:30.56    1 
       18 Courtney Johnson         '88 Katy, TX                  5:32.30    1 
       19 Ali Walsh                '88 Florissant, MO            5:32.84    1 
       20 Alexis Crosby            '88 Rex, GA                   5:40.81    1 
       21 Jasmine Cotten           '88 Fayetteville, WV          5:41.03    2 
       22 Sashia Williams          '88 Jacksonville, FL          5:45.38    1 
       23 Mary Schuette            '88 Wichita, KS               5:47.04    1 
       24 Jessica Robinson         '88 St. Petersburg, FL        6:04.41    1 
       25 Katarina Caraway         '88 Iowa, LA                  6:08.97    1 
       26 Crystal Miner            '88 Gainesville, FL           6:18.86    1 
       27 DeAngela Harris          '88 Augusta, GA               6:23.56    1 
       28 Marie Kasprzyk           '88 Port St. Lucie, FL        6:28.53    1 
       29 Luisa Devia              '88 Altamonte Springs, FL     6:58.27    1 
        - Nia Ali                  '88 Philadelphia, PA              DNF    2 
        - Brittnee Bynoe           '88 Willingboro, NJ               DNF    2 
                                                                              
                     Event 81 Midget Girls 3,000 Meter Run                    
                                                                              
        * National: 10:17.13 Heather Burroughs (Overland Park, KS) 1988       
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
   PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME       HT 
   ===== ============================ ========================= ========== == 
       1 Jessica Locke            '88 Santa Clarita, CA         10:49.98    2 
       2 Nancy Nieto              '88 South Elgin, IL           10:53.72    2 
       3 Courtney Granger         '88 Valencia, CA              11:06.77    2 
       4 Jennifer Ennis           '88 Succasunna, NJ            11:12.45    2 
       5 Jacqueline Hubers        '88 East Dundee, IL           11:17.30    2 
       6 Brenda Cohen             '88 Valencia, CA              11:24.16    2 
       7 Ibtihaj Amatul-Wadud     '88 Springfield, MA           11:26.78    2 
       8 Jennifer Redman          '88 Washington, DC            11:30.79    2 
       9 Courtney Johnson         '88 Katy, TX                  11:48.84    2 
      10 Caitlin McEldrew         '88 Gwynedd, PA               11:50.98    2 
      11 Jessica Gurley           '88 Lake Charles, LA          11:51.88    1 
      12 Ahna Lewis               '88 Morgantown, WV            11:55.30    2 
      13 Ali Walsh                '88 Florissant, MO            12:03.46    2 
      14 Jenny O'Neil             '88 Fresno, CA                12:13.52    1 
      15 Brittany Vick            '88 Yoakum, TX                12:15.28    1 
      16 Cynthia Lopez            '88 Eagle Pass, TX            12:25.13    1 
      17 Megan Pena               '88 Corpus Christi, TX        12:30.76    1 
      18 Jaclyn Pickel            '88 Cleveland, TN             12:38.30    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 51
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
               Event 81 Midget Girls 3,000 Meter Run (Continued)              
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
   PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME       HT 
   ===== ============================ ========================= ========== == 
      19 Sherrell Williams        '88 Silver Springs, MD        12:39.41    2 
      20 Mary Schuette            '88 Wichita, KS               12:43.22    1 
      21 Holly Brierley           '88 Largo, FL                 12:53.09    1 
      22 Jenna Mellen             '88 Clearwater, KS            13:03.38    1 
      23 Ashley Corby             '88 Norristown, PA            13:05.79    1 
      24 Jamie Corey              '88 Elgin, IL                 13:26.39    1 
      25 Danielle Jones           '88 Dorchestor, MA            13:37.79    1 
      26 Katarina Caraway         '88 Iowa, LA                  13:57.58    1 
      27 Cybil Foster             '88 Taylorville, IL           15:15.48    1 
                                                                              
                Event 107 Midget Girls 80 Meter Low Hurdles 30"               
                                                                              
              * National: 12.48 Ashley Williams (Dallas, TX) 1996             
                                                                              
                  Preliminaries - Results  - Wednesday 08/02/00               
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Iman Johnson             '88 South Orange, NJ          12.79   -0.1  3
      2 Janay Hardwick           '88 Miami, FL                 12.91    0.0  2
      3 Tiffany Chavis           '88 Marietta, GA              13.54   -0.1  1
      4 Kristin Woods            '88 Gaithersburg, MD          13.49    0.0  2
      5 Lanaire Lindo            '88 Jaimaca, NY               13.60    0.0  2
      6 Chelsea Jeffries         '88 Brentwood, TN             13.78   -0.1  3
      7 Catlin Phibbs            '88 Stillwater, OK            13.88   -0.1  1
      8 Denise Baker             '88 Katy, TX                  13.88   -0.1  3
      9 Shalaiyah Sommerville    '88 Baltimore, MD             14.48   -0.1  3
     10 Danielle Gilchrist       '88 Broken Arrow, OK          14.52   -0.1  3
     11 Jasmine Gresham          '88 Charlotte, NC             14.68   -0.1  1
     12 Sarah Shomaker           '88 Frederick, MD             14.94   -0.1  3
     13 Danielle Brown           '88 New Brunswick, NJ         15.49   -0.1  1
     14 Felicia Soza             '88 Mathis, TX                15.98    0.0  2
     15 Heather Bertling         '88 New Port Richie, FL       16.22   -0.1  1
     16 Diana Rainwater          '88 Peach Orchard, AR         16.34    0.0  2
     17 Melanie Errebo           '88 Sterling, KS              16.73   -0.1  3
     18 Lesly Hale               '88 Detroit, MI               16.99    0.0  2
     19 Candance Seaborn         '88 Tallahassee, FL           17.57    0.0  2
     20 Jabria Simmons-Moncree   '88 Dayton, OH                17.66   -0.1  1
     21 Kendra McCan             '88 Altamonte Springs, FL     17.81   -0.1  3
     22 Keva Ramsay              '88 Jamaica, NY               22.94   -0.1  1
      - Kiara Benson             '88 Charlotte, NC                DQ    NWI  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 52
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 107 Midget Girls 80 Meter Low Hurdles 30"               
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Janay Hardwick           '88 Miami, FL                 12.73   -1.3 
        2 Iman Johnson             '88 South Orange, NJ          12.80   -1.3 
        3 Tiffany Chavis           '88 Marietta, GA              13.22   -1.3 
        4 Denise Baker             '88 Katy, TX                  13.43   -1.3 
        5 Kristin Woods            '88 Gaithersburg, MD          13.85   -1.3 
        6 Chelsea Jeffries         '88 Brentwood, TN             13.92   -1.3 
        7 Lanaire Lindo            '88 Jaimaca, NY               14.11   -1.3 
        8 Catlin Phibbs            '88 Stillwater, OK            18.83   -1.3 
                                                                              
                    Event 197 Midget Girls 4x100 Meter Relay                  
                                                                              
                 * National: 49.00 Texas Heat (Dallas, TX) 1996               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
              PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME    HT           
              =====  =================================== ======= ==           
                  1  VUN       Valley United Track Club  50.96    3           
                  2  5CAM      Cambria Youth Assoc       51.35    2           
                  3  TMI       Track Minnesota           52.09    1           
                  4  FREG      Fresno Golden Spikes      52.14    4           
                  5  MTFE      Mark Trail Flying Eagles  52.14    1           
                  6  SONI      Sonics Track Club         52.35    3           
                  7  METR      Metro Eagles              52.51    4           
                  8  JAXP      Jacksonville Pal          52.86    4           
                  9  AS        Austin Striders           52.89    2           
                 10  KTC       Knoxville Track Club      52.97    3           
                 11  AFTC      Augusta Flyers TC         53.03    1           
                 12  CTET      Central TX Elite Track    53.09    4           
                 13  LTC       Lightning Track Club      53.12    4           
                 14  DETH      Detroit Hawks Track Club  54.83    1           
                 15  OKCS      Okc Sprinters             54.88    3           
                 16  HOTC      City of Homestead         55.01    1           
                 17  NTS       North Tulsa Striders      55.05    3           
                 18  5MOU      Mount Airy TC             55.14    2           
                 19  NGEN      Next Generation of Runner 55.75    2           
                 20  PALE      Palestine Track Club      55.99    4           
                 21  CHEN      Cheney Track Club         56.02    4           
                 22  NOVA      Nova Track Club           56.13    4           
                 23  DUNB      Dunbar Blazin' Bearcats   56.32    4           
                 24  SAND      Sandhills Track Club      56.65    3           
                 25  UTTC      Undisputed Truth TC       56.95    1           
                 26  FLAM      Illinois Flames           57.60    1           
                 27  BRTR      Brandon Tracksters        57.67    2           
                 28  NOSX      New Orleans Stars Express 57.71    3           
                 29  LHIC      Little Hawks of Iowa City 58.20    3           
                 30  GAST      Gainesville Striders      59.30    2           

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 53
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 197 Midget Girls 4x100 Meter Relay (Continued)            
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
              PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME    HT           
              =====  =================================== ======= ==           
                  -  CCCC      Capital City Christian Cr    DQ    1           
                  -  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac     DQ    3           
                  -  CETC      Charlotte Elite              DQ    2           
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
               PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                
               =====  =================================== =======             
                   1  VUN       Valley United Track Club  50.87               
                   2  5CAM      Cambria Youth Assoc       51.62               
                   3  TMI       Track Minnesota           52.20               
                   4  SONI      Sonics Track Club         52.43               
                   5  METR      Metro Eagles              52.47               
                   6  JAXP      Jacksonville Pal          53.27               
                   -  FREG      Fresno Golden Spikes         DQ               
                   -  MTFE      Mark Trail Flying Eagles     DQ               
                                                                              
                    Event 207 Midget Girls 4x400 Meter Relay                  
                                                                              
             * National: 3:57.93 United Stars (Brookhaven, PA) 1996           
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Thursday 08/03/00               
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                 1  GEST      Georgia Striders TC       4:06.15    2          
                 2  VTC       Visions Track Club        4:09.88    1          
                 3  5CAM      Cambria Youth Assoc       4:12.16    3          
                 4  FREG      Fresno Golden Spikes      4:15.11    4          
                 5  METR      Metro Eagles              4:16.09    2          
                 6  RED       DC Redwings Track Club    4:16.56    2          
                 7  KTC       Knoxville Track Club      4:17.83    3          
                 8  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac  4:18.18    1          
                 9  CTET      Central TX Elite Track    4:19.41    3          
                10  BLU       St Louis Blues            4:21.76    4          
                11  LTC       Lightning Track Club      4:22.66    1          
                12  AFTC      Augusta Flyers TC         4:23.41    3          
                13  SONI      Sonics Track Club         4:24.64    3          
                14  TMI       Track Minnesota           4:29.02    4          
                15  TRAN      Transy East Track Club    4:30.35    1          
                16  CETC      Charlotte Elite           4:33.52    2          
                17  LBTC      Lightning Bolt Tc, Inc.   4:33.61    2          
                18  EXP       St Louis Express          4:36.29    2          
                19  HOTC      City of Homestead         4:36.45    1          
                20  SAND      Sandhills Track Club      4:38.78    4          
                21  NOSX      New Orleans Stars Express 4:42.71    3          
                22  SSTC      Supersonics Track Club    4:44.78    1          

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 54
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
              Event 207 Midget Girls 4x400 Meter Relay (Continued)            
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Thursday 08/03/00               
                                                                              
             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT          
             =====  =================================== ========= ==          
                23  STEE      Gary Youth Services       4:48.97    4          
                24  BLU  "B"  St Louis Blues            4:51.47    3          
                25  CCCC      Capital City Christian Cr 4:54.38    1          
                26  NOMS      New Orleans Metro Stars   4:59.40    1          
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
              PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME                 
              =====  =================================== =========            
                  1  GEST      Georgia Striders TC       4:02.50              
                  2  5CAM      Cambria Youth Assoc       4:07.93              
                  3  VTC       Visions Track Club        4:09.58              
                  4  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac  4:11.68              
                  5  METR      Metro Eagles              4:12.40              
                  6  FREG      Fresno Golden Spikes      4:12.67              
                  7  KTC       Knoxville Track Club      4:16.64              
                  8  RED       DC Redwings Track Club    4:28.71              
                                                                              
                    Event 215 Midget Girls 4x800 Meter Relay                  
                                                                              
             * National: 9:41.03 United Stars (Brookhaven, PA) 1996           
                                                                              
                       Finals - Results  - Friday 08/04/00                    
                                                                              
            PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME       HT          
            =====  =================================== ========== ==          
                1  5WIL      Willingboro T.C.          10:08.28    2          
                2  VUN       Valley United Track Club  10:16.28    2          
                3  RED       DC Redwings Track Club    10:32.58    2          
                4  BCR       Blues City Runners        10:42.40    1          
                5  BTF       Baltimore (Ew) Track Fac  10:55.63    2          
                6  EXP       St Louis Express          11:01.28    1          
                7  ELGN      Elgin Sharks Track Club   11:01.92    2          
                8  CETC      Charlotte Elite           11:02.08    1          
                9  RGTC      Rio Grande Track Club     11:05.62    2          
               10  VTC       Visions Track Club        11:06.64    2          
               11  EPS       Eagle Pass Striders       11:10.26    1          
               12  AFTC      Augusta Flyers TC         11:17.45    2          
               13  CORP      Corpus Christi            11:21.52    1          
               14  STRD      St Louis Striders         11:29.11    1          
               15  BLU       St Louis Blues            11:43.32    1          
               16  TCR       Tri-City Relays           11:48.27    1          
               17  HOTC      City of Homestead         12:01.02    1          
               18  MANH      Manhattan Track Club      12:01.70    1          
               19  SSTC      Supersonics Track Club    12:16.05    2          

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 55
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                        Event 149 Midget Girls High Jump                      
                                                                              
           * National: 5'02.50" (1.59m) Kim Costa (Lemoore, CA) 1997          
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK               
      ===== ========================== =================== ==========         
          1 Brandi Cross           '88 Missouri City, TX   5'04.00" * 1.63m   
          2 Tiffany Chavis         '88 Marietta, GA        5'04.00" * 1.63m   
          3 Desirae Gonder         '88 Bakersfield, CA     4'10.00"   1.47m   
          4 Monica Williams        '88 Memphis, TN         4'10.00"   1.47m   
          5 Ebonee Carter          '88 McPherson, KS       4'08.00"   1.42m   
          6 Vanessa Gonzalez       '88 Laredo, TX          4'08.00"   1.42m   
          7 Teresa Conteras        '88 Laredo, TX          4'08.00"   1.42m   
          8 Kylie Needham          '88 McPherson, KS       4'06.00"   1.37m   
          9 Katie Nelson           '88 Normal, IL          4'06.00"   1.37m   
          9 Hannah Schultz         '88 Corpus Christi, TX  4'06.00"   1.37m   
         11 Brittnay Curtis        '88 Peach Orchard, AR   4'02.00"   1.27m   
         11 Katrina Simpkins       '88 Haledon, NJ         4'02.00"   1.27m   
         11 Chelsea Jeffries       '88 Brentwood, TN       4'02.00"   1.27m   
         14 Jaleesa Osborne        '88 Ordinary, VA        4'02.00"   1.27m   
         14 Katherine Hagedorn     '88 Ambler, PA          4'02.00"   1.27m   
         16 Courtney Lee           '88 Archer, FL          4'02.00"   1.27m   
         17 Crystal Miner          '88 Gainesville, FL     4'00.00"   1.22m   
         18 Tracy Jezusko          '88 Eagan, MN           4'00.00"   1.22m   
         19 Erika Schroeder        '88 Bismarck, ND        4'00.00"   1.22m   
         20 Thanithia Billings     '88 Carrollton, GA      3'10.00"   1.17m   
         21 Anastacia Smith        '88 Ft. Wayne, IN       3'10.00"   1.17m   
         22 Anaya Mathieu          '88 New Orleans, LA     3'10.00"   1.17m   
         23 Kendra McCan           '88 Altamonte Springs,  3'08.00"   1.12m   
         24 Corrine Gradine        '88 Gonzales, LA        3'06.00"   1.07m   
         25 Tierra Jackson         '88 East Chicago, IN    3'04.00"   1.02m   
                                                                              
                        Event 129 Midget Girls Long Jump                      
                                                                              
       * National: 17'03.50" (5.27m) Kathy Harrison (East Point, GA) 1977     
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
      1 Desirae Gonder         '88 Bakersfield, CA     16'03.00"    2.3  4.95m
      2 Timeshia Pierson       '88 Moreno Valley, CA   15'09.50"    2.7  4.81m
      3 Scottesha Miller       '88 Datona Beach, FL    15'08.75"    0.4  4.79m
      4 Carnita Whimper        '88 Pine Bluff, AR      15'08.75"    0.0  4.79m
      5 Lesly Hale             '88 Detroit, MI         15'05.50"    1.7  4.71m
      6 Janay Hardwick         '88 Miami, FL           15'05.50"    1.1  4.71m
      7 Chelsea Jeffries       '88 Brentwood, TN       15'04.50"    3.9  4.69m
      8 Katie Robben           '88 Garden Plain, KS    15'01.00"    1.7  4.60m
      9 Ashley Parker          '88 Ft. Meade, MD       14'11.00"    1.2  4.55m
     10 Amber Norman           '88 Tallahassee, FL     14'11.00"    1.7  4.55m
     11 Kendra Alanis          '88 Rio Grande City, TX 14'10.00"    2.5  4.52m

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 56
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                  Event 129 Midget Girls Long Jump (Continued)                
                                                                              
                       Finals - Results  - Monday 07/31/00                    
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                   
  ===== ========================== =================== ===========            
     12 Ashley Williams        '88 Williamsburg, VA    14'09.50"    1.4  4.51m
     13 Candance Seaborn       '88 Tallahassee, FL     14'09.00"    1.3  4.50m
     14 Ebonee Carter          '88 McPherson, KS       14'07.00"    2.6  4.44m
     15 Renah Howell           '88 Newhall, CA         14'06.50"    1.1  4.43m
     16 Laura Asimakis         '88 Friendswood, TX     14'06.00"    2.8  4.42m
     17 Shaniece Bethea        '88 Canoga Park, CA     14'04.00"    3.5  4.37m
     18 Erica Morris           '88 Orlando, FL         13'10.50"    1.4  4.23m
     19 Theresa Lewis          '88 Randallstown, MD    13'10.00"    3.6  4.22m
     20 Tiana Cannon           '88 Philadelphia, PA    13'07.00"    2.9  4.14m
     21 Lindsay Roach          '88 Houston, TX         13'05.50"    2.2  4.10m
     22 Marisa Warren          '88 ST Petersburg, FL   13'02.00"    3.0  4.01m
     23 Jaqundra Nealy         '88 Quincy, FL          13'02.00"    1.3  4.01m
     24 LaToya Ballard         '88 Augusta, GA         13'02.00"    3.1  4.01m
     25 Whitney Wood           '88 Salisbury, NC       13'00.00"    3.7  3.96m
     26 Shannon Boyle          '88 Eagan, MN           13'00.00"    1.8  3.96m
     27 La'Joia Dammons        '88 New Orleans, LA     12'11.00"    3.4  3.94m
     28 Keva Ramsay            '88 Jamaica, NY         12'11.00"    1.7  3.94m
     29 Teira Mask             '88 Lansing, MI         12'10.00"    1.0  3.91m
     30 Amber Lewis            '88 New Orleans, LA     12'07.75"    2.2  3.85m
     31 Lauren Thomas          '88 Quincy, FL          12'06.00"    3.1  3.81m
     32 Rebecca Fernandes      '88 Alexandria, VA      12'03.00"    2.2  3.73m
     33 Heather Bertling       '88 New Port Richie, FL 12'03.00"    1.9  3.73m
     34 Jenniel Dowers         '88 Ozone Park, NY      11'10.00"    3.3  3.61m
     35 Candace Hopgood        '88 Bloomington, IL     11'09.50"    1.4  3.59m
     36 Corrine Gradine        '88 Gonzales, LA        11'09.00"    2.4  3.58m
     37 Becky Carlson          '88 Eagan, MN           11'08.00"    1.9  3.56m
     38 Jenny O'Neil           '88 Fresno, CA          10'07.25"    2.7  3.23m
     39 Ashley Wiese           '88 Washburn, ND        10'02.50"    1.4  3.11m
      - Toi Bunkley            '88 Lansing, MI              FOUL    NWI       
      - Ashley Bell            '88 Wichita, KS              FOUL    NWI       
                                                                              
                     Event 175 Midget Girls Shot Put 6 lbs                    
                                                                              
        * National: 47'03.00" (14.40m) Tami Ketmer (Fort Yates, MD) 1982      
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 Hope Harris            '88 Cuba, KS            36'03.00"   11.05m  
         2 Mary Strickland        '88 St. Louis, MO       34'11.00"   10.64m  
         3 Iman Johnson           '88 South Orange, NJ    33'08.75"   10.28m  
         4 Lynn Smith             '88 Heyworth, IL        33'07.25"   10.24m  
         5 Kristin Woods          '88 Gaithersburg, MD    33'04.75"   10.18m  
         6 Erika Schroeder        '88 Bismarck, ND        32'09.75"   10.00m  
         7 Donnieshia Corbett     '88 ST Petersburg, FL   32'07.50"   9.94m   
         8 Alexa Revord           '88 Joliet, IL          32'06.00"   9.91m   

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 57
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
               Event 175 Midget Girls Shot Put 6 lbs (Continued)              
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         9 Thanithia Billings     '88 Carrollton, GA      32'03.00"   9.83m   
        10 Laporsha Lowry         '88 Charlotte, NC       32'02.25"   9.81m   
        11 Melanie Errebo         '88 Sterling, KS        31'03.00"   9.53m   
        12 Chartia Hill           '88 Pittsburg, PA       29'11.00"   9.12m   
        13 Samantha Daniels       '88 Mt. Holly, NJ       29'07.00"   9.02m   
        14 Kenya Simms            '88 Austin, TX          29'04.00"   8.94m   
        15 Ronni Turner           '88 Effingham, IL       28'10.25"   8.79m   
        16 Brittnay Curtis        '88 Peach Orchard, AR   28'05.00"   8.66m   
        17 Tiona Long             '88 New Brunswick, NJ   28'03.00"   8.61m   
        18 Elizabeth Jackson      '88 Philadelphia, PA    28'02.75"   8.60m   
        19 Frances Henderson      '88 San Diego, CA       28'00.25"   8.54m   
        20 Ebonie Jackson         '88 Gainesville, FL     27'07.00"   8.41m   
        21 Erica Williams         '88 Gainesville, FL     27'03.25"   8.31m   
        22 Riva Ramirez           '88 Benivedos, TX       25'10.00"   7.87m   
        23 Roxanna Ramirez        '88 Benivedos, TX       25'01.50"   7.66m   
        24 Katavia Hudson         '88 Daytona Beach, FL   24'04.75"   7.44m   
        25 Caitlin Morrison       '88 New Port Richie, FL 24'00.25"   7.32m   
        26 Tavika Sheffield       '88 Daytona Beach, FL   23'11.25"   7.30m   
        27 Bianca Harris          '88 Charlotte, NC       23'06.00"   7.16m   
        28 Amanda Tyler           '88 Lithia, FL          23'05.50"   7.15m   
        29 Sharondra Elias        '88 Quincy, FL          23'02.00"   7.06m   
        30 Tashauna Lynn          '88 St. Paul, MN        22'04.25"   6.81m   
        31 Bethany Graham         '88 San Diego, CA       21'05.25"   6.53m   
                                                                              
                   Event 159 Midget Girls Discus Throw 1.0 kg                 
                                                                              
      * National: 121'00.00" (36.88m) Amy Bilmanis (Hughesville, MD) 1999     
                                                                              
                       Finals - Results  - Friday 08/04/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
         1 Hope Harris            '88 Cuba, KS            97'04.00"   29.67m  
         2 Erika Schroeder        '88 Bismarck, ND        95'00.00"   28.96m  
         3 Courtnay Curtis        '88 Peach Orchard, AR   92'06.00"   28.19m  
         4 Alexa Revord           '88 Joliet, IL          87'09.00"   26.75m  
         5 Kyra Davis             '88 Middletown, MD      82'04.00"   25.10m  
         6 Brittnay Curtis        '88 Peach Orchard, AR   81'09.00"   24.92m  
         7 Donnieshia Corbett     '88 ST Petersburg, FL   79'08.00"   24.28m  
         8 Samantha Daniels       '88 Mt. Holly, NJ       78'06.00"   23.93m  
         9 Lynn Smith             '88 Heyworth, IL        75'00.00"   22.86m  
        10 Carley Sharp           '88 Fredonia, KS        72'03.00"   22.02m  
        11 Frances Henderson      '88 San Diego, CA       65'02.00"   19.86m  
        12 Ronni Turner           '88 Effingham, IL       64'02.00"   19.56m  
        13 Elizabeth Jackson      '88 Philadelphia, PA    63'01.00"   19.23m  
        14 Kimberly Waldron       '88 Charlotte, NC       62'01.00"   18.92m  
        15 Brandy Cox             '88 Charlotte, NC       61'04.00"   18.69m  

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 58
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
             Event 159 Midget Girls Discus Throw 1.0 kg (Continued)           
                                                                              
                       Finals - Results  - Friday 08/04/00                    
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME            YR HOMETOWN            MARK                
     ===== ========================== =================== ===========         
        16 Roxanna Ramirez        '88 Benivedos, TX       60'11.00"   18.57m  
        17 India Hall             '88 Silver Spring, MD   59'01.00"   18.01m  
        18 Bethany Graham         '88 San Diego, CA       58'09.00"   17.91m  
        19 Caitlin Morrison       '88 New Port Richie, FL 58'05.00"   17.81m  
        20 Sharondra Elias        '88 Quincy, FL          55'04.00"   16.87m  
        21 Bianca Harris          '88 Charlotte, NC       53'09.00"   16.38m  
        22 Amanda Tyler           '88 Lithia, FL          52'00.00"   15.85m  
        23 Corrine Gradine        '88 Gonzales, LA        49'01.00"   14.96m  
        24 Adama Wurie            '88 Lansing, MI         47'11.00"   14.61m  
        25 LaKeisha Underwood     '88 Jacksonville, FL    34'04.00"   10.46m  
         - Dani Berry             '88 Rock Hill, SC            FOUL           
         - Riva Ramirez           '88 Benivedos, TX            FOUL           
                                                                              
                   Event 507 Midget Girls Outdoor Pentathlon                  
                                                                              
              * National: 2887 Philipa Davies (Brentwood, TN) 1999            
                                                                              
                       Finals - Results  - Sunday 07/30/00                    
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= ======    
           1 Brandi Cross             '88 Missouri City, TX         3321 *    
           2 Tiffany Chavis           '88 Marietta, GA              2944 *    
           3 Caroline Woodward        '88 North Wales, PA           2720      
           4 Asia Davy                '88 Sicklerville, NJ          2554      
           5 Lauren Lindaman          '88 Des Moines, IA            2553      
           6 Katie Nelson             '88 Normal, IL                2502      
           7 Renna Berry              '88 Normal, IL                2483      
           8 Chelsea Jeffries         '88 Brentwood, TN             2431      
           9 Danay Spencer            '88 New York, NJ              2413      
          10 Brittnay Curtis          '88 Peach Orchard, AR         2254      
          11 Lesly Hale               '88 Detroit, MI               2230      
          12 Kyra Davis               '88 Middletown, MD            2190      
          13 Laura Asimakis           '88 Friendswood, TX           2143      
          14 Erika Schroeder          '88 Bismarck, ND              2095      
          15 Kerry Heinz              '88 Tallahasse, FL            2088      
          16 Laura Suttles            '88 Houston, TX               1949      
          17 Candance Seaborn         '88 Tallahassee, FL           1917      
          18 Diana Rainwater          '88 Peach Orchard, AR         1898      
          19 Amber Norman             '88 Tallahassee, FL           1890      
          20 Dani Berry               '88 Rock Hill, SC             1855      
          21 Haley Bone               '88 Pea Ridge, AR             1792      
          22 Kerry Ashby              '88 Tallahassee, FL           1747      
          23 Kendra McCan             '88 Altamonte Springs, FL     1696      
          24 Tatiana Kowalewaski      '88 Oak Ridge, TN             1643      
          25 Lauren Thomas            '88 Quincy, FL                1437      
          26 Brittany Hadley          '88 Tallahassee, FL           1258      

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 59
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
             Event 507 Midget Girls Outdoor Pentathlon (Continued)            
                                                                              
                       Finals - Results  - Sunday 07/30/00                    
                                                                              
       PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                   PTS      
       ===== ============================ ========================= ======    
          27 India Alexander          '88 Tallahassee, FL            924      
                                                                              
                  Event 95 Midget Girls 1,500 Meter Race Walk                 
                                                                              
             * National: 7:21.30 Anya Ruoss (Fayetteville, AR) 1990           
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 07/29/00                   
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= ==========  
         1 Lauren Almarez           '88 McAllen, TX                8:23.64    
         2 Amanda Johnson           '88 Morganfield, KY            8:47.92    
         3 Aubre Rodriguez          '88 Edinburg, TX               8:56.69    
         4 Carla Burke              '88 Tallahassee, FL            8:59.91    
         5 Tiarra Gerald            '88 Queens, NY                 9:33.14    
         6 Lakeisha Mungo           '88 Lancaster, SC              9:41.83    
         7 Christina James          '88 Houston, TX                9:47.69    
         8 Emily Sinclair           '88 Tomball, TX                9:56.17    
         9 Haley Bone               '88 Pea Ridge, AR             10:13.74    
        10 Kerry Ashby              '88 Tallahassee, FL           10:13.90    
        11 Kendra Smith             '88 Baltimore, MD             10:34.27    
        12 Brenai Bell              '88 Atlanta, GA               10:35.01    
        13 Phoenix Blunt            '88 Detroit, MI               10:38.00    
        14 Maritza Cabada           '88 Hidalgo, TX               10:44.14    
        15 Idra Phinisee            '88 Gary, IN                  11:12.66    
        16 Ashley Fritz             '88 Kansas City, MO           11:55.88    
        17 Brittany Mani            '88 Gary, IN                  12:12.32    
        18 Erica Williams           '88 Gainesville, FL           12:50.58    
         - India Alexander          '88 Tallahassee, FL                 DQ    
                                                                              
                      Event 11 Youth Girls 100 Meter Dash                     
                                                                              
              * National: 11.70 Carla Mclaughlin (Durham, NC) 1980            
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             12.46   -1.3  5
      2 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            12.54   -0.5  3
      3 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                12.61   -0.5  4
      4 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                12.64   -3.1  2
      5 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         12.82   -2.2  1
      6 Kyra Sullivan            '87 St. Louis, MO             12.51   -1.3  5
      7 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              12.62   -0.5  4
      8 Chezni Lindsey           '87 Charlotte, NC             12.65   -3.1  2
      9 Tiaerra McLaurin         '87 Jacksonville, FL          12.75   -0.5  3

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 60
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 11 Youth Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     10 Caprice Church           '86 Laurelton, NY             13.04   -2.2  1
     11 Jessica O'Hanaja         '86 Houston, TX               12.66   -1.3  5
     12 Tosin Oluwole            '86 Crestwood, KY             12.69   -0.5  4
     13 Lakeesha Burnett         '86 Ft. Wayne, IN             12.77   -3.1  2
     14 Kellyn Sims              '87 Simi Valley, CA           12.80   -0.5  3
     15 Danielle Keller          '87 New Orleans, LA           13.10   -2.2  1
     16 Porsche Troupe           '86 Norman, OK                12.76   -1.3  5
     17 Jacquelyn Dorsey         '86 Orlando, FL               12.82   -3.1  2
     18 Victoria Jones           '86 Ausitn, TX                12.84   -0.5  3
     19 Kadesha Fortune          '87 Minneapolis, MN           12.88   -0.5  4
     20 Megan McClain            '86 Lakin, KS                 13.36   -2.2  1
     21 Lauren Paul              '86 Dallas, TX                12.94   -0.5  4
     22 Laura Olear              '86 Granada Hills, CA         13.00   -0.5  3
     23 Quiana Holsey            '86 Gainesville, FL           13.04   -1.3  5
     24 Shaneka Jackson          '86 St. Petersburg, FL        13.05   -0.5  4
     25 Tiffany Hall             '86 Gainesville, FL           13.07   -1.3  5
     26 Camille Cameron          '86 Jamaica, NY               13.09   -1.3  5
     27 Jasmine Smith            '86 Youngstown, OH            13.14   -0.5  3
     28 Melissa Ennis            '87 Kirkwood, MO              13.18   -1.3  5
     29 Jeanette Rice            '86 Philadelphia, PA          13.20   -3.1  2
     30 Stecy Konian             '87 West Hills, CA            13.49   -2.2  1
     31 Shaterica Simpson        '86 Carencro, LA              13.50   -3.1  2
     31 Kashea Jones             '86 Dorchestor, MA            13.50   -0.5  3
     33 Jasmin Hayes             '87 Arleta, CA                13.51   -2.2  1
     34 Davria Harden            '87 St. Paul, MN              13.59   -0.5  3
     35 Leah Fehr                '86 Minneapolis, MN           13.70   -3.1  2
     36 Catina Anderson          '86 New Orleans, LA           13.80   -0.5  4
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              12.46   -2.4  3
      2 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            12.53   -2.0  1
      3 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                12.61   -2.6  2
      4 Kyra Sullivan            '87 St. Louis, MO             12.57   -2.4  3
      5 Jessica O'Hanaja         '86 Houston, TX               12.70   -2.0  1
      6 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                12.84   -2.6  2
      7 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             12.66   -2.4  3
      8 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         12.72   -2.0  1
      9 Tosin Oluwole            '86 Crestwood, KY             12.76   -2.4  3
     10 Jacquelyn Dorsey         '86 Orlando, FL               12.76   -2.0  1
     11 Tiaerra McLaurin         '87 Jacksonville, FL          12.88   -2.6  2
     12 Porsche Troupe           '86 Norman, OK                12.94   -2.6  2
     13 Shaneka Jackson          '86 St. Petersburg, FL        13.03   -2.4  3
     14 Laura Olear              '86 Granada Hills, CA         13.05   -2.6  2
     15 Kadesha Fortune          '87 Minneapolis, MN           13.06   -2.4  3

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 61
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 11 Youth Girls 100 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     16 Victoria Jones           '86 Ausitn, TX                13.07   -2.4  3
     17 Kellyn Sims              '87 Simi Valley, CA           13.14   -2.0  1
     18 Tiffany Hall             '86 Gainesville, FL           13.21   -2.4  3
     19 Quiana Holsey            '86 Gainesville, FL           13.27   -2.0  1
     20 Lauren Paul              '86 Dallas, TX                13.27   -2.6  2
     21 Megan McClain            '86 Lakin, KS                 13.30   -2.0  1
     22 Caprice Church           '86 Laurelton, NY             13.41   -2.6  2
     23 Danielle Keller          '87 New Orleans, LA           13.41   -2.6  2
     24 Camille Cameron          '86 Jamaica, NY               13.42   -2.0  1
     25 Jasmine Smith            '86 Youngstown, OH            13.52   -2.6  2
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            12.18    1.6 
        2 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                12.23    1.6 
        3 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              12.26    1.6 
        4 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         12.28    1.6 
        5 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                12.38    1.6 
        6 Kyra Sullivan            '87 St. Louis, MO             12.41    1.6 
        7 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             12.44    1.6 
        8 Jessica O'Hanaja         '86 Houston, TX               12.50    1.6 
                                                                              
                      Event 27 Youth Girls 200 Meter Dash                     
                                                                              
             * National: 23.10 Njeri McGee (San Francisco, CA) 1985           
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                24.85    1.7  4
      2 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             25.13    0.7  2
      3 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            25.23    1.3  3
      4 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         25.27    0.0  5
      5 Porsche Troupe           '86 Norman, OK                25.68    1.4  1
      6 Lauren Austin            '86 Oviedo, FL                25.07    1.7  4
      7 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              25.48    0.0  5
      8 Natasha Williams         '87 Savannah, GA              25.69    1.4  1
      9 Shaneka Jackson          '86 St. Petersburg, FL        25.98    1.3  3
     10 Kadesha Fortune          '87 Minneapolis, MN           26.23    0.7  2
     11 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                25.08    1.7  4
     12 Kellyn Sims              '87 Simi Valley, CA           25.57    0.0  5
     13 Caprice Church           '86 Laurelton, NY             25.90    1.4  1
     14 Nikki Polk               '86 Wichita, KS               26.27    0.7  2
     15 Reamelle Bailey          '86 Cedar Park, TX            26.45    1.3  3

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 62
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 27 Youth Girls 200 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                   Preliminaries - Results  - Tuesday 08/01/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     16 Tosin Oluwole            '86 Crestwood, KY             25.26    1.7  4
     17 Briana Lynn              '86 Denver, CO                26.10    0.0  5
     18 Jamila Butler            '86 Jacksonville, FL          26.35    1.4  1
     19 Camille Cameron          '86 Jamaica, NY               26.42    0.7  2
     20 Krystal Cantey           '87 Sicklerville, NJ          26.52    1.3  3
     21 Victoria Jones           '86 Ausitn, TX                26.23    1.7  4
     22 Lesa Boyd                '87 Lexington, KY             26.52    1.7  4
     23 Tyara Hood               '87 Granada Hills, CA         26.53    1.3  3
     24 Brittney Davis           '87 Tulsa, OK                 26.62    1.4  1
     25 Eddrena Littleton        '86 St. Louis, MO             26.71    1.4  1
     26 Ferran Wattley           '86 Ft. Wayne, IN             26.72    1.4  1
     27 Lauren Paul              '86 Dallas, TX                26.75    0.7  2
     28 Lakeisha Roussell        '86 Marrero, LA               26.79    0.0  5
     29 Tierra Boyd              '86 New Orleans, LA           26.82    1.3  3
     30 Danielle Keller          '87 New Orleans, LA           26.85    1.7  4
     31 Tomekia Wilson           '86 Virginia Beach, VA        27.00    0.0  5
     32 Leah Fehr                '86 Minneapolis, MN           27.23    0.0  5
     32 Stecy Konian             '87 West Hills, CA            27.23    1.7  4
     34 Amanda Thompson          '87 Altadena, CA              27.36    0.7  2
     35 Shaterica Simpson        '86 Carencro, LA              27.63    0.7  2
     36 Stacy Behrens            '87 Bismarck, ND              31.57    0.0  5
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
      1 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              25.07   -1.1  3
      2 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            25.24   -1.7  2
      3 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             25.66   -2.7  1
      4 Lauren Austin            '86 Oviedo, FL                25.23   -1.1  3
      5 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         25.34   -1.7  2
      6 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                25.77   -2.7  1
      7 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                25.65   -1.1  3
      8 Natasha Williams         '87 Savannah, GA              26.02   -2.7  1
      9 Kellyn Sims              '87 Simi Valley, CA           26.15   -1.1  3
     10 Victoria Jones           '86 Ausitn, TX                26.17   -1.7  2
     11 Briana Lynn              '86 Denver, CO                26.19   -2.7  1
     12 Tosin Oluwole            '86 Crestwood, KY             26.22   -1.7  2
     13 Caprice Church           '86 Laurelton, NY             26.25   -1.1  3
     14 Reamelle Bailey          '86 Cedar Park, TX            26.35   -1.7  2
     15 Shaneka Jackson          '86 St. Petersburg, FL        26.42   -1.7  2
     16 Krystal Cantey           '87 Sicklerville, NJ          26.48   -2.7  1
     17 Jamila Butler            '86 Jacksonville, FL          26.51   -1.1  3
     18 Porsche Troupe           '86 Norman, OK                26.75   -2.7  1
     19 Kadesha Fortune          '87 Minneapolis, MN           26.83   -1.7  2
     20 Brittney Davis           '87 Tulsa, OK                 26.84   -1.1  3
     21 Lesa Boyd                '87 Lexington, KY             26.93   -1.7  2

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 63
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 27 Youth Girls 200 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Semi-Finals - Results  - Thursday 08/03/00                
                                                                              
  PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         HT
  ===== ============================ ========================= ============ ==
     22 Eddrena Littleton        '86 St. Louis, MO             26.94   -1.1  3
     23 Nikki Polk               '86 Wichita, KS               27.16   -2.7  1
     23 Camille Cameron          '86 Jamaica, NY               27.16   -1.1  3
     25 Lauren Paul              '86 Dallas, TX                27.44   -1.7  2
     25 Ferran Wattley           '86 Ft. Wayne, IN             27.44   -2.7  1
     27 Tyara Hood               '87 Granada Hills, CA         27.75   -2.7  1
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME         
    ===== ============================ ========================= ============ 
        1 Shamaya Poe              '86 Charlotte, NC             24.89    1.1 
        2 Lakendra Cunningham      '86 Crawfordville, FL         24.91    1.1 
        2 Amberly Nesbitt          '86 Greenville, SC            24.91    1.1 
        4 Kharya Brown             '87 Stafford, VA              24.97    1.1 
        5 Gyaisha Hall             '87 Austin, TX                24.99    1.1 
        6 Lauren Austin            '86 Oviedo, FL                25.17    1.1 
        7 Krista Simpkins          '86 Ambler, PA                25.18    1.1 
        8 Natasha Williams         '87 Savannah, GA              25.91    1.1 
                                                                              
                      Event 43 Youth Girls 400 Meter Dash                     
                                                                              
              * National: 54.68 Char Foster (Clearwater, FL) 1993             
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Lauren Austin            '86 Oviedo, FL                  57.21    3 
        2 Stephanie Logterman      '86 Austin, TX                  57.27    1 
        3 Nicole Leach             '87                             57.37    5 
        4 Natasha Williams         '87 Savannah, GA                57.80    4 
        5 Kyra Sullivan            '87 St. Louis, MO               57.98    2 
        6 Krystal Cantey           '87 Sicklerville, NJ            58.56    4 
        7 Crysta Swayzer           '86 Houston, TX                 58.57    1 
        8 Briana Lynn              '86 Denver, CO                  58.58    2 
        9 Renee Winston            '87 Resda, CA                   58.67    2 
       10 Sierra Hill              '86 Palmetto, GA                58.80    4 
       11 LaShayla Bell            '87 ST Louis, MO                59.16    4 
       12 Latisha Ramsey           '86 Hyattsville, MD             59.60    3 
       13 Tierra Boyd              '86 New Orleans, LA           1:00.20    4 
       14 Lauren Carruthers        '86 Bettendorf, IA            1:00.46    1 
       15 Brittaney Banks          '86 New Orleans, LA           1:01.10    5 
       16 Briana Woodard           '86 Wichita, KS               1:01.22    1 
       17 Louise Cox               '86 Converse, TX              1:01.28    2 
       18 Katrice Sturgis          '86 Philadelphia, PA          1:01.42    2 
       19 Jamila Butler            '86 Jacksonville, FL          1:01.47    1 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 64
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                Event 43 Youth Girls 400 Meter Dash (Continued)               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Friday 08/04/00                
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       20 Mesha Coplen             '87 Nashville, TN             1:01.55    3 
       21 Nadia Hidayatallah       '86 Santa Monica, CA          1:01.68    1 
       22 Brook Turner             '86 Beachwood, OH             1:01.85    2 
       23 Vanetta Randle           '87 Valrico, FL               1:01.91    5 
       24 Ferran Wattley           '86 Ft. Wayne, IN             1:02.22    1 
       25 Kimleeta Davis           '86 Detroit, MI               1:02.65    4 
       26 Bimpe Fageyinbo          '87 Morris Plains, NJ         1:02.94    5 
       27 Efura Ballantyne         '87 Brooklyn, NY              1:04.46    5 
       28 Porsche Troupe           '86 Norman, OK                1:04.59    3 
       29 Jacquelyn Dorsey         '86 Orlando, FL               1:04.66    3 
       30 Eboni Reed               '87 St. Petersburg, FL        1:05.13    4 
       31 Amanda Skinner           '86 Sturgis, SD               1:05.16    2 
       32 Aimee Terrance           '86 New Orleans, LA           1:05.34    3 
       33 Sheerce Thomas           '87 New Orleans, LA           1:05.45    4 
       34 Lara Stone               '86 Morgantown, WV            1:06.13    5 
       35 Priscilla Serwano        '86 Vallejo, CA               1:06.95    5 
                                                                              
                      Finals - Results  - Saturday 08/05/00                   
                                                                              
      PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME       
      ===== ============================ ========================= =======    
          1 Nicole Leach             '87                           55.11      
          2 Lauren Austin            '86 Oviedo, FL                55.12      
          3 Stephanie Logterman      '86 Austin, TX                56.70      
          4 Natasha Williams         '87 Savannah, GA              57.47      
          5 Briana Lynn              '86 Denver, CO                58.22      
          6 Crysta Swayzer           '86 Houston, TX               58.27      
          7 Kyra Sullivan            '87 St. Louis, MO             58.71      
          8 Krystal Cantey           '87 Sicklerville, NJ          58.86      
                                                                              
                       Event 59 Youth Girls 800 Meter Run                     
                                                                              
            * National: 2:11.28 Melissa Benner (Norristown, PA) 1986          
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Jeanette Muth            '87 Juneau, WI                2:20.58    5 
        2 Shylan Bumbrey           '87 Fredericksburg, VA        2:22.05    2 
        3 Chelsea Powell           '87 Frederick, MD             2:22.79    1 
        4 Rolanda Bell             '87 Laurelton, NY             2:22.96    4 
        5 Lavera Morris            '86 Orlando, FL               2:23.86    3 
        6 Crysta Swayzer           '86 Houston, TX               2:24.17    5 
        7 Maggie Infeld            '86 University Heights, OH    2:25.00    2 
        8 Joy Wilk                 '86 Olathe, KS                2:25.83    4 
        9 Tierra Boyd              '86 New Orleans, LA           2:26.10    3 

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 65
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                 Event 59 Youth Girls 800 Meter Run (Continued)               
                                                                              
                    Preliminaries - Results  - Monday 07/31/00                
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
       10 Nadia Hidayatallah       '86 Santa Monica, CA          2:26.76    1 
       11 Alondra Cooper           '86 West Palm Beach, FL       2:27.24    5 
       12 Shaquilla Beason         '86 Paterson, NJ              2:27.33    3 
       13 Katrice Sturgis          '86 Philadelphia, PA          2:27.39    5 
       14 Maria Hampton            '86 Tallahassee, FL           2:27.85    2 
       15 Marcia Collier           '86 Converse, TX              2:28.20    4 
       16 Makia Bush               '87 St. Louis, MO             2:28.26    4 
       17 Deerra Williams          '87 St. Louis, MO             2:28.98    2 
       18 Jamilia Bell             '87 Dsm, IA                   2:30.28    1 
       19 Nicole Cadena            '86 San Antonio, TX           2:31.25    2 
       20 Ashley Ruzick            '86 Lenexa, KS                2:32.54    5 
       21 Vanessa Escatel          '86 Brighton, CO              2:35.52    1 
       22 Mesha Coplen             '87 Nashville, TN             2:35.55    4 
       23 Selina Munoz             '87 San Ysidro, CA            2:36.10    3 
       24 Cherie Petty             '86 Hearne, TX                2:36.26    3 
       25 Krishna Curry            '87 Hendersonville, TN        2:38.78    4 
       26 Lara Stone               '86 Morgantown, WV            2:38.86    2 
       27 Vivian Rico              '87 Santa Paula, CA           2:39.95    2 
       28 Tramaine Bell            '87                           2:41.45    5 
       29 Dichelle Reid            '87 Jacksonville, FL          2:42.45    5 
       30 Neidra Covington         '87 St. Petersburg, FL        2:49.11    5 
       31 Sheerce Thomas           '87 New Orleans, LA           2:58.23    1 
       32 Doriska Barr             '87 Gainesville, FL           2:58.40    4 
                                                                              
                      Finals - Results  - Wednesday 08/02/00                  
                                                                              
     PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME        
     ===== ============================ ========================= =========   
         1 Shylan Bumbrey           '87 Fredericksburg, VA        2:17.18     
         2 Lavera Morris            '86 Orlando, FL               2:17.75     
         3 Crysta Swayzer           '86 Houston, TX               2:20.08     
         4 Joy Wilk                 '86 Olathe, KS                2:20.32     
         5 Jeanette Muth            '87 Juneau, WI                2:20.68     
         6 Rolanda Bell             '87 Laurelton, NY             2:21.61     
         7 Maggie Infeld            '86 University Heights, OH    2:22.81     
         8 Chelsea Powell           '87 Frederick, MD             2:23.86     
         9 Marcia Collier           '86 Converse, TX              2:27.03     
        10 Mesha Coplen             '87 Nashville, TN             2:30.62     
        11 Makia Bush               '87 St. Louis, MO             2:31.81     
        12 Doriska Barr             '87 Gainesville, FL           2:54.66     

Crescent City Track Club                                  Hy-Tek's MEET MANAGER
                  AAU National Jr. Olympics (Track and Field)           Page 66
           Orlando, Florida - Saturday 07/29/00 to Saturday 08/05/00          
                                                                              
                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS                        
                                                                              
                      Event 73 Youth Girls 1,500 Meter Run                    
                                                                              
            * National: 4:34.10 Melissa Benner (Norristown, PA) 1986          
                                                                              
                      Finals - Results  - Thursday 08/03/00                   
                                                                              
    PLACE ATHLETE NAME              YR HOMETOWN                  TIME      HT 
    ===== ============================ ========================= ========= == 
        1 Sarah Bowman             '86 Warrenton, VA             5:00.00    2 
        2 Joy Wilk                 '86 Olathe, KS                5:00.00    2 
        3 Shylan Bumbrey           '87 Fredericksburg, VA        5:00.00    2 
        4 Jeanette Muth            '87 Juneau, WI                5:00.00    2 
        5 Rachel Hawes             '87 Eldersburg, MD            5:00.00    2 
        6 Lavera Morris            '86 Orlando, FL               5:00.00    2 
        7 Maggie Infeld            '86 University Heights, OH    5:00.00    2 
        8 Rolanda Bell             '87 Laurelton, NY             5:00.00    2 
        9 Chelsea Powell           '87 Frederick, MD             5:00.00    2 
       10 Angelina Blackmon        '86 Rock Hill, NC             5:00.00    2 
       11 Mallory Champa           '86 Clearwater, KS            5:00.00    2 
       12 Shantile Blackburn       '87 Brooklyn, NY              5:00.00    2 
       13 Desiree Taylor           '86 Converse, TX              5:00.00    2 
       14 Christina Ellis          '87 Miami, FL                 5:00.00    2 
       15 Christina Woytalewicz    '87 Brandon, FL               5:00.00    2 
       16 Krishna Curry            '87 Hendersonville, TN        5:10.49    1 
       17 Tanise Francis           '87 Bronx, NY                 5:12.46    1 
       18 Vanessa Escatel          '86 Brighton, CO              5:14.07    1 
       19 Amanda Hintze            '87 Longwood, FL    &